Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
 

Elektrický konvektor Gabarrón PH - 075 Plus 750W

Výrobca: ELNUR s.a.

Vykurovanie elektrickými konvektormi patrí v súčasnej dobe k obľúbenému spôsobu dokurovania miestností v bytoch, domoch, kancelárskych priestoroch alebo v menej obývaných chatách. Sú tiež ekonomickým doplnkom pre už existujúci vykurovací systém.

ErP ready certifikát označuje nasledujúci produkt za ekologický podľa nariadení EÚ, a tým zaručuje dodržanie najlepšej kvality, bezpečnosti a úspornú prevádzku.

Konvektor PH – 075 Plus s výkonom 750 W je vhodný do miestnosti s objemom do 25m3.

Povrch konvektora je vyrobený z materiálu so stupňom ochrany IP22 (nie je chránený proti striekajúcej vode – neodporúča sa jeho umiestnenie do kúpeľní).

Gabarrón PH Plus sa ovláda pomocou digitálneho displeja. 

Presný programovateľný termostat umožňuje nastaviť ako denný tak aj týždenný program, pričom konvektor reaguje už na minimálne zmeny teploty.

Medzi výhody elektrického konvektora PH Plus patrí rýchly ohrev a protimrznúca funkcia.

Konvektor sa jednoducho inštaluje na stenu pomocou priložených držiačikov. Minimálna vzdialenosť je 20 cm od stropu (parapety), 20 cm od zeme a 15 cm z ľavej a pravej strany konvektora od steny. Odporúčaná vzdialenosť od ostatných predmetov (napr. nábytok, záclona) je 50 cm kvôli správnemu prúdeniu vzduchu.

135,00 € (s DPH) 112,50 € (bez DPH)
Radi vám poradíme: +421 917 911 845 alebo napíšte na info@dobraklima.sk alebo navštívte náš showroom

Výhody elektrického konvektora Gabarrón PH - 075 Plus 750W 

 • Technológia ETCO - optimalizovaný odber elektrickej energie počas vykurovania
 • Detektor otvorených okien - pri aktivovvaní tejto funkcie sa konvektor automaticky vypne v prípade náhleho poklesu teploty v izbe
 • 3 prevádzkové režimy - denný, eco nočný a režim temperovania
 • Zabudovaný programovateľný izbový termostat
 • Bezpečnostný teplotný spínač
 • Digitálny displej
 • Dĺžka napájacieho kábla - 1,5 m

Vlastnosti

Výkon: 750 W
Napätie: 230-240 V
Rozmery: 410x410x80 (VxŠxH) mm
Hmotnosť: 3,5 kg
Termostat: áno

Môže sa vám páčiť aj:

Beurer BEU-LB88 zvlhčovač vzduchu Záruka
3 roky
Od 105,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Zvlhčovač vzduchu LB88 od nemeckej značky Beurer sa stane perfektným doplnkom pre vašu domácnosť či kanceláriu. Môžete si tak vychutnať interiérový komfort a zdravú klímu vo dne v noci. Zvlhčovače fungujú tak, že premieňajú vodu na vodnú paru, ktorá sa potom rozptýli vo vzduchu, čím sa zvýši jeho vlhkosť, a tým priaznivo pôsobí na dýchacie cesty.

Model LB88 kombinuje technológiu mikro-jemnej ultrazvukovej atomizácie, kedy rýchlo vibrujúca membrána prenáša kmitanie na vodu a tá sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti, a technológiu odparovania vody, kedy sa vytvára para pomocou vykurovacieho telieska. Výhodou tohto typu zvlhčovača je, že teplá para sa dobre mieša s chladnejším vzduchom v miestnosti, a tak je tento princíp zvlhčovania veľmi efektívny. Pri ohreve sa zničia aj prípadné baktérie prítomné vo vode. Ultrazvuková atomizácia naopak zabezpečí nízku spotrebu energie aj pri masívnom výkone.

Bezdrôtový zvlhčovač Beurer je dostupný v dvoch farebných prevedeniach, čím prináša súhru elegancie a praktickosti. Obsahuje LED diódy pre indikáciu zapnutej prevádzky a stupňa zvlhčovania, ako aj ochranu proti prehriatiu. Ľahko sa používa a poskytuje 3 stupne odparovania. Pohodlné naplnenie a vybavenie voliteľným vodným filtrom pre tvrdú vodu znamená zvlhčovanie miestnosti pohodlne a bez námahy. Model LB88 disponuje 6 litrovou odnímateľnou nádržou na vodu, jeho údržba je preto veľmi jednoduchá. Vďaka parnej a ultrazvukovej technológii a plynulej regulácii rozprašovacieho výstupu až 550 ml/h si môžete vychutnať kvalitnejší a teplejší vzduch, jemne zvlhčenú pokožku a zabrániť vyschnutiu sliznice nosa a hrdla.

