Filtrovať

ISAN

Hľadáte radiátor, ktorý je zárukou vysokej kvality a zaujímavého dizajnu? Spoločnosť ISAN Radiátory s.r.o. je tou správnou voľbou. Pod značkou ISAN nájdete českú kvalitu s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami. O spokojnosť svojich zákazníkov sa stará už viac ako 60 rokov. ISAN je najväčším výrobcom kúpeľňových trubkových radiátorov v Českej republike.

Hlavným cieľom tejto spoločnosti je splnenie požiadaviek a prianí svojich zákazníkov a poskytovanie vysokokvalitných služieb a servisu. Značka ISAN zaručuje prvotriedne vykurovacie telesá s moderným dizajnom, o čo sa stará celý tím od kreatívnych dizajnérov až po technikov. Svojich priaznivcov si našla aj na zahraničných trhoch. Do krajín Európskej únie vyváža až 90% svojej produkcie.

Spoločnosť ISAN je spoločensky zodpovedným podnikom, ktorý berie ohľad na životné prostredie. Ekologické myslenie a šetrnosť k prostrediu je pre spoločnosť samozrejmosťou. Všetky vykurovacie telesá so značkou ISAN spĺňajú podmienky aktuálnych legislatívnych noriem a zodpovedajú aj tým najprísnejším kritériám a štandardom.

ISAN ponúka širokú ponuku kúpeľňových a dizajnových radiátorov ISAN Melody, lamelových radiátorov ISAN Exact, článkových radiátorov ISAN Atol a retro radiátorov z vinutých trubiek ISAN Spiral. Okrem toho máte možnosť výroby radiátorov na mieru podľa vašich predstáv.