Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
 

Elektrický konvektor Gabarrón PH - 125 Plus 1250W

Výrobca: ELNUR s.a.

Vykurovanie elektrickými konvektormi patrí v súčasnej dobe k obľúbenému spôsobu dokurovania miestností v bytoch, domoch, kancelárskych priestoroch alebo v menej obývaných chatách. Sú tiež ekonomickým doplnkom pre už existujúci vykurovací systém.

ErP ready certifikát označuje nasledujúci produkt za ekologický podľa nariadení EÚ, a tým zaručuje dodržanie najlepšej kvality, bezpečnosti a úspornú prevádzku.

Konvektor PH – 125 Plus s výkonom 1250 W je vhodný do miestnosti s objemom do 42m3.

Povrch konvektora je vyrobený z materiálu so stupňom ochrany IP22 (nie je chránený proti striekajúcej vode – neodporúča sa jeho umiestnenie do kúpeľní).

Gabarrón PH Plus sa ovláda pomocou digitálneho displeja. 

Presný programovateľný termostat umožňuje nastaviť ako denný tak aj týždenný program, pričom konvektor reaguje už na minimálne zmeny teploty.

Medzi výhody elektrického konvektora PH Plus patrí rýchly ohrev a protimrznúca funkcia.

Konvektor sa jednoducho inštaluje na stenu pomocou priložených držiačikov. Minimálna vzdialenosť je 20 cm od stropu (parapety), 20 cm od zeme a 15 cm z ľavej a pravej strany konvektora od steny. Odporúčaná vzdialenosť od ostatných predmetov (napr. nábytok, záclona) je 50 cm kvôli správnemu prúdeniu vzduchu.

150,60 € (s DPH) 125,50 € (bez DPH)
Radi vám poradíme: +421 917 911 845 alebo napíšte na info@dobraklima.sk alebo navštívte náš showroom

Výhody elektrického konvektora Gabarrón PH - 125 Plus 1250W 

 • Technológia ETCO - optimalizovaný odber elektrickej energie počas vykurovania
 • Detektor otvorených okien - pri aktivovvaní tejto funkcie sa konvektor automaticky vypne v prípade náhleho poklesu teploty v izbe
 • 3 prevádzkové režimy - denný, eco nočný a režim temperovania
 • Zabudovaný programovateľný izbový termostat
 • Bezpečnostný teplotný spínač
 • Digitálny displej
 • Dĺžka napájacieho kábla - 1,5 m

Vlastnosti

Výkon: 1250 W
Napätie: 230-240 V
Rozmery: 410x560x80 (VxŠxH) mm
Hmotnosť: 4 kg
Termostat: áno

Môže sa vám páčiť aj:

Beurer BEU-LB88 zvlhčovač vzduchu Záruka
3 roky
Od 105,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Zvlhčovač vzduchu LB88 od nemeckej značky Beurer sa stane perfektným doplnkom pre vašu domácnosť či kanceláriu. Môžete si tak vychutnať interiérový komfort a zdravú klímu vo dne v noci. Zvlhčovače fungujú tak, že premieňajú vodu na vodnú paru, ktorá sa potom rozptýli vo vzduchu, čím sa zvýši jeho vlhkosť, a tým priaznivo pôsobí na dýchacie cesty.

Model LB88 kombinuje technológiu mikro-jemnej ultrazvukovej atomizácie, kedy rýchlo vibrujúca membrána prenáša kmitanie na vodu a tá sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti, a technológiu odparovania vody, kedy sa vytvára para pomocou vykurovacieho telieska. Výhodou tohto typu zvlhčovača je, že teplá para sa dobre mieša s chladnejším vzduchom v miestnosti, a tak je tento princíp zvlhčovania veľmi efektívny. Pri ohreve sa zničia aj prípadné baktérie prítomné vo vode. Ultrazvuková atomizácia naopak zabezpečí nízku spotrebu energie aj pri masívnom výkone.

