Airbi STAR ultrazvukový zvlhčovač vzduchu | Dobrá Klíma

Airbi STAR ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Na sklade 1 ks Výrobca: Airbi
Zdieľať:

99,00 EUR

82,50 EUR bez DPH

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi STAR pre čisté a zdravé ovzdušie vám pomôže zaistit optimálne klimatické podmienky v domácnosti. Model STAR patrí mezi viacúčelové prístroje (3 zariadenia v 1), lebo okrem základnej funkcie zvlhčovania vzduchu, je vybavený tiež PLASMA systémom (pomáhá čistit ovzdušie) a aromaboxom, do kterého má užívatel možnost pridávat esenciálne oleje a využívať tak priaznivé účinky aromaterapie.

Model STAR na prvý pohlad zaujme svojím čiernym luxusným prevedením a širokou ponukou funkcí ako je napríklad nastavitelná doba prevádzky (časovač), nočný režim, možnost príhrevu, zvuková a optická indikace prázdné nádoby na vodu nebo možnost ovládania prístroja pomocou dialkového ovládača, ktorý je súčasťou príslušenstva. Náročnejší uživatelia ocenia vacsmernú otočnú výstupnú trysku, velký prehladný LCD displej, ztlmené či úplne vypnutie modrého osvetlenia (napr. pre deti, aby se nebáli zaspať) alebo dostatočne velkou a jednoducho plnitelnou nádobu na vodu s praktickým madlom pre prenášanie.

Výhodou ultrazvukového zvlhčovača STAR je vysoký výkon pri velmi nízkej spotrebe elektrickej energie. Zvlhčovač Airbi STAR vypúšťa čistú a sviežu paru do ovzdušia. Pomocou antibakteriálneho a vodného filtra zachytáva minerálne látky obsiahnuté vo vode a zabraňuje ďalšiemu rozptylovaniu týchto častíc. Prístroj je tiež vybavený zabudovaným digitálnym hydrostatom a teplomerom.

Uživatelia zvlhčovača Airbi STAR si môžu vybrat mezi 4 pracovními režimami (režim SMART – inteligentný režim, kedy si prístroj sám nastaví cielovú hodnotu vlhkosti, ktorú sa snaží udržovať v závislosti na okolitej teplote, režim MANUAL – uživatel si nastavuje intenzitu vypúšťania pary ručne, režim AUTO – uživatel si nastaví cielovú vlhkosť, ktorú chce udržovať, režim CHILD – prístroj sa snaží udržovat vlhkost 55%, zapnuté sú volitelné funkcie PLASMA systému a príhrevu) a zvolit si tak režim, ktorý bude najlepšie vyhovovat jeho potrebám.

Vlastnosti

Časovač Áno
Hlučnosť 35 dB(A)
Hmotnosť 2,6 kg
Hygrostat Áno
Ionizátor Nie
Napätie 220-240/50 V/Hz
Objem vodnej nádrže 6 l
Príkon 30 - 110 W
Rozmery 340x170x270 (VxŠxH) mm
Zvlhčovací výkon 120 - 350 g/hod
Nočný režim Áno
Veľkosť miestnosti 31 - 45 m²

Na stiahnutie

  • Airbi Star ultrazvukový zvlhčovač vzduchu - manuál (441.04 KB) Stiahnuť