Zvlhčovač má výkon 16 až 280 W (podľa stupňa nastavenia) a je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 48 m2. Je možné ho používať samostatne alebo navodiť uvoľnenú atmosféru pridaním vodorozpustných esenciálnych olejov. Po úplnom odparení vody sa zariadenie automaticky vypne.

 

 
Ultrazvukový zvlhčovač LA120117 Notus INFO

Ultrazvukový zvlhčovač Lanaform Notus je vysoko moderné zariadenie, ktoré zvlhčuje vzduch, zlepšuje kvalitu ovzdušia a odstraňuje elektrostatický náboj.

Umiestniť ho môžete kamkoľvek. Vďaka jeho módnemu dizajnu, vo farebnej kombinácii bielej a čiernej, má predpoklad stať sa interiérovým doplnkom vašej domácnosti alebo kancelárie. Najvhodnejšie je umiestniť Notus do miestnosti s objemom do 80 m3.

Na prednej lesklej bielej strane je dominantným prvkom LCD displej s dotykovým ovládaním. Zobrazuje napr. čas, vlhkosť alebo nutnosť čistenie zariadenia.

Zariadenie vie samé automaticky zistiť a zobraziť relatívnu vlhkosť prostredia, v ktorom sa nachádza. Sami si následne môžete naprogramovať požadovanú vlhkosť. Súčasťou je aj časovač.

Vybrať si môžete z 3 úrovní intenzity vypúšťania pary (slabá, stredná, vysoká) a zo 4 režimov prevádzky (pohotovostný, turbo, automatický a  normálny režim).

Nádoba na vodu má objem 4,8 l. Maximálny zvlhčovací výkon je 500 ml/hod. Zariadenie dokáže nepretržite fungovať počas 9,5 hodín. Samé sa vypne, ak je zásobník na vodu prázdny.

Lanaform Notus umožňuje prevádzku za využitia studenej alebo teplej pary.

Studenú paru používajte, ak:

 • sú v blízkosti malé deti – studená para je menej nebezpečná a nespôsobuje popáleniny,
 • chcete vzduch v miestnosti osviežiť,
 • chcete šetriť elektrickú energiu (pri teplej pare je väčšia spotreba elektrickej energie kvôli jej zohrievaniu).

Teplú paru používajte, ak:

 • chcete vzduch v miestnosti zohriať,
 • chcete odstrániť viac baktérií vo vode,
 • chcete zariadenie čistiť menej často (pri studenej pare je nutné čistiť zariadenie pravidelnejšie).
 
Studený zvlhčovač vzduchu Boneco E2441
Od 122,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Studený zvlhčovač Boneco E2441 patrí svojím vzhľadom k najmodernejším studeným zvlhčovačom. Je to zvlhčovač, ktorý je možné plniť vodou zhora (rovnako ako polievanie kvetov). Takéto prevedenie výrazne zjednodušuje manipuláciu. Možnosť použitia éterických olejov alebo vonných prísad. Model je vhodný aj pre oblasti s tvrdou vodou.

Zvlhčovač Boneco E2441 je určený pre miestnosti s rozlohou do 40 m2.

Jeho prevádzku je možné nastaviť na 2 režimy - normálne a nočné použitie. Je vhodný do kancelárie, ale aj pre miestnosti v domácnostiach.

Výparník zvlhčovača má minimálnu spotrebu elektriny, je ľahko ovládateľný a vymeniteľný. Ionizačná strieborná tyčinka využíva antimikrobiálne vlastnosti striebra a zabezpečuje kvalitu vody. Tyčinka začína pracovať, keď sa dostane do styku s vodou - aj v prípade, že je jednotka vypnutá.

Ponúkame vám dve farebné prevedenia - biele a čierne.

 
Ultrazvukový zvlhčovač LA120602 Living s diaľkovým ovládačom
115,00 € Pridať Pridané
INFO

Ultrazvukový zvlhčovať Lanaform Living patrí k dizajnovo jedinečným kusom. Svojím vzhľadom pripomína vázu na kvety a práve vďaka netradičnej a originálnej konštrukcii bude módnym doplnkom každej miestnosti. Praktické je aj ovládanie pomocou diaľkového ovládača.

Aby Living svedomito plnil svoju funkciu zvlhčovača, mal by byť umiestnený v miestnosti s rozlohou do 30 m2.