Bezdrôtový zvlhčovač Beurer je dostupný v dvoch farebných prevedeniach, čím prináša súhru elegancie a praktickosti. Obsahuje LED diódy pre indikáciu zapnutej prevádzky a stupňa zvlhčovania, ako aj ochranu proti prehriatiu. Ľahko sa používa a poskytuje 3 stupne odparovania. Pohodlné naplnenie a vybavenie voliteľným vodným filtrom pre tvrdú vodu znamená zvlhčovanie miestnosti pohodlne a bez námahy. Model LB88 disponuje 6 litrovou odnímateľnou nádržou na vodu, jeho údržba je preto veľmi jednoduchá. Vďaka parnej a ultrazvukovej technológii a plynulej regulácii rozprašovacieho výstupu až 550 ml/h si môžete vychutnať kvalitnejší a teplejší vzduch, jemne zvlhčenú pokožku a zabrániť vyschnutiu sliznice nosa a hrdla.

Zvlhčovač má výkon 16 až 280 W (podľa stupňa nastavenia) a je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 48 m2. Je možné ho používať samostatne alebo navodiť uvoľnenú atmosféru pridaním vodorozpustných esenciálnych olejov. Po úplnom odparení vody sa zariadenie automaticky vypne.

 

 
Studený zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar big + darček vlhkomer Selina Little
Od 239,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Studený zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar je sympatická "krabica", ktorá zaujala aj porotcov v súťaži Reddot design award za rok 2013, z ktorej si odniesol 1. cenu za dizajn! Stadler Form Oskar big je dostupný v bielej a čiernej farbe.

Zvlhčovač Stadler Form Oskar big je ideálny aj do veľkých miestností s rozlohou 100 m2, čo zodpovedná objemu miestnosti 250 m3. Patrí medzi najväčších vo svojej triede aj vďaka jedinečnej technológii filtrovania V4.

Oskar big má až 6-litrovú nádobu na vodu a disponuje ionizačnou striebornou kockou, ktorá zabraňuje rozmnožovaniu mikróbov a baktérií vo zvlhčovači. Pracuje aj keď je zariadenie vypnuté. Oskar big je vybavený funkciou, ktorá pripomenie, že sa má vymeniť filter.

Funkcie:

 • výkon zvlhčovania je 700 g/h,
 • 3 úrovne výkonu  - normálny, stlmený (stlmenie LED indikátorov), režim s vypnutými indikátormi,
 • rozpyľovanie vôní - má nádobku na vônu (používajú sa  2 - 3 kvapky vône),
 • automatické vypnutie,
 • hydrostat s externým senzorom,
 • prieraz na kontrolu hladiny vody.

 

Darček vlhkomer Selina Little Vám pribalíme automaticky k objednávke ZDARMA

*farbu darčeka Selina Little (biela, čierna) vyberá dodávateľ podľa aktuálnych skladových zásob

 
Parný zvlhčovač vzduchu Boneco S450
199,00 € Pridať Pridané
INFO

Parný zvlhčovač vzduchu Boneco S450 sa vďaka svojmu elegantnému dizajnu a obdĺžnikovému tvaru stane nielen vaším pomocníkom, ale aj skvelým doplnkom vašej obývačky, spálne, detskej izby alebo kancelárie.

Boneco S450 sa odporúča používať v miestnostiach s maximálnou rozlohou do 60m2 (s objemom do 150 m3).

Zariadenie je moderné a praktické. Ovláda sa pomocou digitálneho displeja. V rámci nastavení zariadenia si môžete vybrať z 2 prevádzkových režimov (AUTO alebo ECON) a nastaviť úroveň vlhkosti (v rozmedzí 30 - 70 %). Taktiež si môžete ľubovoľne zvoliť po koľkých hodinách sa zvlhčovač automaticky sám zapne alebo vypne vďaka funkcii časovača.

Zvlhčovač má 7 l nádrž na vodu. Ako náhle je hladina vody nižšia ako minimálna stanovená úroveň, zariadenie sa samé vypne. Samotné zvlhčovanie vzduchu v miestnosti si môžete spríjemniť použitím aromatického oleja, ktorý sa pridáva do zásobníka v hornej časti krytu parnej trubice.

Boneco S450 má zabudovanú automatickú funkciu upozornenia na potrebu čistenia zariadenia. Na odvápnenie zvlhčovača sa odporúča používať prostriedok CalcOff od spoločnosti Boneco.

