Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
 

Elektrický konvektor Gabarrón PH - 075 Plus 750W

Výrobca: ELNUR s.a.

Vykurovanie elektrickými konvektormi patrí v súčasnej dobe k obľúbenému spôsobu dokurovania miestností v bytoch, domoch, kancelárskych priestoroch alebo v menej obývaných chatách. Sú tiež ekonomickým doplnkom pre už existujúci vykurovací systém.

ErP ready certifikát označuje nasledujúci produkt za ekologický podľa nariadení EÚ, a tým zaručuje dodržanie najlepšej kvality, bezpečnosti a úspornú prevádzku.

Konvektor PH – 075 Plus s výkonom 750 W je vhodný do miestnosti s objemom do 25m3.

Povrch konvektora je vyrobený z materiálu so stupňom ochrany IP22 (nie je chránený proti striekajúcej vode – neodporúča sa jeho umiestnenie do kúpeľní).

Gabarrón PH Plus sa ovláda pomocou digitálneho displeja. 

Presný programovateľný termostat umožňuje nastaviť ako denný tak aj týždenný program, pričom konvektor reaguje už na minimálne zmeny teploty.

Medzi výhody elektrického konvektora PH Plus patrí rýchly ohrev a protimrznúca funkcia.

Konvektor sa jednoducho inštaluje na stenu pomocou priložených držiačikov. Minimálna vzdialenosť je 20 cm od stropu (parapety), 20 cm od zeme a 15 cm z ľavej a pravej strany konvektora od steny. Odporúčaná vzdialenosť od ostatných predmetov (napr. nábytok, záclona) je 50 cm kvôli správnemu prúdeniu vzduchu.

126,00 € (s DPH) 105,00 € (bez DPH)
Radi vám poradíme: +421 917 911 845 alebo napíšte na info@dobraklima.sk alebo navštívte náš showroom

Výhody elektrického konvektora Gabarrón PH - 075 Plus 750W 

 • Technológia ETCO - optimalizovaný odber elektrickej energie počas vykurovania
 • Detektor otvorených okien - pri aktivovvaní tejto funkcie sa konvektor automaticky vypne v prípade náhleho poklesu teploty v izbe
 • 3 prevádzkové režimy - denný, eco nočný a režim temperovania
 • Zabudovaný programovateľný izbový termostat
 • Bezpečnostný teplotný spínač
 • Digitálny displej
 • Dĺžka napájacieho kábla - 1,5 m

Vlastnosti

Výkon: 750 W
Napätie: 230-240 V
Rozmery: 410x410x80 (VxŠxH) mm
Hmotnosť: 3,5 kg
Termostat: áno

Môže sa vám páčiť aj:

Beurer BEU-LB12 mini zvlhčovač vzduchu Záruka
3 roky
Od 39,99 € Vyberte si
variantu
INFO

Mini zvlhčovač vzduchu LB12 od nemeckej značky Beurer sa stane perfektným doplnkom pre vašu domácnosť alebo kanceláriu, či praktickým spoločníkom na cestách. Môžete si tak vychutnať interiérový komfort a zdravú klímu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Zvlhčovače fungujú tak, že premieňajú vodu na vodnú paru, ktorá sa potom rozptýli vo vzduchu, čím sa zvýši jeho vlhkosť, a tým priaznivo pôsobí na dýchacie cesty.

Model LB12 pracuje na princípe mikro-jemnej ultrazvukovej atomizácie, kedy rýchlo vibrujúca membrána prenáša kmitanie na vodu a tá sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti. Výhodou tohto princípu je nízka spotreba energie pri masívnom výkone.

Beurer mini zvlhčovač je dostatočne tichý a môže byť preto použitý aj vo vašej spálni. Jednoduchý a vynaliezavý, model LB12 používa ako odnímateľnú nádrž na vodu štandardné 0,5 litrové plastové fľaše. Vďaka ultrazvukovej technológii a plynulej regulácii rozprašovacieho výstupu až do 80 ml/h si môžete vychutnať kvalitnejší vzduch, jemne zvlhčenú pokožku a zabrániť vyschnutiu sliznice nosa a hrdla.

