Parapetná klimatizácia Daikin Nexura FVXG25K + RXG25L

Výrobca: Daikin
Zdieľať:
Ľutujeme, tento produkt nie je momentálne k dispozícii.

Parapetná klimatizácia Daikin Nexura svojím vzhľadom pripomína skôr vykurovacie teleso. Jej výnimočnosť spočíva v sálavom paneli. Klimatizácia Daikin Nexura FVXG25K + RXG25L má chladiaci výkon 2,5 kW a je určená pre miestnosti s rozlohou do 25 m2. Je ideálna do spální alebo detských izieb, kde dokáže vykúriť priestor hneď po prebudení.

 

Ukončený predaj 04/2020

  • Swing -  spustí režim automatického sklápania vodorovnej lamely s možnosťou pevného nastavenia lamely.
  • POWERFUL - rýchlo maximalizuje účinky klimatizácie (vykurovania) v ľubovoľnom prevádzkovom režime. Tieto funkcie umožňujú využiť maximálny výkon zariadenia.
  • Econo - funkcia, ktorá umožňuje účinnú prevádzku obmedzením maximálnej spotreby energie. Táto funkcia je užitočná pre prípady, kedy je nutné venovať pozornosť elektrickému vypínaču, aby sa nezapol, keď výrobok prechádza pozdĺž iných spotrebičov.
  • Časovač.
  • Týždenný časovač - pre každý deň týždňa je možné podľa životného štýlu rodiny. Možnosť nastaviť až 4 nastavenia časovača.
  • Funkcia len ventilátor – nastavenie množstva prúdiaceho vzduchu.

Vlastnosti

Hladina akustického tlaku klimatizácie 23 - 38 dB
Chladiaci výkon klimatizácie 2,5 kW
Stupeň účinnosti pri vykurovaní SCOP 4,65
Rozmery vnútornej klimatizácie 600x950x215 (VxŠxH) mm
Rozmery vonkajšej klimatizácie 550x765x285 (VxŠxH) mm
Ročná spotreba energie klimatizácie 134 kWh
Stupeň účinnosti pri chladení SEER 6,53
Energetická trieda A++
Vykurovací výkon klimatizácie 3,4 kW
Rozloha miestnosti 0-25 m²
Typ chladiva R410A
Elektrický príkon chladenia (min. - nom. - max.) 0,54 kW
Elektrický príkon vykurovania (min. - nom. - max.) 0,77 kW
Doporučená veľkosť istenia 16 A

Výhody

Vyrobené v Európe

Vyrobené v Európe.

Inštalácia

Inštalácia je možná na stenu, môže byť nenápadne zapustená do steny alebo jednoducho stáť na podstavci.

Sálavý panel

Sálavý panel - tento režim poskytuje príjemné prostredie s tichým a bezprúdovým režimom vykurovania. Povrch panelu sa ohrieva a vyžarované teplo ohrieva okolitý vzduch. Teplý vzduch, ktorý pomaly obieha, mierne zohrieva celú miestnosť.

Výstup vzduchu / Nasávanie vzduchu

Výstup vzduchu je umiestnený na hornej strane klimatizácie. Nasávanie vzduchu je na spodných paneloch.

OUTDOOR UNIT QUIET

OUTDOOR UNIT QUIET - zníži sa úroveň hlučnosti vonkajšej jednotky zmenou frekvencie a otáčok ventilátora. Táto funkcia je vhodná počas noci.

Režim Econo

Ekonomický režim umožňuje obmedziť maximálnu spotrebu energie klimatizačnej jednotky v prípade ak máte problém s ističom, ktorý často vypne ak zapnete ďalšie spotrebiče (napr. vysávač, mikrovlnnú rúru,atď.) alebo aj keď chcete len obmedziť spotrebu energie. Stále to však máte pod kontrolou a ak budete potrebovať znovu maximálny chladiaci alebo vykurovací výkon, môžete režim kedykoľvek vypnúť!

Režim komfortného prúdenia

Režim komfortného prúdenia vzduchu automaticky nastaví smer výfuku vzduchu tak, aby sa dosiahla čo najkomfortnejšia teplota vzduchu v miestnosti, a vzduch pri tom nebol vyfukovaný priamo na osoby.

Režim zvýšeného výkonu

Režim zvýšeného výkonu umožňuje dosiahnuť maximálny výkon jednotky jednoduchým stlačením tlačidla, pričom sa nemusíte obávať o Váš účet za elektrickú energiu ani v prípade ak by ste ho zabudli vypnúť. Tento režim Vám umožní vychladenie alebo vykúrenie miestnosti v čo najkratšom možnom čase a po 20 minútach sa jednotka automaticky prepne do normálneho režimu, čím predíde plytvaniu energiou.

Tichá prevádzka vnútornej jednotky

Jednotky s týmto režimom sú schopné dosiahnuť výnimočne nízku hlučnosť (19 dBA) - porovnateľnú s pohybom lístia vo vánku. Táto funkcia je vhodná pre jednotky inštalované v spálni, pretože umožňuje nerušený spánok aj keď je jednotka zapnutá.

Tichá prevádzka vonkajšej jednotky

V niektorých prípadoch môžete mať obavy, aby ste v nočných hodinách nerušili hlukom svojich susedov - hlavne v husto zastavaných oblastiach alebo v radových domoch. Všetci máme predsa radi pri spánku ticho. Režim tichej prevádzky vonkajšej jednotky obmedzuje jej hlučnosť vonku, takže môžete nechať jednotku bežať aj v noci s pocitom, že nikoho nerušíte.

Týždenný časovač

Týždenný časovač - pre každý deň týždňa je možné podľa životného štýlu rodiny uložiť až 4 nastavenia časovača. Jednotku môžete flexibilne zapnúť alebo vypnúť a okrem toho sa dá nastaviť pre každý spínací čas požadovaná teplota v miestnosti.

Titánový apatitový fotokatalytický vzduchový filter

Čistenie vzduchu pomocou nenápadných ale nádherných chemických reakcií: najskôr vápenno-hydroxyapatititová vrstva vo filtri absorbuje baktérie, vírusy, amoniak, oxid dusíka a iných škodlivých látok. Potom oxid titaničitý, aktivovaný pôsobením denného svetla, vygeneruje hydroxilové radikály rozpúšťajúce absorbované látky na neškodnú vodu a oxid uhličitý. Úplne bez povšimnutia, s výnimkou čerstvého a čistého vzduchu vo vnútri miestnosti.

Multi-Split aplikácie

Táto vnútorná jednotka môže byť pripojená k Multi Split vonkajšej jednotke, ktorá umožňuje klimatizovanie niekoľkých nezávislých miestností pomocou jednej vonkajšej jednotky, čo prináša jednoduchšiu montáž a vyžaduje vonku menej miesta. Na Multi Split vonkajšie jednotky je možné pripojiť od 2 do 5 vnútorných jednotiek a na Super-Multi-Plus systém až do 9 vnútorných jednotiek.

Na stiahnutie

  • Rozšírené technické detaily Daikin Nexura ( 230.64 KB) Stiahnuť
  • Návod na obsluhu Daikin Nexura ( 6.52 MB) Stiahnuť
  • Inštalačný manuál Daikin FVXG-K ( 1.61 MB) Stiahnuť

Príslušenstvo

BRP069B41 INFO

-33% 54,00 EUR 35,70 EUR

v košíku

Obsah balenia

Daikin Nexura FVXG25K vnútorná jednotka skho 848,64 EUR INFO
Daikin RXG25L vonkajšia jednotka skho 1 169,94 EUR INFO