Saloos Pre deti zmes 100% éterických olejov | Dobrá Klíma

Saloos Pre deti zmes 100% éterických olejov

Na sklade 2 ks Výrobca: Saloos
Zdieľať:

4,99 EUR

4,16 EUR bez DPH

Vonná kompozícia Pre deti je vyvážená zmes 100% prírodných éterických olejov s objemom 10 ml. Táto zmes je špeciálne navrhnutá na prevoňanie detských izieb. Vôňa Pre deti pôsobí veľmi ukľudňujúcim dojmom a naplní detskú izbu jemnou a nevtieravou vôňou. Prevažujú citrusové tóny: pomaranč a mandarínka, ktoré v kombinácii s mätou, eukalyptom a bergamotom prinesú pocit pokoja, sviežosti a pomôžu uvoľniť dýchacie cesty.
Slnečné teplý pomaranč podporuje v deťoch radostnú a veselú povahu. Mandarínka pomáha  priviesť do súladu detskú psychiku pri hyperaktivite. Je esenciou radosti a ľahkosti, ktorá dokáže uvoľniť napätie.

Na použitie v aróma difuzéri nakvapkajte 3 - 5 kvapiek oleja do prístroja na určené miesto a nechajte rozptyľovať po miestnosti.

Skutočne 100% prírodné esenciálne oleje značky Saloos patria jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musí spĺňať náročné výstupné kritéria. K výrobe niekoľkých kvapiek vzácneho oleja je mnoho krát potrebné použiť aj kilogram pravej prírodnej suroviny.

Upozornenie: Neaplikujte zmes na kožu bez riedenia, chráňte fľaštičku pred deťmi a nevystavujte ju slnečnému žiareniu, dlhodobej prítomnosti vzduchu a tepla, pretože sa tak znižuje jej životnosť.

Na stiahnutie

  • Certifikovaná prírodná kozmetika - dokument (1.55 MB) Stiahnuť