Súčasťou balenia je odvápňovací prostriedok CalcOffantiminerálna podložka, ktorá obmedzuje usadzovanie vápenatých častíc a vodného kameňa na zariadení.

 
Airbi MIST INFO

MIST je ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s výkonným zvlhčovaním za prijateľnú cenu. Optimálna veľkosť miestnosti pre jeho účinnosť je do 30 m2.

Ide o základný model zvlhčovača vybavený demineralizačným a antibakteriálnym filtrom pre zachytávanie nečistôt a minerálnych látok. 

Z hľadiska prevádzky je k dispozícii iba manuálny režim s otočným kolieskom na nastavenie intenzity zvlhčovania. Tlačidlo na ovládanie podsvietenia nádoby na vodu, užitočná funkcia do detských izieb.

Zvlhčovač vyniká dlhou životnosťou a plynulou reguláciou výroby pary.

 
Beurer BEU-HM16 digitálny vlhkomer a teplomer
Od 18,99 € Vyberte si
variantu
INFO

Pokiaľ sa vo vašej domácnosti potýkate s problémom prekúrených či naopak príliš vlhkých miestností, digitálny vlhkomer a teplomer HM16 od nemeckej značky Beurer je pre vás tou správnou voľbou. Jeho umiestnenie je jednoduché a rozmanité - vďaka háčiku si ho ľahko umiestnite na stenu alebo pomocou výklopného stojana postavíte na akúkoľvek rovnú plochu.

Displej je dobre čitateľný a ukazuje hodnoty teploty a vlhkosti v miestnosti, vrátane ich maximálnych a minimálnych hodnôt. Na základe týchto hodnôt prístroj vyhodnotí optimálnosť prostredia pomocou ikonky smajlíka:

 • :-)   = Vzduch sa pohybuje v ideálnych hodnotách, t.j. teplota 20 - 25 °C a vlhkosť 30 - 60 %.
 • :-|   = Vzduch je príliš suchý, t.j. akákoľvek teplota a vlhkosť pod 30 %.
 • :-(   = Vzduch je príliš vlhký, t.j. akákoľvek teplota a vlhkosť nad 60 %.

V prípade zníženia vlhkosti vzduchu pod 30 % odporúčame využiť zvlhčovač vzduchu, v prípade zvýšenia vlhkosti nad 60 % naopak odvlhčovač vzduchu.

Model HM16 využíva najmodernejšiu technológiu a bez problémov odmeria vlhkosť vzduchu v rozmedzí 20 až 95 %. Rovnako presne dokáže zmerať aj teplotu vzduchu, a to od 0 až po 50 °C. Teplotu je možné prepínať medzi °C a °F.

Tento malý digitálny vlhkomer a teplomer so šírkou 99 mm, výškou 81 mm a váhou 70 g je jednoduché zbaliť do cestovnej tašky, je preto ideálny aj na sledovanie vlhkosti počas cestovania.

Balenie obsahuje batériu CR2025.

 
Stylies Hera ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
Od 168,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Hera je vďaka jeho účinnosti vhodný do veľkých miestností s rozlohou až 65 m2. Medzi zvlhčovačmi dominuje jednou z najväčších nádrží na vodu (8 litrov), čo mu zaručuje dlhú, nepretržitú prevádzku. 

Hydrostat je možné nastaviť buď na manuálny alebo automatický režim a vlhkosť v rozmedzí 40 - 75 %. Automatický režim ponúka veľký komfort, pretože dokáže udržiavať vlhkosť v miestnosti na optimálnej úrovni. 

Zvlhčovač je vhodný hlavne pre deti do detských izieb. Voda v nádržke je chránená nielen striebornou kockou, ktorá zabraňuje tvorbe baktérií ale aj funkciou predhrievania vody s následným ochladením, ktorá takisto chráni vodu proti vzniku baktérií.

Hera má 3 prevádzkové režimy a 3 intenzity zvlhčovania, kvôli ktorým je schopná spotrebovať až 480 ml vody za hodinu a zvlhčovať tak naozaj rýchlo. Smer výstupu vodnej pary je možné si prispôsobiť podľa seba. Výhodou je aj nočný režim, kedy je prístroj schopný pracovať vo veľkej tichosti a so stlmenou signalizáciou. 

