Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie

O nás

Dobrá Klíma pôsobí na trhu už od roku 2010. Založili sme ju po bohatých skúsenostiach s technickým zabezpečovaním budov. Povedali sme si, že je čas posunúť sa ďalej. A podeliť sa s vami so získaným know-how.

Vieme, že vzduchotechnika, chladenie a kúrenie sú v súčasnosti nevyhnutné nielen v moderných budovách, ale aj v domácnostiach. Naši terajší klienti sú preto z rôznych oblastí. Prácu prispôsobujeme bytovým aj nebytovým priestorom: obchodom, reštauráciám, hotelom či dokonca divadlám. Vybavili sme už vyše 1 000 objednávok. Viac zistíte v sekcii Referencie.

Našou víziou je určovať smer na trhu s klimatizáciami, chladením či vetraním. Ponúkame produkty a služby, ktoré patria k dlhodobým investíciám. A tie robíte uvážene. Uvedomujeme si to.

Bohaté skúsenosti nás naučili, že pri výbere klimatizácie nepotrebujete detailné technické údaje. Potrebujete informácie, ktoré pochopíte hneď po prvom prečítaní. A viete ich jednoducho vysvetliť svojim rodinám. Technickým parametrom sa preto venujeme len v rámci tabuliek. Neznamená to, že ich zanedbávame. Len sa snažíme podať informácie, ktoré naozaj využijete.

Slová ako vzduch, teplo, chlad alebo klíma skloňujeme v našej firme najčastejšie. Klimatizácie, radiátory a ventilátory si všímame na miestach, kde bežní ľudia obedujú, pijú kávu, nakupujú či bývajú. Aj takouto formou sa snažíme zdokonaľovať. A prinášať vám kvalitnejšie služby. Prispievame k tomu, aby ste sa doma cítili spokojne.

5 hodnôt, ktoré oceníte aj vy:

  • Kvalita je našou jasnou voľbou. Preto sú niektoré produkty drahšie. Dlhodobá investícia sa musí zakladať na kvalite.
  • Prinášame vám cenné poznatky. Na našom blogu nájdete rady a tipy zdarma.
  • Cenové ponuky a obhliadky máte u nás zadarmo. Aby ste najprv sami posúdili, či vám budeme vyhovovať.
  • Náš zákaznícky servis je rýchly a užitočný. Radi vám pomôžeme pri výbere produktov a služieb.
  • E-shop Dobraklima.sk sme prispôsobili tak, aby ste sa v ňom ľahko orientovali.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach:

Facebook

Google+