Airbi BLADE stolový ventilátor

Výrobca: Airbi
Zdieľať:

35,00 EUR

29,17 EUR bez DPH

Airbi BLADE je kompaktný 6-palcový prenosný ventilátor navrhnutý v jedinečnom modernom vzhľade, ľahký a šetriaci priestor. Je to ideálny osobný ventilátor pre kancelárie, domácnosti, spálne, stolného počítača, kempingu alebo kdekoľvek, kde potrebujete, aby sa váš deň ochladil.

Airbi BLADE je vybavený nabíjateľnou batériou (3000 mAh), ktorá zaisťuje pracovný čas 2-4 hodiny závisí od zvolenej rýchlosti. Vstavanú batériu je možné nabíjať pomocou ľubovoľného zariadenia s portom USB (televízor, prenosný počítač, počítač, banka, zásuvka, zásuvka) alebo pomocou sieťového adaptéra, ktorý sa dodáva spolu s káblom USB.

Kľúčovou funkciou zariadenia Airbi BLADE je jeho plynulé nastavenie výkonu, ktoré je vhodné pre vaše rôzne požiadavky na chladenie. Otočením otočného gombíka zmeníte rýchlosť. Vždy vás udržia v chlade pri nízkej rýchlosti, vysoká rýchlosť je dostatočne silná, aby vás po silnom pote rýchlo ochladila. Airbi BLADE je vybavené nastaviteľnou naklápacou hlavou, ktorá vám umožní nasmerovať vzduch tam, kde to potrebujete.

Rozšírená oscilácia (120 °) rýchlo zaisťuje prúdenie chladiaceho vzduchu a pohodlie v celej miestnosti. Ľahko zapnite alebo vypnite kmitanie stlačením ovládača na ventilátore. Režim oscilácie ventilátora zvyšuje účinky chladenia vzduchom.

Každý ocení ľahko odnímateľný predný kryt na čistenie vrtule ventilátora. Dizajnové gumy na spodku podstavca pomáhajú znižovať vibrácie a zvyšovať trenie, ktoré udržujú ventilátor pevne na svojom mieste, aby sa zabezpečilo, že prúdenie vzduchu bude smerované na požadované miesto a neskĺzne ani pri práci pri vysokej rýchlosti.

Charakteristika stolného ventilátora Airbi BLADE

  • plynulé nastavenie výkonu
  • Horizontálny režim oscilácie 120 °
  • vstavaná nabíjateľná batéria
  • nastaviteľná naklápacia hlava
  • vysoko efektívny motor
  • ľahko odnímateľný predný poťah
  • gumy na dne znižujú vibrácie a zvyšujú trenie

Vlastnosti

Hlučnosť 35 - 45 dB(A)
Hmotnosť 0,44 kg
Rozmery 221x170x136 (VxŠxH) mm
Výkon 4 W

Na stiahnutie

  • Airbi Blade stolový ventilátor - manuál ( 150.53 KB) Stiahnuť