Vzhľad ukazuje, že ide o švajčiarský dizajnový kúsok. Je vyrobený z kvalitného materiálu a má exkluzívny matný povrch. Zvlhčovač si môžte vybrať buď v bielej alebo čiernej farbe.

480 ml/h 32 dB(A) 8 l
 
Leonis ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
129,00 € Pridať Pridané
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Leonis je dizajnový produkt zo švajčiarskej dielne Fabiana Zimmerli. Vyrobený z kvalitných materiálov ponúka bezkonkurenčný výkon a mnoho ďalších funkcií.

S výkonom až 500 ml/h dokáže jednoducho a rýchlo zvlhčiť miestnosť až do 70m2. Leonis zvlhčuje vzduch studenou jemnou vodnou hmlovinou  a pre dosiahnutie ešte lepšej kvality vzduchu, disponuje aj ionizátorom. Ten obohacuje vzduch o záporné ióny, ktoré ho osviežia a spríjemnia dýchanie.

Vďaka Clean Cube vo vodnej nádrži je vodná para vychádzajúca z Leonisu zbavená mikroorganizmov a baktérií. Pre ešte lepšiu ochranu proti baktériám, optimalizáciu kvality a rozptyl hmly disponuje Leonis  funkciou predohrevu (s následným ochladením). Pre zmäkčenie tvrdej vody  je súčasťou balenia aj demineralizačná patróna (filtračná vložka).

Ultrazvukový princíp zvlhčovania funguje na princípe vytvárania jemných kvapôčok  na vodnej hladine. Tie spolu so vzduchom vytvárajú jemnú vodnú hmlu, ktorá sa následne pomocou ventilátora šíri po miestnosti.

Leonis sa dá regulovať automaticky alebo manuálne. Pre jednoduchšie a pohodlnejšie ovládanie má zabudovaný hydrostat,  ktorý sa stará o udržanie optimálnej alebo nastavenej vlhkosti. Pri dosiahnutí požadovanej vlhkosti sa vypne. Po poklese vlhkosti sa ihneď automaticky zapne. Vlhkosť sa dá nastaviť v rozmedzí 35-75%.

Požadovanú intenzitu zvlhčovania je možné nastaviť v troch stupňoch a to: nízka, stredná, vysoká.

Funkcia kontinuálny režim slúži na rýchle dosiahnutie vyššej vlhkosti. Pozor , pri kontinuálnom režime je vypnutá funkcia monitorovania vlhkosti a zvlhčovač sa automaticky nevypne. Preto môže dôjsť k prevlhčeniu vzduchu.

Funkcia časovač umožňuje nastaviť čas požadovaného vypnutia v rozmedzí 1-12 hodín.

Ovládanie a všetky funkcie sa nachádzajú na dotykovom paneli. Nájdete tam aj kontrolku prázdnej nádrže, ktorý Vás upozorňuje na nutnosť doplniť vodu. Pre kľudnú noc sa dá nastaviť nočný režim.

500 ml/h 5 l 61 - 85 m²
 
Beurer BEU-LB37 zvlhčovač vzduchu
Od 59,99 € Vyberte si
variantu
INFO

Zvlhčovač vzduchu LB37 od nemeckej značky Beurer sa stane perfektným doplnkom pre vašu domácnosť či kanceláriu. Môžete si tak vychutnať interiérový komfort a zdravú klímu vo dne v noci. Zvlhčovače fungujú tak, že premieňajú vodu na vodnú paru, ktorá sa potom rozptýli vo vzduchu, čím sa zvýši jeho vlhkosť, a tým priaznivo pôsobí na dýchacie cesty.

Model LB37 pracuje na princípe mikro-jemnej ultrazvukovej atomizácie, kedy rýchlo vibrujúca membrána prenáša kmitanie na vodu a tá sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti. Výhodou tohto princípu je nízka spotreba energie pri masívnom výkone.

Beurer zvlhčovač je dostupný v dvoch farebných prevedeniach a ovláda sa jednoducho jedným dotykom, čím prináša súhru elegancie a praktickosti. Má dvojstupňové nastavenie dúchadla, čo umožňuje užívateľovi plnú kontrolu nad prevádzkou zariadenia a dvojstupňové rozprašovanie zabezpečuje mimoriadne kvalitné zvlhčovanie. Okrem toho má zvlhčovač LB37 nastavenie nočného režimu s tichým chodom a tlačidlom bez osvetlenia, vďaka čomu je možné ho použiť aj vo vašej spálni.

