TERMA Yo háčik

Na sklade 2 ks Výrobca: Terma
Zdieľať:

6,00 EUR

5,00 EUR bez DPH

Dizajn, pragmatizmus a flexibilita sú tri hodnoty, ktoré viedli k vytvoreniu kúpeľňového radiátorového háčika Yo. Brilantné farby a nekonvenčný tvar priťahujú pozornosť a zaručujú, že vešiačiky Yo neostanú bez povšimnutia.

Možnosť použitia háčika Yo na zavesenie uteráka, plášťa alebo inej textílie z neho robí funkčný doplnok každej kúpeľne, kuchyne alebo technickej miestnosti. Najväčšou výhodou Yo je jeho všestrannosť.

Flexibilita materiálu, z ktorého je vyrobená, umožňuje prispôsobenie profilom rôznych radiátorov. Elastickosť a trvanlivosť elastoméru zabezpečujú stabilitu jeho inštalácie, čo zabraňuje náhodnému pohybu pozdĺž profilov radiátora. Napriek silnému zasunutiu do závesu, montáž a demontáž nevyžaduje žiadne ďalšie nástroje a trvá len niekoľko sekúnd.

Na výber v 8 farebných odtieňoch: RAL 8025 – hnedá, RAL 3028 – červená, RAL 6038 – zelená, RAL 1018 – žltá, RAL 7042 – sivá, RAL 5005 – modrá, RAL 9016 – biela, RAL 9005 – čierna.

Yo háčiky sú kompatibilné s nasledujúcimi radiátormi Terma: Alex, Alex One, Aero H, Aero HG, Domi, Fiona, Fiona One, Lena, Lima, Lima One, POC2, Pola, Pola One, Jade M, Tytus a Tytus One.

Vyberte si variant

3D vizualizácia