Klimatizácie | Dobrá Klíma

Klimatizácie

Dobrá Klíma ponúka klimatizácie od svetových výrobcov značiek Daikin, Toshiba, Mitsubishi (japonské značky) a LG, Samsung (juhokorejskí výrobcovia), ktorí majú dlhoročné skúsenosti s výrobou klimatizačných jednotiek.

Predávame všetky tipy a druhy klimatizácii - nástenné, kazetové, parapetné, podstropné, kanálové. To zahŕňa všetky klimatizačné zariadenia: vonkajšie aj vnútorné jednotky, kompletné klimatizačné systémy, sety a príslušenstvo (filtre, medené potrubie, plastové žľaby, konzoly, čerpadlá kondenzátu a podobne).

U nás si môžete vybrať klimatizáciu na mieru zohľadňujúc pomer kvality, ceny, funkcií, energetickej účinnosti (extra úsporné sú napr. klímy s inverterom (invertorom) v dnešnej dobe prakticky skoro všetky), ale najmä vzhľadom na rozmery a charakter priestoru (či ide o domácnosť, kanceláriu, obchodný/technických priestor). S príjemnou klímou súvisí nie len chladenie a vykurovanie, ale aj kvalita ovzdušia, ktorej vie pomôcť zvlhčovanie, alebo odvlhčovanie vzduchu, čističky vzduchu a ionizátory, ktoré sú niekedy aj súčasťou zariadenia (ako jedna z funkcií), alebo sa dajú kúpiť ako samostatné prístroje.

Náš profesionálny tím montérov s dlhoročnými skúsenosťami zabezpečí kvalitnú montáž klimatizácie a servis doma i vo firme. Môžete sa presvedčiť sami v sekcii Referencie.

Okrem e-shopu nás nájdete aj v kamennom obchode - showroom v Bratislavskom Technopole. Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme a predstavíme vám konkrétne riešenia.