Zvlhčovač má výkon 12 W a je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 20 m2 alebo pre použitie v tesnej blízkosti užívateľa. Je možné ho používať samostatne alebo navodiť uvoľnenú atmosféru pridaním vodorozpustných esenciálnych olejov. Po úplnom odparení vody sa zariadenie automaticky vypne.

Nielen obsluha, ale aj čistenie tohto zvlhčovača je veľmi ľahké. Jednoducho vložte vyberateľné časti do umývačky riadu a použite priloženú čistiacu kefu na čistenie ultrazvukového zdroja.

 
Beurer BEU-LB37 zvlhčovač vzduchu
Od 59,99 € Vyberte si
variantu
INFO

Zvlhčovač vzduchu LB37 od nemeckej značky Beurer sa stane perfektným doplnkom pre vašu domácnosť či kanceláriu. Môžete si tak vychutnať interiérový komfort a zdravú klímu vo dne v noci. Zvlhčovače fungujú tak, že premieňajú vodu na vodnú paru, ktorá sa potom rozptýli vo vzduchu, čím sa zvýši jeho vlhkosť, a tým priaznivo pôsobí na dýchacie cesty.

Model LB37 pracuje na princípe mikro-jemnej ultrazvukovej atomizácie, kedy rýchlo vibrujúca membrána prenáša kmitanie na vodu a tá sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti. Výhodou tohto princípu je nízka spotreba energie pri masívnom výkone.

Beurer zvlhčovač je dostupný v dvoch farebných prevedeniach a ovláda sa jednoducho jedným dotykom, čím prináša súhru elegancie a praktickosti. Má dvojstupňové nastavenie dúchadla, čo umožňuje užívateľovi plnú kontrolu nad prevádzkou zariadenia a dvojstupňové rozprašovanie zabezpečuje mimoriadne kvalitné zvlhčovanie. Okrem toho má zvlhčovač LB37 nastavenie nočného režimu s tichým chodom a tlačidlom bez osvetlenia, vďaka čomu je možné ho použiť aj vo vašej spálni.

Model LB37 disponuje 2 litrovou odnímateľnou nádržou na vodu. Vďaka ultrazvukovej technológii a plynulej regulácii rozprašovacieho výstupu až do 200 ml/h si môžete vychutnať kvalitnejší vzduch, jemne zvlhčenú pokožku a zabrániť vyschnutiu sliznice nosa a hrdla.

Zvlhčovač má výkon 20 W a je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 20 m2 alebo pre použitie v tesnej blízkosti užívateľa. Je možné ho používať samostatne alebo navodiť uvoľnenú atmosféru pridaním vodorozpustných esenciálnych olejov. Po úplnom odparení vody sa zariadenie automaticky vypne.

Nielen obsluha, ale aj čistenie tohto zvlhčovača je veľmi ľahké. Jednoducho prístroj rozložte a použite priloženú čistiacu kefu.

 

 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu LA120601 Pure INFO

Ultrazvukový zvlhčovač Lanaform Pure predstavuje dizajnové zariadenie, ktoré vďaka svojmu netradičnému a originálnemu vzhľadu bude pôsobiť ako módna dekorácia každej miestnosti.

Lanaform Pure je možné využívať ako zvlhčovač vzduchu alebo difúzor esenciálnych olejov. Ideálne je jeho použitie v miestnosti s rozlohou do 15 m2.

K základným funkciám a vlastnostiam zvlhčovača Lanaform Pure patria:

 • 2 prevádzkové režimy (zvlhčovač alebo difúzor esenciálnych olejov).
 • Možnosť aromaterapie (esenciálne oleje nie sú súčasťou balenia).
 • 3 stupne uvoľňovania pary (nízky, stredný, vysoký).
 • Časovač (nastavenie prevádzky počas 2, 4 alebo 6 hodín).
 • Nepretržitá prevádzka počas 16 hodín.
 • Automatické vypnutie po vyprázdnení zásobníka vody.
 • Zariadenie je dodávané s 2 rôznymi nástavcami pre vývod pary.
 • Zásobník vody s objemom 1,6 l.
 • Maximálny zvlhčovací výkon zariadenia je 100 ml/hod.

Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou základného tlačidla v spodnej časti a je nenáročné na údržbu.

Na sklade 1 ks
Titan ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
156,00 € Pridať Pridané
INFO

Stylies Titan je ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s unikátnym a technickým spracovaním. Jeho lesklý povrch, nadčasový dizajn pochádzajúci zo švajčiarskej dielne nezanikne v žiadnej domácnosti. Vyrobený z kvalitných materiálov ponúka vysoký výkon, aj pre náročných zákazníkov a mnoho ďalších funkcií.

S výkonom až 400 ml/h dokáže rýchlo a efektívne zvlhčiť miestnosť až do 65 m2. Hodnota požadovanej vlhkosti  sa dá nastaviť v rozmedzí 40 - 75%  po 5 %. Tá je následne kontrolovaná a udržiavaná integrovaným hydrostatom. V automatickom režime udržuje optimálnu vlhkosť 40 – 60%.

Funkcia kontinuálny režim slúži na nepretržité zvlhčovanie. Pomôže pri rýchlom zvlhčení vzduchu. Hydrostat ale nekontroluje vlhkosť a nevypne sa automaticky. Preto je treba dávať pozor, aby nedošlo k prevlhčeniu vzduchu.  

Ultrazvukový princíp zvlhčovania funguje na princípe vytvárania jemných kvapôčok  na vodnej hladine. Tie spolu so vzduchom vytvárajú studenú jemnú vodnú hmlu, ktorá sa následne pomocou ventilátora šíri po miestnosti. V troch stupňoch je možné nastaviť intenzitu zvlhčovania : nízka, stredná, vysoká.

O antibakteriálnu ochranu sa stará Clean Cube, ktorá zabraňuje tvorbe a následnému množeniu baktérií a plesní vo vodnej nádrži a funkcia predohrevu. Táto funkcia zbaví vodu v nádrži zostávajúcich baktérií. Pre zabránenie tvorby vodného kameňa je súčasťou balenia aj demineralizačná patróna (filtračná vložka).

Titan sa ovláda cez dotykový panel umiestení na prednej strane. Rovnako sa môže pochváliť veľmi nízkou hlučnosťou a časovačom , ktorý sa dá nastaviť v rozmedzí  1–12 hodín. Na displeji nechýba ani ukazovateľ prázdnej nádrže na vodu. Ak táto kontrolka začne svietiť, Titan sa sám vypne.

Titan je vhodný do každej domácnosti, hlavne do väčších priestorov, ako obývacie izby alebo kancelárie.

400 ml/h 5.50 l 61 - 85 m²
 
Stylies Hera ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
Od 168,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Hera je vďaka jeho účinnosti vhodný do veľkých miestností s rozlohou až 65 m2. Medzi zvlhčovačmi dominuje jednou z najväčších nádrží na vodu (8 litrov), čo mu zaručuje dlhú, nepretržitú prevádzku. 

Hydrostat je možné nastaviť buď na manuálny alebo automatický režim a vlhkosť v rozmedzí 40 - 75 %. Automatický režim ponúka veľký komfort, pretože dokáže udržiavať vlhkosť v miestnosti na optimálnej úrovni. 

Zvlhčovač je vhodný hlavne pre deti do detských izieb. Voda v nádržke je chránená nielen striebornou kockou, ktorá zabraňuje tvorbe baktérií ale aj funkciou predhrievania vody s následným ochladením, ktorá takisto chráni vodu proti vzniku baktérií.

Hera má 3 prevádzkové režimy a 3 intenzity zvlhčovania, kvôli ktorým je schopná spotrebovať až 480 ml vody za hodinu a zvlhčovať tak naozaj rýchlo. Smer výstupu vodnej pary je možné si prispôsobiť podľa seba. Výhodou je aj nočný režim, kedy je prístroj schopný pracovať vo veľkej tichosti a so stlmenou signalizáciou. 

Vzhľad ukazuje, že ide o švajčiarský dizajnový kúsok. Je vyrobený z kvalitného materiálu a má exkluzívny matný povrch. Zvlhčovač si môžte vybrať buď v bielej alebo čiernej farbe.

