Stadler Form Eva Smart ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Výrobca: Stadler Form
Zdieľať:

199,00 EUR

165,83 EUR bez DPH

Inovatívny zvlhčovač Eva Smart nás poteší ovládaním cez aplikáciu mobilného telefónu. Monitoruje kvalitu vzduchu v reálnom čase a ovláda všetky funkcie zvlhčovača. Okrem toho ako jediná na svete pri automatickom režime používa adaptívny spôsob zvlhčovania Adaptive HumidityTM, ktorý zabezpečuje, že Eva Smart zvlhčuje veľmi účinne, ale zároveň citlivo a ticho.  Výnimočnosť jej pridáva aj diaľkové ovládanie s externým senzorom vlhkosti a ohrev vody. A to všetko zvláda v miestnostiach až do 80 m2.

Funkcie:

  • Technológia Adaptive Humidity™
  • Automatický režim
  • Nočný režim
  • Diaľkové ovládanie
  • Externý senzor vlhkosti
  • Ohrev vody
  • Digitálny displej
  • Automatické vypnutie
  • Aromaterapia
Vyberte si variant

Charakteristika ultrazvukového zvlhčovača vzduchu Stadler Form Eva Smart

Chcete výkonný zvlhčovač s WiFi? Vyberte si Evu Smart
Vďaka ohromujúcemu výkonu dokáže zvlhčovač vzduchu Eva Smart dostať do vzduchu až 550 g vody za hodinu. Je vhodná aj do väčších miestností až do 80 m2 a umožňuje vám vybrať si jednu z piatich úrovní výkonu zvlhčovania vzduchu. Ak sa rozhodnete pre maximálny výkon, para z Evy Smart bude stúpať až do výšky 1,4 metra.

Ovládajte vlhkosť vzduchu cez aplikáciu
Pomocou mobilnej aplikácie Smart Life dokážete ovládať všetky funkcie zvlhčovača vzduchu Eva Smart a monitorovať aktuálnu vlhkosť vzduchu v domácnosti kdekoľvek a kedykoľvek. Cez aplikáciu je dostupná aj funkcia rodičovského zámku, ktorá deaktivuje ovládací panel zvlhčovača vzduchu. Viac informácií o pripojení k aplikácii nájdete TU.

Ako funguje zvlhčovač vzduchu Eva Smart?
Pomocou ultrazvukovej technológie mení vodu na mimoriadne jemnú hmlu, ktorú rozptyľuje do svojho okolia. Para, ktorá vychádza zo zvlhčovača je absolútne bezpečná a neškodná. Nádoba na vodu má až 6,3 litra, vďaka čomu na jedno naplnenie Eva Smart zvládne pracovať dlhých 30 hodín.

Technológia Adaptive Humidity™ šetrí energiu
Inovatívna technológia Adaptive Humidity™ zabezpečuje efektívne zvlhčovanie vzduchu v automatickom režime. Eva Smart si sama reguluje výkon, a to na základe rozdielu medzi nastavenou cieľovou a aktuálnou vlhkosťou vzduchu v miestnosti. Unikátna technológia Adaptive Humidity™ tak priamo šetrí elektrickú energiu.

Vy rozhodujete o vlhkosti vzduchu u vás doma
Zvlhčovač vzduchu Eva Smart vám ponúka možnosť nastaviť si požadovanú vlhkosť v miestnosti, a to v rozsahu 30 až 75 %. Evu Smart pokojne nechajte vo svojej blízkosti pracovať aj počas spánku. Jej svetelné LED indikátory jediným tlačidlom stlmíte alebo úplne vypnete.

Doplnky a funkcie, ktoré potešia
Súčasťou balenia je externý vlhkomer vzduchu, ktorý zároveň slúži aj ako diaľkový ovládač. Veľmi presne sleduje vlhkosť vzduchu v jednotlivých častiach miestnosti, vďaka čomu si zaistíte rovnomernú vlhkosť v celom priestore. Voliteľný predohrev vody zvyšuje nielen výkon zvlhčovania, ale tiež prispieva k lepšiemu rozptyľovaniu teplej pary.

Z rúk dizajnérov
Produktoví dizajnéri vdýchli celej rodine Eva (Eva Smart, Eva, Eva Little) unikátny dizajn. Vďaka nemu budú tieto zvlhčovače neprehliadnuteľným kúskom vo vašej domácnosti. Dizajnéri v spolupráci s inžiniermi zabalili vysoký výkon zvlhčovačov vzduchu Eva do neuveriteľne kompaktných rozmerov.

Extra výbava pre Evu Smart
Postriebrená dezinfekčná kocka Water Cube zaistí hygienické zvlhčovanie bez množenia baktérií. Ak máte príliš tvrdú vodu, kazeta na zníženie tvorby vodného kameňa Anticalc Cartridge zabezpečí, aby na nábytku v okolí zvlhčovača vzduchu Eva Smart neostávali žiadne stopy. Do ovzdušia sa tak dostane len čistá vodná para.

Aromaterapia pre dušu
Vôňa ovplyvňuje našu náladu, myseľ a dokonca aj zdravotný stav. Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny, v ktorej sa využívajú esenciálne oleje. Jediným nádychom vône zo zvlhčovača Eva Smart potešíte svoje telo i dušu.

Zázračné esenciálne oleje
Účinky aromaterapie si vychutnajte so 100 % čistými esenciálnymi olejmi od Stadler Form alebo Doterra. Do zvlhčovača Eva Smart môžete použiť aj iné esenciálne oleje bez obsahu alkoholu.

Vlastnosti

Hlučnosť 26 - 34 dB(A)
Hmotnosť 3,3 kg
Objem vodnej nádrže 6,3 l
Počet stupňov výkonu 5
Príkon 10 - 95 W
Automatické vypnutie v prípade prázdnej nádoby na vodu áno
Nočný režim áno
Externý senzor áno (vlhkosti)
Diaľkové ovládanie áno
Rozmery 196 x 418 x 196 mm
Objem vodnej nádrže 6,3 l
Veľkosť miestnosti 61 - 85 m²
Zvlhčovací výkon 550 g/hod
Napätie 220 - 240 V

Video

Na stiahnutie

  • Stadler Form Eva Smart ultrazvukový zvlhčovač vzduchu - návod na obsluhu ( 2.11 MB) Stiahnuť