Sklenené radiátory | Dobrá Klíma
Filtrovať

Sklenené dizajnové radiátory

Nezvyčajné využitie skla ako interiérového doplnku Váš domov nielen vyhreje, ale dodá mu aj nádych extravagancie. Sklenené dizajnové radiátory sú vyrobené z vysoko kvalitného, tvrdeného, kaleného a hlavne bezpečnostného skla. Môžete si vybrať radiátor, ktorý Vám najviac vyhovuje: na šírku aj na výšku.

Variant Glass je ojedinelé vykurovacie teleso. Môžete ho zapojiť do domácej vykurovacej sústavy. V predsieni aj kúpeľni určite oceníte podsvietenie radiátora. Jeho farbu si vyberiete podľa vlastných predstáv. Tieto radiátory môžete doplniť o držiaky.

Ďalšími sklenenými radiátormi sú vertikálne radiátory Joy Bath a Joy Bath R. Tieto vyhrievacie telesá majú v sebe zabudovaný držiak, na ktorý zavesíte napríklad uterák. Samotný radiátor je skrytý za sklom a zhora ho prekrýva mriežka. Môžete ho zapojiť do centrálnej vykurovacej sústavy.

Horizontálnu podobu majú radiátory Joy Wall a Joy Wall R. V moderných farbách sú neprehliadnuteľným doplnkom novodobých interiérov. Ich rozmery a výkon prispôsobte miestnosti, ktorú potrebujete vyhriať.