Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie

Vzduchové clony sú vzduchotechnické zariadenia, ktoré pomocou opticky nerušivého prúdu vzduchu oddeľujú vnútorné prostredie od vonkajšieho. Používajú sa predovšetkým v budovách a prevádzkach kde dochádza k častému otváraniu a zatváraniu vstupných dverí.

Vzduchová clona s vysokou účinnosťou chráni vnútorný priestor pred nežiaducim chladným vzduchom v zimnom období. Naopak v letnom období, kedy sú objekty klimatizované, zabraňuje prenikaniu teplého vzduchu dovnútra. Takto vytvorená vzduchová bariéra šetrí energiu a minimalizuje prienik prachu, nečistôt a hmyzu do budovy.

Aby bolo možné spomínané výhody využiť v maximálnej možnej miere, ponúka Vám Dobrá Klíma možnosť vybrať si vzduchové clony podľa rozdielnych veľkostí, typov ohrevu (elektrický, vodný, bez ohrevu) a výkonov. Dobre nastavená vzduchová clona môže totiž zabrániť 75% až 85 % tepelných strát.

čítať viac zbaliť

Vzduchové clony

46 produktov
*