Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie

Máte problém so stavebnými úpravami vo svojom byte alebo v kancelárii? Mobilné klimatizačné jednotky sú pre vás ideálnym riešením. Nijako sa nemontujú, zariadenie sprevádzkujete bez pomoci technika. Stačí klimatizáciu zapnúť do zásuvky a vyriešiť odvod teplého vzduchu (napr. cez otvorené okno).

Ak si chcete doma, či v kancelárii udržať svieži a čerstvý vzduch aj v letnej horúčave, prenosné klímy predstavujú najrýchlejší spôsob ako dosiahnuť požadované ochladenie a udržiavajú takú teplotu, akú si nastavíte. Tieto chladiace jednotky odvádzajú všetok horúci vzduch pomocou hadice von, pričom kondenzát sa vyparí spolu s ním pri chladení. Sú veľmi flexibilné v zmysle manipulácie a umiestnenia klimatizácie na miestach, kde momentálne potrebujeme chladiť. Voľne stojace klimatizácie sa ľahko inštalujú a ovládajú a ich údržba je nenáročná.  Sú tiché, vhodné do bytu, kancelárie, ale aj menšieho skladu.

Mobilné klimatizačné zariadenia sú na predaj priamo tu!

čítať viac zbaliť

Mobilné klimatizácie

21 produktov
*