Medzi základné funkcie zvlhčovača Living patria:

 • Aromaterapia (zariadenie slúži ako difúzor ľubovoľných esenciálnych olejov)
 • Časovač
 • 4 stupne intenzity výroby pary (nízka, stredná, vysoká, nočný režim)
 • Zásobník na vodu s objemom 2,8 l
 • Maximálny zvlhčovací výkon 350 ml/hod
 • Nepretržitá prevádzka počas 8 hodín
 • Diaľkové ovládanie (ovládač je súčasťou balenia)
 • Automatické vypnutie po vyprázdnení zásobníka vody
 • Automatické vypnutie pri zdvihnutí zariadenia z povrchu, na ktorom bolo umiestnené

Zariadenie sa ľahko čistí a je jednoduché na údržbu.

 
Beurer BEU-LB37 zvlhčovač vzduchu
Od 59,99 € Vyberte si
variantu
INFO

Zvlhčovač vzduchu LB37 od nemeckej značky Beurer sa stane perfektným doplnkom pre vašu domácnosť či kanceláriu. Môžete si tak vychutnať interiérový komfort a zdravú klímu vo dne v noci. Zvlhčovače fungujú tak, že premieňajú vodu na vodnú paru, ktorá sa potom rozptýli vo vzduchu, čím sa zvýši jeho vlhkosť, a tým priaznivo pôsobí na dýchacie cesty.

Model LB37 pracuje na princípe mikro-jemnej ultrazvukovej atomizácie, kedy rýchlo vibrujúca membrána prenáša kmitanie na vodu a tá sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti. Výhodou tohto princípu je nízka spotreba energie pri masívnom výkone.

Beurer zvlhčovač je dostupný v dvoch farebných prevedeniach a ovláda sa jednoducho jedným dotykom, čím prináša súhru elegancie a praktickosti. Má dvojstupňové nastavenie dúchadla, čo umožňuje užívateľovi plnú kontrolu nad prevádzkou zariadenia a dvojstupňové rozprašovanie zabezpečuje mimoriadne kvalitné zvlhčovanie. Okrem toho má zvlhčovač LB37 nastavenie nočného režimu s tichým chodom a tlačidlom bez osvetlenia, vďaka čomu je možné ho použiť aj vo vašej spálni.

Model LB37 disponuje 2 litrovou odnímateľnou nádržou na vodu. Vďaka ultrazvukovej technológii a plynulej regulácii rozprašovacieho výstupu až do 200 ml/h si môžete vychutnať kvalitnejší vzduch, jemne zvlhčenú pokožku a zabrániť vyschnutiu sliznice nosa a hrdla.

Zvlhčovač má výkon 20 W a je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 20 m2 alebo pre použitie v tesnej blízkosti užívateľa. Je možné ho používať samostatne alebo navodiť uvoľnenú atmosféru pridaním vodorozpustných esenciálnych olejov. Po úplnom odparení vody sa zariadenie automaticky vypne.

Nielen obsluha, ale aj čistenie tohto zvlhčovača je veľmi ľahké. Jednoducho prístroj rozložte a použite priloženú čistiacu kefu.

 

 
Cestovný Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Boneco U7146 INFO

Veľa cestujete a potrebujete mať zvlhčený vzduch všade kam idete? Potom určite oceníte ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Boneco U7146. Je výborným spoločníkom pre cestovateľov alebo dovolenkárov. Vďaka svojej veľkosti a hmotnosti si ho viete pribaliť do každej batožiny a zabezpečiť tak sebe alebo svojej rodine primeranú vlhkosť vzduchu aj mimo domova.

Je vhodný pre menšie miestnosti s rozlohou do 20 m2. Bez problémov ho zapnete v hoteli, v kancelárii alebo pri detskej postieľke.

Ako zásobník vody sa používa PET fľaša s objemom 0,5 l, ktorá síce nie je súčasťou balenia, ale je možné použiť akúkoľvek PET fľašu. Použitie PET fľaše vysvetľuje jeho cestovateľské prevedenie a nízku hmotnosť. Okrem týchto benefitov disponuje možnosťou nastavenia prevádzky na 1 - 8 hodín alebo na nepretržitý chod. Jednoduchá regulácia jedným tlačidlom.

Súčasťou balenia je sieťový adaptér s redukciami pre rôzne druhy zásuviek, čistiaca kefka a ochranné textilné vrecúško.

 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stadler Form Anton + darček
Od 99,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stadler Form Anton je zvlhčovač s malými rozmermi, ale so špičkovým výkonom. Jeho veľkým plusom je odvápňovacia kazeta, ktorá zapezpečí zvlhčovanie vzduchu bez zanechania stôp (bieleho prachu). Antona si môžete zakúpiť v bielej, čiernej, bronzovej a limetkovej farbe.

