Vzduchotechnika

Obchod/e-shop Dobrá klíma ponúka riešenia šité na mieru v oblasti klimatizácie a vzduchotechniky. Kde sa dá využiť vzduchotechnika? V priestoroch, v ktorých sa nedá vetrať klasickým spôsobom: otvorením okien. Vzduchotechnické zariadenia umožnia vetranie v rodinných domoch, obytných priestoroch, kanceláriách, reštauráciách, v predajniach i veľkoobchodoch, priemyselných halách či serverovniach. Dobrá klíma ponúka poradenstvo, návrh, realizáciu a servis vzduchotechniky. Zabezpečíme aj odvetrávanie kúpeľní, toaliet či odsávanie pachov z kuchyne.

Vzduchotechnické zariadenia sú dobrým pomocníkom aj pri rekonštrukciách. Distribúciu vzduchu pri prerábaní priestorov si treba dobre premyslieť, aby sme predišli plesni na oknách, nezdravej vlhkosti vzduchu, stúpajúcej teploty či nedostatočnému vetraniu.

Pri návrhu a realizácii vzduchotechniky postupujeme v súlade s vašimi požiadavkami. Naši odborníci majú bohaté skúsenosti s vetraním pomocou vzduchotechnických zariadení. Používame ventilátory, dverové clony, rekuperačné jednotky, ohrievače a odvlhčovače vzduchu (naši dodávatelia sú už overené firmy a profesionálne značky, ktoré úspešne pôsobia v oblasti výroby vzduchotechnických zariadení).Základom našich služieb sú kvalitné a certifikované technológie. Vzduchotechnické potrubie a príslušenstvo vyhovuje príslušným technickým normám, ETN a DIN. Dodávame aj štvorhranné a SPIRO potrubie alebo atypické kusy potrubia z pozinkovaného, nerezového, hliníkového a medeného plechu.

V prípade záujmu o služby v oblasti vzduchotechniky alebo bližšie informácie ohľadom služieb, produktov, ceny atď.  nás kontaktujte na:

Telefón: +421 917 911845

Mail: info@dobraklima.sk

Strojovna CO kryt - Petržalka CityVZT jednotka Aermec - OC Avion