Model LB37 disponuje 2 litrovou odnímateľnou nádržou na vodu. Vďaka ultrazvukovej technológii a plynulej regulácii rozprašovacieho výstupu až do 200 ml/h si môžete vychutnať kvalitnejší vzduch, jemne zvlhčenú pokožku a zabrániť vyschnutiu sliznice nosa a hrdla.

Zvlhčovač má výkon 20 W a je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 20 m2 alebo pre použitie v tesnej blízkosti užívateľa. Je možné ho používať samostatne alebo navodiť uvoľnenú atmosféru pridaním vodorozpustných esenciálnych olejov. Po úplnom odparení vody sa zariadenie automaticky vypne.

Nielen obsluha, ale aj čistenie tohto zvlhčovača je veľmi ľahké. Jednoducho prístroj rozložte a použite priloženú čistiacu kefu.

 

 
Cestovný Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Boneco U7146 INFO

Veľa cestujete a potrebujete mať zvlhčený vzduch všade kam idete? Potom určite oceníte ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Boneco U7146. Je výborným spoločníkom pre cestovateľov alebo dovolenkárov. Vďaka svojej veľkosti a hmotnosti si ho viete pribaliť do každej batožiny a zabezpečiť tak sebe alebo svojej rodine primeranú vlhkosť vzduchu aj mimo domova.

Je vhodný pre menšie miestnosti s rozlohou do 20 m2. Bez problémov ho zapnete v hoteli, v kancelárii alebo pri detskej postieľke.

Ako zásobník vody sa používa PET fľaša s objemom 0,5 l, ktorá síce nie je súčasťou balenia, ale je možné použiť akúkoľvek PET fľašu. Použitie PET fľaše vysvetľuje jeho cestovateľské prevedenie a nízku hmotnosť. Okrem týchto benefitov disponuje možnosťou nastavenia prevádzky na 1 - 8 hodín alebo na nepretržitý chod. Jednoduchá regulácia jedným tlačidlom.

Súčasťou balenia je sieťový adaptér s redukciami pre rôzne druhy zásuviek, čistiaca kefka a ochranné textilné vrecúško.

 
Ultrazvukový zvlhčovač BONECO U350
199,00 € Pridať Pridané
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač BONECO U350 spĺňa všetky požiadavky na zvlhčovanie vzduchu. Komfortný zvlhčovač vzduchu pre malé a stredné priestory s bezdotykovým plnením. Je vhodný do miestnosti s rozlohou do 60 m2.

Zvlhčovač možno naplniť vodou bezdotykovo z hornej časti. Je ovládaný pomocou LED displeja. Režim "AUTO" automaticky zvlhčuje vzduch v miestnosti do optimálnej relatívnej vlhkosti 50%. Táto hodnota sa meria pomocou vstavaného vlhkomeru a možno ju nastaviť aj manuálne podľa potreby.

Na displeji je uvedený prehľad všetkých funkcií. U350 ponúka v lete občerstvenie s chladnou hmlou a v zime príjemnú teplú hmlu. Môžu byť použité aj esenciálne oleje pre vytvorenie príjemnej vône v závislosti na vašich preferenciách.

Princíp ultrazvukového zvlhčovania. Vďaka efektívnej vysokofrekvenčnej technológii sa voda premieňa na jemnú hmlu a odvádza sa do vzduchu ventilátorom.

Vodný filter 2 v 1 A250 AQUA PRO zaisťuje čisté zvlhčenie. Obsahuje Ionic Silver Stick® využívajúce antibakteriálne účinky striebra a zaisťuje optimálnu kvalitu vody. Tieto prístroje s nízkym hlukom majú veľmi vysokú úroveň zvlhčovania, ktoré je možné individuálne regulovať.

