Stadler Form Mia aróma difuzér

Výrobca: Stadler Form
Zdieľať:

29,00 EUR

24,17 EUR bez DPH

Aróma difuzér MIA je najmenším zástupcom aróma difuzérov švajčiarskej značky Stadler Form. Na prevádzku stačí iba voda a váš obľúbený aróma olej.

MIA funguje na ultrazvukovom princípe, ktorý je najšetrnejším a najúčinnejším spôsobom distribúcie vône do priestoru. Veľmi rýchlo vibrujúca doštička prenáša kmitanie na vodnú emulziu a tá sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti.

Vzhľadom k svojim minimalistickým rozmerom ide o prístroj, pre ktorý nájdete miesto naozaj kdekoľvek. Navyše vďaka príjemnému dizajnu a možnosti výberu zo štyroch farebných prevedení (čierna, biela, bronz, limetka) sa MIA hodí do každej domácnosti, či už v modernom, alebo v klasickom šate.

MIA je maximálne diskrétnou spoločníčkou – pri výkone je pre ľudské ucho prakticky nepočuteľná, pretože jej hlučnosť (26dB) je vďaka použitiu najmodernejšej techniky nižšia ako hranica ľudského šepotu.

MIA je aróma difuzér určený pre miestnosti o veľkosti až do 30 m2/75 m3 a na jedno naplnenie dokáže pracovať až 10 hodín v kuse. Akonáhle spotrebuje všetku náplň, prístroj sa vďaka bezpečnostnej poistke automaticky vypne. Veľkou výhodou je tiež nerušivá LED dióda, ktorá indikuje stav prístroja. Ak svieti, potom prístroj pracuje, ak nesvieti, potom MIA nie je aktívna.

Vyberte si variant

Vlastnosti

Hlučnosť < 26 dB dB(A)
Hmotnosť 0,3 kg
Objem vodnej nádrže cca 0,1 l
Príkon 7,2 W
Indikátor stavu prístroja pomocou LED diódy áno
Automatické vypnutie v prípade prázdnej nádoby na vodu áno
Prevádzková doba na jedno naplnenie 10 hodín
Rozmery 100 x 90 x 100 mm

Na stiahnutie

Príslušenstvo

Aromatické esenciálne oleje Stadler Form INFO

13,90 EUR

v košíku