POWERCUBE EXTENDED Red 3m predlžovačka | Dobrá Klíma

POWERCUBE EXTENDED Red 3m predlžovačka

Na sklade 2 ks Výrobca: Allocacoc
Zdieľať:

15,19 EUR

12,66 EUR bez DPH

Dodajte svojmu domovu či kancelárii elegantný a funkčný rozbočovač PowerCube Extended s predlžovacím káblom. PowerCube Extended je jedinečné riešenie neprehľadných predlžovacích káblov a nepraktických zásuvkových rozdvojek. Moderné a vkusné dizajnové prevedenie prinesie šmrnc vášmu domovu alebo kancelárii a odbúra chaos z množstva pripojených káblov. Geometrické krivky a farebná zladenosť PowerCube sa hodí do každého interiéru.

Multifunkčný zásuvkový systém, PowerCube Extended, ktorý ponúka možnosť pripojenia do piatich zásuviek (250V~, 16A, 3680W) ponúka tiež 3m dlhý predlžovací kábel, montážny dok, pásky a fixačné úchytky pre dosiahnutie praktického umiestnenia všetkých káblov vašich zariadení. Zaručuje prehľadnosť oproti neesteticky pôsobiacim klasickým predlžovačkám. Jedná sa o dizajnovo aj funkčne atraktívnejšie zariadenie. Vďaka rozmiestneniu zásuviek nedôjde k zbytočnému blokovanu iných zásuviek a naraz môžete využiť všetky.

Pre navýšenie počtu zdrojov je tu jednoduchá možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami: základná Original  a  Original USB,  Extended USB. Zásuvky PowerCube z hľadiska bezpečnosti disponujú detskou poistkou a sú uzemnené.

Prečo je PowerCube Extended jedinečná?

 

• DOSTUPNOSŤ:

Prakticky rozložené zásuvky, ktoré môžete využívať všetky zároveň. Zapojené zariadenia si vzájomne neprekážajú ako u bežných predlžovacích káblov či rozbočiek. Komplikácie nenastávajú ani v prípade pripojenia rozmerovo neštandardných prívodov v podobe adaptérov či nabíjačiek na batérie.

 

• KAPACITA:

Pohodlne zapojíte 5 elektrických zariadení súčasne. Verzia Extended vám umožní priblížiť zdroj elektrickej energie na zvolené miesto. V prípade potreby je tu možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami.

 

• DIZAJN:

Elegantný vzhľad. Vďaka modernému dizajnu obohatí PowerCube každý interiér. Produktový rad PowerCube získal niekoľko ocenení. Medzi najvýznamnejšie zaraďujeme Red Dot Design Award.

 

• UMIESTNITE KDEKOĽVEK:

PowerCube Extended, ako už názov napovedá, disponuje predlžovacím káblom dĺžky 3 m.  Na stôl, pod stôl, na stenu.... jednoducho kdekoľvek môžete mať svoju zásuvku vždy na dosah. Verzia Extended obsahuje v balení montážny dok na jednoduché uchytenie na potrebné miesto. Ak budete potrebovať zmeniť miesto uchytenia, jednoducho odlepte ľahko odnímateľnú pásku a dok umiestnite inde. Okrem montážneho doku balenie obsahuje aj úchytky "Cable Fix", vďaka ktorým si káble môžete prehľadne zorganizovať.

 

• ROZŠÍRENIE:

PowerCube je dodávaný v rôznych variantoch a farbách, čo vám umožní vybrať riešenie, ktoré najviac vyhovuje vašim potrebám. Jednoduchým spojením s ďalšími produktami PowerCube : PowerCube Original USB, PowerCube Original Extended a PowerCube Original Extended vytvoríte vlastné zostavy a kombinácie. Sami si vyberiete koľko potrebujete elektrických zásuviek a USB portov na napájanie vašich elektrických zariadení.  

 


• BEZPEČNOSŤ:

Všetky typy PowerCube sú dôkladne testované a certifikované na základe prísnych kritérií, v súlade s miestnymi štandardmi. Produkty sú uzemnené a obsahujú detskú poistku. Konštrukcia každej PowerCube je pre väčšiu bezpečnosť vyrobená z kvalitného a odolného ABS plastu odolného proti vzplanutiu.

Vlastnosti

Hmotnosť 0,449 kg
Príkon 3680 W
Rozmery 77x77x223 (VxŠxH) mm
Napätie 250 V
Prúd 16 A

Video

Na stiahnutie