 

 
Hydra ultrazvukový zvlhčovač vzduchu INFO

Stylies Hydra je ultrazvukový zvlhčovač vzduchu určení do väčších miestností až 60m2. Jeho unikátny dizajn bol navrhnutý vo Švajčiarsku dizajnérom Mitti Walkerom. Vyrobený je z kvalitných materiálov s matným bielym povrchom. Taktiež umožňuje nasmerovanie výstupnej hmloviny pomocou otočnej dýzy v rozsahu 360°.

S výkonom 420 ml/h poteší aj náročnejších zákazníkov. Vzduch je zvlhčovaný jemnou vodnou hmlovinou, ktorá sa tvorí pomocou ultrazvuku v nádrži na vodu. Je možné nastavenie intenzity výstupnej hmloviny. Podľa nastavenia intenzity si viete určiť ako rýchlo sa bude vzduch zvlhčovať.

Žiadaná vlhkosť  sa dá nastaviť pomocou hydrostatu. Ten následne monitoruje vlhkosť v miestnosti a vypne alebo zapne zvlhčovač podľa potreby. Odporúča sa nastavenie na optimálnu vlhkosť vzduchu 40-60 % .

Voda v nádrži je chránená proti vzniku a ďalšiemu rozširovaniu baktérií a plesní kockou Clean Cube (antibakteriálna strieborná kocka). Kocka po vložení do nádrže s vodou začne uvoľňovať ióny striebra. Tie ničia viac ako  600 druhov baktérií. Súčasťou balenia je taktiež demineralizačná patróna (filtračná vložka). Tvrdá voda sa zmäkči a tým sa zabráni tvorbe vodného kameňa.

S priesvitnou nádržou na vodu vždy uvidíte keď sa voda míňa a treba ju doplniť. Ak sa aj tak voda v nádrži minie, Hydra sa automaticky vypne. Hydra takisto ponúka tichú prevádzku a jednoduché ovládanie.

420 ml/h 6 l 46 - 60 m²
 
Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer
Od 57,90 € Vyberte si
variantu
INFO

Svoj voľný čas trávime čoraz častejšie vo vnútri. Vnútorné prostredie je preto nielen čiastočne zodpovedné za naše blaho, ale má taktiež priamy vplyv na naše zdravie. Aby ste dosiahli ideálne vnútorné prostredie, je dôležité udržiavať jeho teplotu a vlhkosť v optimálnom rozmedzí. Úroveň vnútornej vlhkosti je však obzvlášť ťažké posúdiť. Preto je tu nový digitálny vlhkomer a teplomer HM55 od nemeckej značky Beurer, ktorý umožňuje neuveriteľne jednoducho sledovať klímu vo vašej domácnosti a dokonca ju dlhodobo monitorovať pomocou bezplatnej aplikácie Beurer FreshRoom. Aplikáciou je možné obsluhovať až 5 termostaníc Beurer HM55.

Umiestnenie hygrometra HM55 je veľmi jednoduché - stačí ho postaviť na akúkoľvek rovnú plochu, no je možné upevniť ho aj na stenu. Vďaka svojim rozmerom a elegantnému dizajnu sa stane štýlovým doplnkom každej miestnosti. Displej je dobre čitateľný a ukazuje hodnoty teploty a vlhkosti v miestnosti, vrátane ich maximálnych a minimálnych hodnôt, ako aj aktuálny čas. Na základe týchto hodnôt prístroj vyhodnotí optimálnosť prostredia a poskytne vám rýchly prehľad pomocou farby:

 • zelená farba = Dobrá kvalita ovzdušia.
 • červená farba = Zlá kvalita ovzdušia.

V prípade zníženia vlhkosti vzduchu pod 30 % odporúčame využiť zvlhčovač vzduchu, v prípade zvýšenia vlhkosti nad 60 % naopak odvlhčovač vzduchu.

Model HM55 využíva najmodernejšiu technológiu a bez problémov odmeria aktuálnu vlhkosť vzduchu, ako aj jeho teplotu. Teplotu je možné prepínať medzi °C a °F.

Tento malý digitálny vlhkomer a teplomer so šírkou 32 mm, výškou 76 mm a váhou 41 g je jednoduché zbaliť do cestovnej tašky, je preto ideálny aj na sledovanie vlhkosti počas cestovania.

Balenie obsahuje 2 x 1,5V batérie AAA.