480 ml/h 32 dB(A) 8 l
 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu LA120108 Charly INFO

Ultrazvukový zvlhčovač Lanaform Charly je vhodný predovšetkým do detských izieb k malým deťom, ktoré hneď na prvý pohľad upúta jeho vzhľad.

Svoju funkciu si dokáže svedomito plniť v miestnosti s maximálnou rozlohou do 30m2 (s objemom do 75 m3).

Charly dokáže pracovať nepretržite počas 17 hodín. Nádoba na vodu má objem 5 l a zariadenie hlási pomocou červeného svetelného signálu prázdnu nádobu. Sami si nastavujete intenzitu pary.

Zariadenie sa jednoducho skladuje a čistí, je tiché a predovšetkým zlepšuje kvalitu ovzdušia.

Milovníkov aromaterapie poteší možnosť používania esenciálnych olejov (nie sú súčasťou balenia).

 
Airbi PRIME
320,00 € Pridať Pridané
INFO

Airbi PRIME je moderné zariadenie s prepracovanou technológiou. Pracuje na princípe diskového zvlhčovania, pri ktorom odparovacie disky pomalým otáčaním absorbujú vodu a ventilátor fúka suchý vzduch cez tieto zvlhčené rotujúce disky. Vlhký vzduch je potom rozptyľovaný do okolia.

Tento model je určený pre miestnosti o veľkosti max. 60 m2. Je celkom tichý (25 - 36 db) a medzi jeho ďalšie výhody patrí energetická nenáročnosť (iba 7-15 W). Zariadenie je možné používať v 5 pracovných režimoch – automatický, vysoký výkon, stredný výkon, nízky výkon, nočný režim.

Samozrejmosťou je zabudovaný hydrostat, s ktorým dokáže kontrolovať a udržiavať požadovanú vlhkosť vzduchu.

Filtrácia je vyriešená dvomi spôsobmi. Pomocou vody ako prírodného filtra dochádza k zachytávaniu nečistôt vyskytujúcich sa v ovzduší a aby nedochádzalo k množeniu baktérií vo vode, obsahuje airbi PRIME patentovaný filter BSS (Bio-Silver Stone) a vnútorné rotačné disky sú opatrené špeciálnou antibakteriálnou úpravou eliminujúcou množenie baktérií. Vďaka tomu PRIME zachytí až 99,9% baktérií vyskytujúcich sa v okolitom ovzduší az prístroja tak vychádza prirodzene čistý a zvlhčený vzduch.

V prípade, že vás trápia dýchacie ťažkosti spôsobené suchým ovzduším, poletujúcim prachom a inými škodlivinami vyskytujúcimi sa v ovzduší je Airbi PRIME vaša voľba.

Ďalšou technológiou vo vnútri zariadenia je Plasma systém, ten nie je závislý na filtroch, ale používa pozitívne a negatívne ióny, ktoré pôsobia v celom priestore miestnosti a zvyšujú tak šancu na likvidáciu vírusov.

300 - 450 g/hod 25 - 36 dB(A) 31 - 45 m²
 
Stylies Aquarius diskový zvlhčovač vzduchu
Od 274,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Zvlhčovač vzduchu Aquarius je schopný zároveň zvlhčovať vzduch ale aj odstraňovať z neho nežiadúce nečistoty, ako sú prach, pele a podobne. Zvlhčovač je vďaka jeho účinnosti vhodný do miestností s rozlohou až 50 m2. Vysokú účinnosť mu zaručuje 31 veľkoplošných diskov, ktoré sú zároveň veľmi tiché a energeticky úsporné. Nevyžaduje takmer žiadnu údržbu.

Hydrostat je možné nastaviť buď na manuálny alebo automatický režim a vlhkosť v rozmedzí 40 - 75 %. Výhodou je aj kazeta pre esenciálne oleje, ktoré môžu poslúžiť ako aromaterapia.

Aquarius má 3 prevádzkové režimy a 4 rýchlosti zvlhčovania, kvôli ktorým je schopný spotrebovať až 300 ml vody za hodinu a zvlhčovať tak naozaj rýchlo. Výhodou je aj nočný režim, kedy je prístroj schopný pracovať v úplnej tichosti a so zhasnutou signalizáciou. 

