Filtrovať

Tepelné čerpadlá s montážou

Tepelné čerpadlá podstránka
  • dotácie Zelená domácnostiam a Obnov dom
  • bezplatná obhliadka
  • cenová ponuka do 24 hodín
  • partner spoločnosti Daikin
  • skúsení technici, odborné montáže, kvalitný montážny materiál

Neviete sa rozhodnúť, váhate alebo potrebujete poradiť?

KONTAKTUJTE NÁS!

Tepelné čerpadlo do domu, bytu či kancelárie? Stačí si len vybrať z našej bohatej ponuky kvalitných jednotiek.

Dobrá klíma ponúka medzi rozličnými druhmi klimatizácií a vykurovania aj tepelné čerpadlá, zariadenia určené predovšetkým na efektívne vykurovanie v domácnosti. Tepelné čerpadlá navyše dokážu zabezpečiť aj ohrev vody a niektoré modely majú aj chladiaci výkon. Systém tepelného čerpadla je možné využiť pre podlahové vykurovanie.

Tepelné čerpadlá Daikin Altherma  (v predaji v našom e-shope) typu vzduch-voda využívajú trvalo udržateľný zdroj energie a tým predstavujú najekonomickejšie a najekologickejšie riešenie vykurovania. V skutočnosti extrahujú teplo z vonkajšieho vzduchu. Systém pozostáva z uzatvoreného okruhu obsahujúceho chladivo. Termodynamický cyklus sa vytvára prostredníctvom vyparovania, kondenzácie, kompresie a expanzie. Tepelné čerpadlo „prečerpáva“ teplo z nízkej na vysokú úroveň teploty. Zvýšené teplo prechádza do systému distribúcie vody v budove prostredníctvom tepelného výmenníka. V závislosti od modelu a podmienok dodáva tepelné čerpadlo Daikin Altherma typu vzduch-voda približne 3 kWh využiteľného tepla na každú kWh elektrickej energie, ktorú spotrebuje. To znamená, že približne 2/3 potrebného tepla sú zadarmo!

Tepelné čerpadlo prináša optimálny komfort – jeden systém v zime vykuruje a počas celého roka pripravuje teplú pitnú vodu. Prispôsobí sa akýmkoľvek klimatickým podmienkam, preto je ideálnym riešením pre Slovenské domácnosti.