Stylies Elara aróma difuzér

Na sklade 1 ks Výrobca: Stylies
Zdieľať:

47,00 EUR

39,17 EUR bez DPH

Dizajnový aróma difuzér Elara s novou a jedinečnou technológiou suchého odparovania je ideálny pomocník  pre  prevoňanie Vášho domova. Ako jeden z mála dokáže fungovať až 30 dní na jednu originálnu náplň. Dokáže rozvoňať miestnosti až 25 m2 veľkú. Podľa nálady je možné zvoliť jednu z dvoch úrovni intenzity, konzistentné alebo maximálne.

Difuzér disponuje funkciou intervalového uvoľňovania vône. Vôňa sa uvoľňuje 10 minút a následne sa vypne na 20 minút. Pomôže aj funkcia časovač, ktorá prístroj po dvoch hodinách vypne. Elara nijakým spôsobom nepoškodzuje a nezanecháva škvrny na nábytku.

Elara dokáže rozvoňať miestnosť nie len esenciálnymi olejmi, ale aj gélovými náplňami, ktoré sa pýšia jedinečnou receptúrou, kde sú použité iba prírodné ingrediencie. Súčasťou balenia sú aj dve absorbčné hubky na aplikáciu vonných olejov.

Elara si nájde miesto v každej domácnosti. Vďaka novodobému švajčiarskemu dizajnu bude kdekoľvek vynikať. Kvôli dlhej výdrži náplní, môžete rátať s jednoduchšou a časovo nenáročnou prevádzkou. Môžete si preto príjemne a dlhodobo užívať zaslúžený relax.

Vlastnosti

Hmotnosť 0,19 kg
Príkon 1,4 W
Napätie 230 / USB 5 V
Prevádzková doba na jedno naplnenie 30 dní
Rozmery 74x100x74 (ŠxVxH) mm
Veľkosť miestnosti < 30 m²

Video

Na stiahnutie

  • Stylies Elara aróma difuzér - návod na obsluhu ( 416.86 KB) Stiahnuť