Stadler Form Emma ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Výrobca: Stadler Form
Zdieľať:

59,00 EUR

49,17 EUR bez DPH

Jedinečný osobný zvlhčovač Emma, ktorý je vďaka USB pripojeniu použiteľný kdekoľvek, sa stane neodmysliteľnou súčasťou každej vašej cesty. Emma bude na cestách vašim stálym spoločníkom. Miluje cestovanie, takže vo vašej batožine určite nesmie chýbať. Spokojná je ale aj v spálni blízko vás.

Funkcie:

  • USB napájanie
  • Nočný režim
  • Automatické vypnutie
Vyberte si variant

Charakteristika ultrazvukového zvlhčovača vzduchu Stadler Form Emma

Kompaktný a inovatívny
Emma sa zmestí do akejkoľvek cestovnej batožiny. Je navrhnutá tak, aby bola ľahká a kompaktná. Bola navrhnutá tak, aby sa jej telo dalo jednoducho uložiť do fľaše a tým sa čím viac šetril priestor. Štýlového puzdro je samozrejme súčasťou balenia.

Jednoduchý a praktický
Náš osobný zvlhčovač je použiteľný naozaj kdekoľvek. Vďaka USB káblu ho môžeme pohodlne prenášať a používať až 8 hodín nezávisle na tom, či práve máme k dispozícii pripojenie k sieti. Súčasťou balenia je aj adaptér pre pripojenie na sieť, vďaka čomu sa z Emmy stáva naozaj univerzálny spoločník na cesty a aj na doma.

Nenaruší spánok
Tento jedinečný zvlhčovač môžete mať pokojne pri spánku hneď vedľa seba. Emma má totiž veľmi tichú prevádzku a LED indikátory prevádzky, umiestnené na tele, môžeme jednoducho stlmiť alebo úplne vypnúť. Dve rôzne nastavenia vám umožňujú prispôsobiť výkon zvlhčovača presne vašim potrebám.

Ako Emma funguje?
Ultrazvukom rozvibrovaná membrána vytvára veľmi malé kvapôčky vody, ktoré sa použitím ventilátora následne rozptyľujú do miestnosti, kde sa vyparia. Viditeľná para je studená a neškodná pre deti. Ultrazvukový zvlhčovač dokáže efektívne a rovnomerne zvlhčovať vzduch pri veľmi nízkej spotrebe energie.

Vlastnosti

Hlučnosť <27 dB(A)
Hmotnosť 0,4 kg
Objem vodnej nádrže 0,5 l
Počet stupňov výkonu 2
Príkon 10 W
Automatické vypnutie v prípade prázdnej nádoby na vodu áno
Nočný režim áno
Rozmery 125x215x80 (ŠxVxH) mm
Zvlhčovací výkon 60 g/hod
Veľkosť miestnosti < 30 m²
Napätie DC 5V/2A V

Video

Na stiahnutie

  • Stadler Form Emma ultrazvukový zvlhčovač vzduchu - návod na obsluhu ( 2.46 MB) Stiahnuť