Dizajnové radiátory Isan a Terma oživia vašu domácnosť


Radiátor obvykle nie je ničím zaujímavý. Vnímame ho ako vykurovacie teleso, ktoré v lete nemá žiadne využitie. To však už neplatí.

Doba nudných radiátorov je za nami. Už ich nemusíte skrývať za nábytok. Práve naopak. Dizajnovými radiátormi sa budete chcieť pochváliť.

Spoľahnite sa, že zapadnú do vašej domácnosti. Môžete si vybrať tvar, materiál a rozmery, ktoré vám najviac vyhovujú. Radiátory fungujú na vodný, elektrický a kombinovaný ohrev.

Nepochybujeme o tom, že ich zladíte so svojím interiérom. Kde berieme tú istotu? Výhodou dizajnových radiátorov je obrovský výber farieb, v ktorých sa dajú zhotoviť. Štandardne je to 30 farebných prevedení vrátane metalíz a textúr.

V našej ponuke nájdete aj dizajnové radiátory Isan a Terma. Vyniknú hlavne v kúpeľni, spálni, kuchyni či predsieni. Ako dizajnový prvok, ale aj praktický doplnok v domácnosti. Ľahko ich prispôsobíte svojim predstavám a v prípade potreby vám ich prídeme namontovať.

Toto je stručný prehľad obľúbených modelov, ktoré oživia vašu domácnosť:

 

Dizajnové radiátory ISAN

Octava patrí k najvýkonnejším dizajnovým radiátorom.

 

Súčasťou modelu Variant Mirror je zrkadlo, ktoré opticky zväčší priestor. Hodí sa do kúpeľne a kuchyne. Ponúka vysoký výkon a možnosť LED podsvietenia.

 

Collom je lamelový radiátor do kuchyne s LED podsvietením. Verzia Collom Double prináša najlepší pomer kompaktnej hĺbky a výkonu.

 

Hrebeňový radiátor Echo zaistí ľahkú manipuláciu s uterákmi. Najviac vynikne v metalických farbách.

 

Spiral s dlhou životnosťou predstavuje inováciu pôvodného industriálneho štýlu.

 

Koro má netradičný rebríkový tvar, vďaka ktorému sa môžete spoľahnúť na praktické ukladanie uterákov. Jeho výhodou je aj vysoký výkon.

 

Atol je článkový radiátor. Oblé tvary článkov znižujú riziko úrazu a predurčujú tento model do detskej izby.

 

Dizajnové radiátory TERMA

Zigzag vás očarí originálnym tvarom. Dizajnéri ho navrhli tak, aby vzbudzoval pozitívne emócie.

 

Dexter získal niekoľko prestížnych dizajnérskych ocenení. Vyniká jednoduchosťou a presnými remeselnými tvarmi.

 

Warp T využijete ako alternatívu klasického rebríkového radiátora. Spĺňa funkciu sušičky uterákov a oblečenia.

 

Vivo spája jednoduchosť a funkčnosť. V detskej kúpeľni k nemu pridajte jedinečné hravé doplnky: veselé vešiaky Happy Shark a Happy Rabbit.

 

Easy DW je rebríkový radiátor, ktorý funguje aj ako náhrada steny. Vizuálne oddelí miestnosti, napríklad kuchyňu od obývačky.