Klimatizácia Daikin Nexura aj vykúri


Klimatizácia Daikin Nexura je tichá a diskrétna. Vďaka funkčnému dizajnu hravo splynie so súčasným interiérom. Pripomína vykurovacie teleso nielen na pohľad, ale aj zahriatím predného panelu. Ak je vám doma v lete teplo a v zime chladno, Daikin Nexura je pre vás ako stvorená.

 

Funkcie

Hliníkový sálavý panel dokonale vykúri celý priestor. V režime Radiant sa rozohreje ako radiátor. Vďaka programu automatického sklápania (Swing) sa vodorovné lamely pohybujú, takže vzduch môže prúdiť hore a dole. Pravdaže, lamely sa dajú nastaviť aj do fixnej polohy, aká vám vyhovuje. S funkciou Powerful si viete na 20 minút maximalizovať účinok klimatizácie, či už chcete miestnosť rýchlo vykúriť alebo vychladiť.

Nexura má časovač (funkcia Weekly Timer), na ktorom si dokážete uložiť až štyri nastavenia času a teploty na každý deň v týždni. Môžete si napríklad nastaviť automatické zníženie teploty počas vášho spánku a následné prepnutie na vykúrenie miestnosti pred vaším zobudením.

 

Ďalšie výhody

Okrem chladenia klimatizácia odvlhčuje a má aj ventilátor. Titánovo-apatitový fotokatalytický filter zachytáva drobné prachové častice, absorbuje baktérie a vírusy, ba dokonca odstraňuje zápachy. Funkcia Econo zabezpečí účinnú prevádzku tak, že obmedzí maximálnu spotrebu energie.

Celková hlučnosť klimatizácie je veľmi nízka. Je ideálna do spálne alebo detskej izby. Podľa požadovaného výkonu a v závislosti od veľkosti miestnosti si môžete vybrať z troch modelov.