Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie

Milujete domácu pohodu, pri ktorej môžete nerušene relaxovať? Keď celú domácnosť rozvoňajú vaše obľúbené arómy? V tom prípade Vám dávame do pozornosti aromatické difuzéry z našej ponuky. Aromatické difuzéry sú elektrické zariadenia, ktoré podobne ako zvlhčovače vzduchu vyfukujú jemnú paru. Stačí nakvapkať esenciálny olej do vody v nádobke a čarovná vôňa sa rozptýli do celého interiéru. Navyše niektoré modely okrem voňavej hmlistej pary vyžarujú aj farebné svetlá s príjemnými tónmi, čo pripomína vonné lampy v modernom dizajnovom prevedení.

Terapeutické vlastnosti rastlín využíva ľudstvo už niekoľko tisícročí. Aromaterapia je súčasťou prírodnej medicíny, ktorá využíva na liečebné i relaxačné účely koncentrované esenciálne/éterické oleje, izolované z rôznych častí rastlín. Tieto vonné oleje sú prchavej povahy a majú svoju špecifickú vôňu, navodzujú uvoľnenie, odbúravanie napätia, stresu a únavy, ale používajú sa aj naopak, na koncentráciu, či zahnanie bolesti hlavy alebo jednoducho len na navodenie príjemnej atmosféry. Najdostupnejší spôsob aplikácie je inhalovanie, čo môže byť skvelým zakončením náročného pracovného dňa, stačí sa uvoľniť a relaxovať.

Ceny, špecifikácie a parametre aróma difuzérov nájdete v popisoch jednotlivých zariadení.

čítať viac zbaliť

Aróma difuzéry