Priemyselné ventilátory

Výkonné ventilátory, ktoré vždy zaistia prúdenie čerstvého vzduchu. Ponúkame širokú škálu ventilátorov určených na použitie v obytných budovách, v prevádzkach, v kancelárskych priestoroch, v nemocniciach ale aj vo veľkých industriálnych aplikáciách.

Priemyselné ventilátory sú omnoho výkonnejšie zariadenia ako bežné ventilátory. Sú vyrobené na odbúravanie vlhkosti a vytvárania priaznivých podmienok ovzdušia (odbúravanie pachov a stála výmena vzduchu) v priestoroch s vyššími a zložitejšími požiadavkami na vetranie.

Máte na výber zo širokej ponuky priemyselných ventilátorov podľa rôznych parametrov: podľa použitých materiálov, výkonu, technológie atď. Sú to predovšetkým ventilátory vstavané do potrubia, kde je rozhodujúci tvar napr. Kruhové ventilátory - ventilátory do kruhového potrubia. Rozhodujúca môže byť aj rýchlosť a hlučnosť motora, ktorým je ventilátor poháňaný. Dôležitá je častokrát aj jednoduchosť montáže a údržby a v neposlednom rade bezpečnosť a energetická účinnosť.

Podľa spôsobu prevádzky a použitia uvádzame ventilátory inštalované do vnútorného alebo do vonkajšieho prostredia.

Do pozornosti dávame ponuku priemyselných strešných ventilátorov:

Vysoko odolné strešné ventilátory sú dostupné s horizontálnym alebo vertikálnym výtlakom vzduchu a poskytujú vysoko spoľahlivé riešenie. Dostupné sú tiež verzie s nízkou hladinou hluku, odolnosťou voči výbuchu a na odvod dymu a tepla, ako aj ventilátory pre vyššie teploty s motorom mimo prúdu vzduchu. So strešnými ventilátormi s EC motormi zabezpečíte prevádzku s nízkymi prevádzkovými nákladmi, pretože ich motory šetria energiu.

Všetky výrobky boli dôkladne testované v laboratóriách, ale aj v reálnych podmienkach, s cieľom splniť súčasné aj budúce požiadavky na nízku spotrebu energie a na ochranu životného prostredia.