Airbi CUBIC ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Na sklade 1 ks Výrobca: Airbi
Zdieľať:

55,00 EUR

45,83 EUR bez DPH

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi CUBIC pre čisté a zdravé ovzdušie vám pomôže zaistit optimálne klimatické podmienky v domácnosti. Model CUBIC patrí mezi viacúčelové prístroje (3 zariadenia v 1), lebo okrem základnej funkcie zvlhčovania vzduchu, je vybavený tiež ionizátorom (pomáhá čistit ovzdušie) a aromaboxom, do kterého má uživatel možnost přidávat esenciálne oleje a využívať tak priaznivé účinky aromaterapie.

Model CUBIC, ktorý svojim tvarom pripomíná kocku, je vybavený dostatočne objemnou nádobou na vodu (5 l), takže i pri vysokom výkone vydrží zvlhčovač pracovat cez celú noc bez dolievania. CUBIC sa ovládá pomocou 3 gombíkov s LED podsvietením na čelnom panely.

Na prístroji sa dá zvoliť jeden z 3 stupňov výkonu (každý je indikovaný inou farbou tlačítka zapnutia) a volitelne sa dá zapnúž funkcia ionizátora. Náročnejší užívatelia ocenia otočnoú výstupnú trysku, možnost zapnutia príhrevu či jednoducho plnitelnú nádobu na vodu s praktickým madlom pre prenášanie.

Výhodou ultrazvukového zvlhčovača CUBIC je vysoký výkon pri velmi nízkej spotřebe elektrickej energie. Zvlhčovač Airbi CUBIC vypúšťa čistú a sviežu paru do ovzdušia. Pomocou antibakteriálneho a vodného filtra zachytáva minerálne látky obsiahnuté vo vode a zabraňuje dalšiemu rozptylovaniu týchto častíc.

Vlastnosti

Časovač Nie
Hlučnosť 35 dB(A)
Hmotnosť 1,8 kg
Hygrostat Nie
Ionizátor Áno
Napätie 220-240/50 V/Hz
Objem vodnej nádrže 5 l
Príkon 30 - 110 W
Rozmery 290x190x190 (VxŠxH) mm
Zvlhčovací výkon 120 - 350 g/hod
Nočný režim Nie
Veľkosť miestnosti 31 - 45 m²

Na stiahnutie

  • Airbi Cubic ultrazvukový zvlhčovač vzduchu - manuál ( 273.62 KB) Stiahnuť