Doma profesionálom? Udržujte doma čistý vzduch, ktorý je na nezaplatenie

Doma profesionálom? Udržujte doma čistý vzduch, ktorý je na nezaplatenie

 

Už sa to blíži. Letné mesiace. Tie so sebou prinesú nielen horúce dni a teplé počasie, ale aj radosť schovania sa pred slnkom vo vychladenej miestnosti. V lete je dôležité mať nielen efektívnu klimatizáciu, ale aj ju udržiavať čistú a funkčnú. Vyčistené potrubia a filtre sú zas kľúčom k zdravému a čistému vzduchu v našich domovoch a autách. A s našimi čistiacimi prostriedkami to bude hračka.

 

Klimatizácia ako nová

Čistá klimatizácia sa v letných mesiacoch bude hodiť. Chladiť domácnosť bude ako nová. Stačí len pred horúcimi letnými dňami odstrániť prach a nečistoty z povrchu. Následne ju vydezinfikovať čistiacim prostriedkom určeným špeciálne na čistenie výmenníkov a klimatizačných jednotiek. Vďaka tomuto zázraku odstránite nánosy špiny bez nutnosti mechanického drhnutia. Stačí len nastriekať, nechať pôsobiť a zotrieť. Jednoduché, nie? A potom si už len užívajte čistý a zdravý vzduch vo vašom domove.

 

Čistý vzduch v aute

Štyri kolesá, ktoré nás odvezú a dovezú, kam si zmyslíme. Ako radi auto mnohí z nás používajú. A iní musia. Viete však, že klimatizácia v aute môže byť skrytým zdrojom nečistôt a alergénov? Máme však riešenie. Jedinečný set čistiacich prostriedkov do auta, určený špeciálne na čistenie klimatizácie a vetracieho systému auta. Vďaka pravidelnému používaniu vám bude klimatizácia slúžiť roky a navyše alergikom sa bude ľahšie a lepšie dýchať. Sprej stačí aplikovať do klimatizácie a razom sa odstránia nánosy špiny, zničia mikroorganizmy a klimatizácia sa dezinfikuje. Potom už len stačí zapnúť klimatizáciu a nechať 15 minút pôsobiť osviežovač vzduchu. A vzduch bude v aute čistý, dezinfikovaný a príjemný.

 

Čistenie vzduchotechnických potrubí

Pri vzduchotechnických potrubiach je dôležité pravidelné čistenie, aby sa minimalizovalo hromadenie prachu a nečistôt. Náš dezinfekčný a dezodoračný prostriedok eliminuje pachy spôsobené kvasením a dezinfikuje a ničí choroboplodné zárodky. Ak sa potrebujete zbaviť nepríjemného zápachu, stačí čistič rozptýliť do ventilačnej jednotky a na 15 minút utesniť potrubie, aby bola účinnosť čo najlepšia.

 

Platí nielen v zdravom tele, zdravý duch, ale aj v zdravom dome, zdravý život. A čistý vzduch sa oplatí mať aj v aute, v ktorom trávime hodiny našich životov. Siahnite po osvedčených čistiacich prostriedkoch a budete mať záruku čistoty a dezinfekcie. Vaše pohodlie a zdravie si to zaslúžia.