Naši štyria šampióni: Predstavujeme vám originálne dizajnové radiátory, ktoré si nás absolútne získali!


Instal-Projekt Mondrian

Umenie či radiátor? Toť otázka. Do dizajnového radiátora Instal-Projekt Mondrian sa zamilujete na prvý pohľad. Niet sa čomu čudovať, keďže tento minimalistický, no pútavý kúsok vychádza z umenia jedného z najvýznamnejších umelcov 20. storočia, maliara Pieta Mondriana. Ten vytvoril v umení nový smer - neoplasticizmus. Dizajnový radiátor tak na seba strhne pozornosť nielen originálnym prevedením so šiestimi rôznymi rozmermi, ale aj pestrou farebnou škálou s 23 odtieňmi. Tento kúsok je geometrická klasika, ktorá určite nevyjde z módy. A aj o desiatky rokov bude stále funkčnou dekoráciou, ktorá príjemne zahreje váš domov. 

Instal-Projekt Mondrian dizajnový radiátor

 

Instal-Projekt Mobilo

Štýlový sušiak? No nech sa páči! Instal-Projekt Mobilo to všetko spĺňa. Moderný kúsok, ktorý nezaberá veľa miesta, je štýlový a navyše prenosný, takže si ho môžete presunúť v rámci domácnosti kamkoľvek, kde máte zástrčku. Sušiak zapasuje do akéhokoľvek interiéru, keďže je na výber biele alebo čierne prevedenie. Tento dizajnový a minimalistický kúsok sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho domova a na jeho funkčnosť a praktickosť nedáte dopustiť. 

Instal-Projekt Mobilo elektrický sušič

 

Terma Hex

Ovenčený cenou! Tomu sa povie úspech. A dizajnový radiátor TERMA Hex si ho zaslúži. V roku 2017 získal prestížnu cenu na festivale IF Design Award. Už pri pohľade naň sa niet čomu diviť, veď ide o naozaj skvostný kúsok, ktorý púta pozornosť. Nielen unikátnym tvarom, ale aj farebnými možnosťami, ktorých je neúrekom (konkrétne viac ako 650!). Keď si lámete hlavu nad tým, kde sa vzalo toto originálne prevedenie radiátora, napovieme vám. Tvar bol inšpirovaný roztrhanou štruktúrou buniek, ktoré zdanlivo nekontrolovane rastú okolo steny. Šesťuholníkové moduly sa miestami prekrývajú a sú tak dvojvrstvové, čím vzniká na stene naozaj zaujímavý obrys a radiátor sa razom stáva priestorovým doplnkom. Tento kúsok je proste unikát. 

Terma Hex dizajnový radiátor

 

Terma ZigZag

Neusporiadaný obľúbenec. Dizajnový radiátor ZigZag si získa každého, kto má rád nevšedné veci. Do oka padne vďaka nápaditému tvaru, no tá neuberá jeho funkčnosti. Keďže má viac ako 650 farebných prevedení, zapadne do každého interiéru. ZigZag stelesňuje optimistický pohľad na svet a od prvého momentu má vyvolávať pozitívne emócie. A my musíme s dizajnérmi len súhlasiť, pretože pohľad naň nám vždy vyčarí úsmev na tvári. 

Terma Zigzag dizajnový radiátor

 

Našli ste si svojho šampióna? 🙂