Lanaform LA120502 DEHUMIDIFIER S1 domáci odvlhčovač vzduchu

Výrobca: Lanaform
Zdieľať:
Ľutujeme, tento produkt nie je momentálne k dispozícii.

Odvlhčovač vzduchu Lanaform Dehumidifier S1 sa stane vaším verným pomocníkom všade tam, kde sa stretávate so zvýšenou vlhkosťou, či už v kúpeľni alebo iných miestnostiach. Vďaka pohlcovaniu vlhkosti sa zníži miera tvorby plesní, rosenia okien a iných prejavov zvýšenej vlhkosti.

Lanaform Dehumidifier S1 je určený pre miestnosti s rozlohou do 25 m2.

Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou digitálneho displeja.

Funkciu odvlhčovania je možné nastaviť v 2 režimoch:

  1. Manuálny režim: úroveň vlhkosti musí byť nastavená na hodnotu „C0“, zariadenie pracuje trvalo bez ohľadu na mieru vlhkosti v miestnosti.
  2. Automatický režim: ponúka možnosť nastavenia požadovanej vlhkosti od 30 – 80 %. Po poklese relatívnej vlhkosti na nastavenú hodnotu sa funkcia odvlhčovania vypne a ďalej pracuje iba ventilátor.

Lanaform Dehumidifier S1 je vybavený aj automatickým odmrazovaním. Funkcia odvlhčovania nefunguje, ak je teplota v miestnosti nižšia ako 5 °C.

Ponúka sa aj možnosť využitia časovača, vďaka ktorému môžete nastaviť dobu prevádzky medzi 1 – 24 hodín a tiež automatické zapnutie alebo vypnutie.

Ukazovateľ nádobky na vodu signalizuje, kedy je zásobník na vodu plný. Zásobník má objem 2,5 l. Ak je nádobka plná, zariadenie funguje v pohotovostnom režime.

Súčasťou balenia je uhlíkový filter (odstraňuje pachy a čiastočne zachytáva najväčšie prachové častice) a odpadová hadička pre odvod vody priamo do kanalizácie.

Vlastnosti

Hlučnosť 45 dB(A)
Hmotnosť 9,5 kg
Napätie 220 - 240/50 V/Hz
Objem vodnej nádrže 2,5 l
Odvlhčovací výkon 10 l/deň
Príkon 220 W
Rozmery 530x300x375 (VxŠxH) mm