Vzhľad ukazuje, že ide o švajčiarský dizajnový kúsok. Je vyrobený z kvalitného materiálu a má exkluzívny matný povrch. Z vrchu zariadenia sa nachádza dotykový ovládací panel, ktorým je jednoduché ovládať všetky funkcie. Zvlhčovač si môžte vybrať buď v bielej alebo čiernej farbe.

300 ml/h 25 dB(A) 4.50 l
Na sklade 1 ks
Beurer BEU-LB44 zvlhčovač vzduchu Záruka
3 roky
Od 65,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Zvlhčovač vzduchu LB44 od nemeckej značky Beurer sa stane perfektným doplnkom pre vašu domácnosť či kanceláriu. Môžete si tak vychutnať interiérový komfort a zdravú klímu vo dne v noci. Zvlhčovače fungujú tak, že premieňajú vodu na vodnú paru, ktorá sa potom rozptýli vo vzduchu, čím sa zvýši jeho vlhkosť, a tým priaznivo pôsobí na dýchacie cesty.

Model LB44 pracuje na princípe mikro-jemnej ultrazvukovej atomizácie, kedy rýchlo vibrujúca membrána prenáša kmitanie na vodu a tá sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti. Výhodou tohto princípu je nízka spotreba energie pri masívnom výkone.

Beurer zvlhčovač je dostatočne tichý a môže byť preto použitý aj vo vašej spálni. Jeho kompaktné rozmery a nenápadná farba nijako nenarušia dizajn vašich interiérov. Obsahuje LED kontrolku pre indikáciu zapnutej prevádzky. Model LB44 disponuje 2,8 litrovou priehľadnou odnímateľnou nádržou na vodu. Vďaka ultrazvukovej technológii a plynulej regulácii rozprašovacieho výstupu až do 220 ml/h si môžete vychutnať kvalitnejší vzduch, jemne zvlhčenú pokožku a zabrániť vyschnutiu sliznice nosa a hrdla.

Zvlhčovač má výkon 20 W a je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 25 m2. Je možné ho používať samostatne alebo navodiť uvoľnenú atmosféru pridaním vodorozpustných esenciálnych olejov. Po úplnom odparení vody sa zariadenie automaticky vypne.

Nielen obsluha, ale aj čistenie tohto zvlhčovača je veľmi ľahké. Jednoducho prístroj rozložte a použite priloženú čistiacu kefu.

 
Beurer BEU-LW220 zvlhčovač a čistička vzduchu Záruka
3 roky
Od 230,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Zvlhčovač a čistička vzduchu LW220 od nemeckej značky Beurer  kombinuje dve rôzne technológie pre zachovanie čo najvyššej kvality ovzdušia.

Zvlhčovače fungujú tak, že premieňajú vodu na vodnú paru, ktorá sa potom rozptýli vo vzduchu, čím sa zvýši jeho vlhkosť, a tým priaznivo pôsobí na dýchacie cesty. Model LW220 pracuje na princípe studeného odparovania, kedy sa voda rozlieva po špeciálnom povrchu a z neho je potom ventilátorom odparovaná do vzduchu. Výhodou prístroja je, že je schopný čiastočne čistiť vzduch, a to od väčších prachových čiastočiek vrátane niektorých peľov. Zároveň ide o najprirodzenejší spôsob zvlhčovania vzduchu, pri ktorom nedochádza k prevlhčeniu miestnosti.

Čistička vzduchu je v dnešnej dobe užitočná a dobrá investícia do zdravia. Denne človek „spotrebuje“ približne 200.000 litrov vzduchu, no aj napriek tomuto množstvu venujeme kvalite vzduchu príliš málo pozornosti. Čističky vedia zbaviť vzduch alergénov, baktérií, vírusov, pachov a prachu, a sú preto vhodné nielen do domácnosti, ale aj do priestorov kancelárií.

