Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie

Neviete si predstaviť kombináciu radiátora a zrkadla? Dizajnové radiátory HotHot Exclusive so zrkadlom vás presvedčia, že funguje.

Spojením radiátora a zrkadla vznikne unikátne dizajnové vykurovacie teleso. Môžete ho umiestniť nielen do predsiene, ale aj do spálne či ďalších miestností. Výsledkom tohto netradičného prepojenia krásy s užitočnosťou sú radiátory Velvet Mirror, Zen Mirror a Onyx Mirror. Radiátor hreje aj cez zrkadlo a prispieva k príjemnej atmosfére domova.

Pri všetkých troch typoch si zvolíte farbu radiátora, ktorá vám najviac vyhovuje. Samotné vyhrievacie teleso sa nachádza buď priamo za zrkadlom (Velvet Mirror, Onyx Mirror), alebo po jeho bokoch (Zen Mirror). Zaujímavým doplnkom týchto radiátorov sú držiaky z nehrdzavejúcej ocele alebo v chrómovom prevedení.

Dizajnový radiátor Zen Mirror využijete aj ako vešiak v chodbe. Doplňte ho chrómovými háčikmi a v zime vám príjemne ohreje kabáty a vetrovky. Čo z toho vyplýva? Jeden radiátor môže byť vykurovacím telesom, zrkadlom aj vešiakom.

čítať viac zbaliť

Radiátory so zrkadlom, zrkadlové radiátory

0 produktov
*
Vybranému filtru nevyhovuje žiaden produkt.