Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu sú najdokonalejšie zvlhčovacie systémy, pretože používajú ultrazvukový vysokofrekvenčný oscilátor, ktorý premieňa vodu na malé vzduchové kvapôčky. Ventilačný systém tieto kvapôčky vyfukuje, tie sa odparujú a viažu sa na suchý vzduch v miestnosti, čím sa zvyšuje vlhkosť vzduchu. Všetko je to sprevádzané jemnou, ale viditeľnou studenou hmlou, ktorá je príjemná aj na dýchanie. Tieto zvlhčovače patria k najtichším, okrem občasného zabublania a zvukovej signalizácie nevydávajú žiaden rušivý zvuk, takže pri nich s ľahkosťou zaspíte Vy i Vaše deti. Navyše majú veľmi nízku spotrebu.

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu sú vhodné do bytov, detských izieb i kancelárií. Deti sa potešia zvlhčovačom detských tvarov (dievčenský aj chlapčenský motív) a na svoje si prídu aj náročnejší zákazníci s designovým tvarom a farbou zvlhčovačov.

čítať viac zbaliť

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu