Stadler Form Leo stolový ventilátor

Výrobca: Stadler Form
Zdieľať:

129,00 EUR

107,50 EUR bez DPH

Leto bez horúceho vzduchu v byte či kancelárii vám zabezpečí stolový ventilátor Leo. Vďaka inovatívnemu 3D prúdeniu vzduchu zabezpečuje optimálnu distribúciu čerstvého vzduchu, a to až do vzdialenosti 8 metrov. Leo ponúka 4 nastavenia rýchlosti prúdenia vzduchu a okrem toho aj režim Natural Breeze, ktorý simuluje podmienky prírodného vetra.

Funkcie:

  • 3D oscilácia
  • Režim prírodného vánku “Natural Breeze”
  • Časovač vypnutia
  • Diaľkové ovládanie
  • Ovládanie dotykovými tlačidlami
  • Rukoväť na prenášanie

Charakteristika stolového ventilátora Stadler Form Leo

Dizajn, ktorý (poh)ladí
Dizajn stolového ventilátora Leo dopĺňa rukoväť z hnedej syntetickej kože. Vďaka univerzálnej bielej farbe nezáleží na tom, či ho umiestnite na jedálensky stôl v dome alebo bude osviežovať vzduch v kancelárii na podlahe.

3D prúdenie vzduchu
Stolový ventilátor Leo zabezpečuje prúdenie vzduchu v horizontálnom i vertikálnom smere vďaka inovatívnemu režimu 3D oscilácie. Napriek svojim kompaktným rozmerom rozprúdi vzduch v miestnosti až do 8 metrov.

Vyberte si rozsah prúdenia
Zvoľte si jednu z troch možností horizontálnej oscilácie. Jediným tlačidlom na stolovom ventilátore rozhodnete v akom rozsahu bude chladný vzduch v miestnosti prúdiť. Ak chcete pokryť menší priestor, vyberte si 60° alebo 90°. Ak potrebujete väčší priestor, vyberte si 180°.

Dosah až 8 metrov
Ventilátor Leo vám umožní nastaviť aj vertikálne prúdenie vzduchu. Jeho rozsah je v rozmedzí od -5° do 85°. Vďaka kombinácii horizontálneho a vertikálneho prúdenia vzduchu pokryje Leo až neuveriteľných 8 metrov.

Rýchlosť akú potrebujete
Stolový ventilátor Leo ponúka 4 nastavenia rýchlosti prúdenia vzduchu. Od skutočne tichého, mierneho vánku až po silný nárazový vietor. Ponúka navyše aj režim Natural Breeze, v ktorom sa strieda silné a mierne prúdenie vzduchu. Simulujte tak podmienky prírodného vetra.

Diaľkový ovládač
Lea ovládajte pomocou diaľkového ovládača, ktorý je magneticky pripojený k jeho bočnej strane. Zvoľte si horizontálnu i vertikálnu osciláciu, rýchlosť prúdenia vzduchu alebo tiež funkciu Natural Breeze. Priamo na ventilátore je dostupná aj funkcia časovača. Ten umožní vypnutie ventilátora v priebehu 1 až 7 hodín.

Je malý, no spraví vietor
Otočný stolový ventilátor Lea môžete položiť na podlahu alebo na stôl. Nezaberá veľa priestoru a vďaka praktickej rukoväti zo syntetickej kože ho jednoducho prenesiete z miesta na miesto. Ovládajte ho diaľkovým ovládačom alebo nenápadnými dotykovými tlačidlami.

Vlastnosti

Hlučnosť 27 - 57 dB(A)
Hmotnosť 1,7 kg
Rozmery 330x240x205 (VxŠxH) mm
Príkon 1,5 - 18 W
Prietok vzduchu 617 m³/h
Časovač 1 - 7 hod
Napätie DC 24 V

Video

Na stiahnutie

  • Stadler Form Leo stolový ventilátor - návod na obsluhu ( 2.04 MB) Stiahnuť