Stylies Pegasus čistička vzduchu

Výrobca: Stylies
Zdieľať:

185,00 EUR

154,17 EUR bez DPH

Čistička vzduchu Pegasus je navrhnutá pre ľudí, čo viac ako tretinu dňa trávia v kancelárii. Je prispôsobená rôznym pracoviskám kde sa môže víriť prach a nečistoty. Zabraňuje tvorbe baktérií a plesní a chráni tak ľudí proti rôznym chorobám. Je schopná zbaviť vzduch aj peľov, či cigaretového dymu.

Pegasus je veľmi šikovná, pretože je malá a je možné ju ľahko hocikam umiestniť, no zároveň je aj veľmi účinná a to až na 99,97%. Jej prevádzkové náklady sú veľmi nízke. Hlavný HPP filter je totiž umývateľný a tak je jeho životnosť neobmedzená. 

Čistička je moderný dizajnový výrobok overenej švajčiarskej kvality. Je z kvalitného materiálu a má exkluzívny matný povrch. Zároveň je vybavená odhlučnenými ventilátormi, ktoré sú veľmi tiché a čistička tak neruší svojou prevádzkou. Vďaka trom ventilátorom je vhodná do väčšej miestnosti až do 50 m2.

Výhodou čističky Pegasus je kazeta pre esenciálne oleje. Jednoducho stačí naliať olej do kazety a Pegasus tak popri čistení robí okolie aj príjemne voňavým.

Čistička Pegasus získala v roku  2015 certifikát ECARF, pretože spĺňa prísne kritéria účinnosti a zároveň je vhodná pre alergikov.

Vyberte si variant

Charakteristika Stylies Pegasus

 • Časovač -  na 2, 4, 8 hodín
 • Nočný režim - extrémne tichý, stlmenie svetiel na prístroji a zhasnutie displeja 
 • Nízke prevádzkové náklady
 • Kazeta pre esenciálne oleje možnosť aromaterapie
 • Farba: biela/čierna

Filtračný systém:

 • Predfilter
  zachytáva prachové častice a iné väčšie nečistoty poletujúce vzduchom.
   
 • HPP Filter SystemTM (High Potential Particle)
  je vysokoúčinný filter, ktorý pracuje na princípe magnetického poľa. Zachycuje pele, plesne, prachové a dymové častice a s vysokou účinnosťou ničí taktiež baktérie a vírusy. HPP filter má v porovnaní s HEPA filtrom neobmedzenú životnosť. Stačí ho iba umývať.
   
 • Aktívny uhlíkový filter
  eliminuje nepríjemný zápach vr. pachu z cigaretového dymu a nebezpečné a dráždivé plyny ako napr. formaldehyd alebo rôzne prchavé látky, ktoré sa môžu vyskytnúť v interiéroch.

Vlastnosti

Časovač Áno
Hlučnosť 60 dB(A)
Hmotnosť 3,76 kg
Ionizátor Nie
Príkon 8 - 30 W
Napätie 230 V
Nočný režim Áno
Rozmery 380x395x160 (ŠxVxH) mm
Veľkosť miestnosti 46 - 60 m²
Nočný režim Áno
UV lampa Nie

Video

Na stiahnutie

 • Stylies Pegasus čistička vzduchu - manuál ( 2.13 MB) Stiahnuť