Zvlhčovač a čistička vzduchu Beurer je dostupná v dvoch farebných prevedeniach, čím prináša súhru elegancie a praktickosti. Je vybavená detektorom hladiny vody s optickou indikáciou a bezpečnostným vypínačom pri prázdnej nádržke. Prístroj nemá žiadne zbytočné filtračné vložky, nemusíte sa však báť zanesenia. Stačí ho jednoducho rozobrať, vložiť do umývačky riadu a znovu dokáže pracovať ako nový.

Model LW220 je vybavený modro podsvieteným displejom a 7,25 litrovou vstavanou nádržou na vodu a má 3 úrovne výkonu ventilácie. Pre zvlhčovanie ovzdušia je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 40 m2 a pre čistenie vzduchu pre miestnosti s rozlohou do 20 m2. Dá sa použiť s externým časovačom a vďaka veľmi tichej prevádzke je jeho umiestnenie vhodné aj vo vašej spálni. Je možné ho používať samostatne alebo navodiť uvoľnenú atmosféru pridaním vodorozpustných esenciálnych olejov. Po úplnom odparení vody sa zariadenie automaticky vypne.

 

51 dB(A) <30 m²
 
Ultrazvukový zvlhčovač Boneco U200 INFO

Ultrazvukový zvlhčovač U200 v sebe snúbi moderný a elegantný dizajn s kvalitou spájanou so zvlhčovačmi Boneco. Využíva studené zvlhčovanie.

Jeho vhodné umiestnenie je v miestnosti, ktorej rozloha nepresahuje 50 m2 môže to byť vaša obývačka, spálňa, detská izba alebo pracovisko.

Zariadenie môžete veľmi ľahko a šikovne ovládať pomocou otočného tlačidla, ktorým nastavíte výkon zvlhčovača.  Maximálny zvlhčovací výkon pri zvlhčovači U200 je 300 ml/hod.

Zásobník na vodu má objem 3,5 l. Ak je zásobník prázdny, zariadenie sa samé vypne a zásobník vody bude podsvietený červeným svetlom.

U200 je tichý zvlhčovač, ktorého hlučnosť dosahuje max. 25 dB(A).

Výhodou tohto ultrazvukového zvlhčovača je jeho aromatická funkcia. Na zadnej strane zariadenia sa nachádza malý zásobník, do ktorého jednoducho vložíte kúsok látky, vaty alebo kozmetického tampónu, ktorý ste vopred pokvapkali obľúbeným prírodným alebo éterickým olejom.

Súčasťou balenia je:

 • Čistiaca kefka.
 • Strieborná ionizačná tyčinka (zbavuje vody viac ako 650 druhov mikroorganizmov a udržiava vodu čistú a hygienicky nezávadnú).
 • Demineralizačný filter (odstraňuje vápenaté čiastočky z vody).
 
Airbi TWIN ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
Od 90,00 € Vyberte si
variantu
INFO

TWIN patrí medzi viacúčelové prístroje, lebo okrem hlavnej funkcie zvlhčovať vzduch (ultrazvukový z.), pomáha čistiť ovzdušie v miestnosti pomocou ionizátora ( 3 000 000 iónov / cm3) a taktiež si vďaka nemu môžete prevoňať svoj domov prostredníctvom esenciálnych olejov.

Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach a je určený pre miestnosti s veľkosťou do 45 m2.

Na výber sú dva prevádzkové režimy. Manuálny s 3 stupňami výkonu a automatický kde si nastavíte požadovanú vlhkosť a prístroj ju udržiava.

Prehľadný a veľký LCD displej s údajom o okolitej vlhkosti a teplote, kedže zariadenie je vybavené hydrostatom a teplomerom. Okrem ionizátora je vo vnútri vymeniteľný vodný a antibakteriálny filter, hlavne na odstraňovanie vodného kameňa a následnej jednoduchšej údržbe. Výhodou ultrazvukového zvlhčovača je vysoký výkon pri veľmi nízkej spotrebe elektrickej energie.

Medzi ďalšie vlastnosti Airbi TWIN patrí časovač (nastavíte si kedy sa zariadenie vypne), indikátor prázdnej nádobky na vodu (zvuková aj svetelná signalizácia), diaľkové ovládanie, viacsmerná výstupná tryska pary a ľahko plniteľnú 5 litrovú nádobu na vodu.

Na sklade 2 ks