Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
 

Elektrický vykurovací panel so zrkadlom

373,00 € (s DPH) 310,83 € (bez DPH)
Radiátory
na mieru
Garancia
kvality
Doprava
zadarmo
Záruka
5 rokov
Výrobca: HOTHOT Exclusive

Tento set je zložený z vykurovacieho panelu so zrkadlom a bezdrôtovej regulácie, ktorá je v cene. Ponúkame niekoľko veľkostí, farieb a možností pridania madla. Súčasťou setu je bezdrôtový príjmač, prívodný kábel (biely o dĺžke 1,9 m) s vidlicou a bezdrôtový programovateľný termostat.

Pri konvekčnom vykurovaní vykurovacie teleso ohrieva vzduch, ktorý prúdi smerom hore ku stropu a čiastočne ochladený sa vracia naspäť k podlahe. Z hľadiska pomeru predávaného tepla je u tohoto systému sálavá zložka minimálna.

Princíp fungovania tohto typu radiátora:

Pri sálavom vykurovaní je pomer obrátený - žiarenie neohrieva vzduch (voľne nim prechádza) a k zdieľaniu tepla dochádza predovšetkým sálaním. Žiarivý tok sa po dopade na predmety (steny, podlaha, nábytok) čiastočne odrazí (cca 15%), ale jeho väčšia časť (cca 85%) je pohlcovaná predmetmi, na ktoré dopadá. Sálavá energia takto priamo ohrieva predmety, steny aj ľudí v miestnosti. Tento princíp je tiež označovaný ako infračervené vykurovanie.

Pri objednávke je nutná platba vopred, každý radiátor je individuálny kus vyrábaný na základe zvolených parametrov.

42,00 €ISAN Nerezové madloINFO

ISAN Nerezové madlo

Držiak uterákov - nerezové madlo k radiátoru (vykurovaciemu panelu). Ideálne na praktické zavesenie uterákov v kúpeľni. So skleneným vykurovacím panelom vyzerá veľmi elegantne.

Montáž nerezového madla je veľmi jednoduchá. Otvory v zadnej časti madla sa jednoducho nasunú na horné dve skrutky panela, za ktorým bude kúrenie pripevnené na stene.

Materiál: leštená nerezová pásová oceľ 4x30 mm