Zvlhčovač Stadler Form Anton je vhodný pre miestnosti s rozlohou 25 m2, čo zodpovedná objemu miestnosti 60 m3

Anton je z odolného materiálu, má jednoduché ovládanie, ktoré je skryté na spodnej časti. Štýlovým doplnkom je LED indikátor úrovne vody, ktorý sa pri prázdnej nádobke rozsvieti na červeno.

Zvlhčovač má ionizačnú striebornú kocku, ktorá bojuje proti rozmnožovaniu mikróbov a baktérií v zvlhčovači.

Funkcie:

 • výkon zvlhčovania je 170 g/h,
 • 3 úrovne výkonu  - normálny, stlmený a režim s vypnutými indikátormi,
 • rozptyľovanie vôní,
 • automatické vypnutie.

 

Darček esenciálny olej doTerra Wild Orange 5ml Vám pribalíme automaticky k objednávke ZDARMA

 
Stylies Aquarius diskový zvlhčovač vzduchu
Od 274,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Zvlhčovač vzduchu Aquarius je schopný zároveň zvlhčovať vzduch ale aj odstraňovať z neho nežiadúce nečistoty, ako sú prach, pele a podobne. Zvlhčovač je vďaka jeho účinnosti vhodný do miestností s rozlohou až 50 m2. Vysokú účinnosť mu zaručuje 31 veľkoplošných diskov, ktoré sú zároveň veľmi tiché a energeticky úsporné. Nevyžaduje takmer žiadnu údržbu.

Hydrostat je možné nastaviť buď na manuálny alebo automatický režim a vlhkosť v rozmedzí 40 - 75 %. Výhodou je aj kazeta pre esenciálne oleje, ktoré môžu poslúžiť ako aromaterapia.

Aquarius má 3 prevádzkové režimy a 4 rýchlosti zvlhčovania, kvôli ktorým je schopný spotrebovať až 300 ml vody za hodinu a zvlhčovať tak naozaj rýchlo. Výhodou je aj nočný režim, kedy je prístroj schopný pracovať v úplnej tichosti a so zhasnutou signalizáciou. 

Vzhľad ukazuje, že ide o švajčiarský dizajnový kúsok. Je vyrobený z kvalitného materiálu a má exkluzívny matný povrch. Z vrchu zariadenia sa nachádza dotykový ovládací panel, ktorým je jednoduché ovládať všetky funkcie. Zvlhčovač si môžte vybrať buď v bielej alebo čiernej farbe.

300 ml/h 25 dB(A) 4.50 l
 
Stylies Orion zvlhčovač so studeným odparovaním INFO

Orion je dizajnový výrobok  švajčiarskej značky Stylies. Slúži ako multifunkčný prístroj na zvlhčovanie vzduchu. Môže sa pýšiť povestnou švajčiarskou kvalitou. Takisto  prinesie do miestnosti optimálnu vlhkosť a to aj pri veľmi nízkej spotrebe. Dokáže zvlhčiť miestnosti až do 50m2.

Orion funguje na princípe prirodzeného zvlhčovania. Špeciálne antibakteriálne filtre absorbujú vodu z nádržky. Vzduch je potom hnaný  cez filtre, kde sa zvlhčí. Výhodou takéhoto zvlhčovania je fakt, že vzduch absorbuje len toľko vody, pokiaľ nie je prirodzene nasýtený. Antibakteriálne filtre dokážu zachytávať aj väčšie častice ako prachové častice, pele alebo dymové častice.

Druhú ochranu proti baktériám zabezpečuje antibakteriálna strieborná kocka Clean Cube. Táto patentovaná technológia  predchádza rastu baktérií a choroboplodných zárodkov v nádrži na vodu. Spolu s antibakteriálnymi filtrami Orion nielen zvlhčuje ale aj zlepšuje kvalitu vzduchu.

Ideálna vlhkosť vzduchu je v rozmedzí 40-60 %, no nie je potrebné sa starať o udržanie tejto  optimálnej vlhkosti. O to sa postará integrovaný hydrostat, ktorý tak uľahčí prevádzku. Podľa potreby sa dá nastaviť aj intenzita zvlhčovania a to v dvoch stupňoch: vysoká a nízka.   

Na obohatenie vzduchu o rôznorodé vône slúžia kazety pre esenciálne oleje. Tak isto poteší aj v nočných hodinách a to vďaka svojej ultratichej prevádzke. Pridajte aj možnosť aromaterapie a máte vhodný zvlhčovač do každej miestnosti.

350 ml/h 6 l 46 - 60 m²
 
Studený zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar big + darček vlhkomer Selina Little
Od 239,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Studený zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar je sympatická "krabica", ktorá zaujala aj porotcov v súťaži Reddot design award za rok 2013, z ktorej si odniesol 1. cenu za dizajn! Stadler Form Oskar big je dostupný v bielej a čiernej farbe.

Zvlhčovač Stadler Form Oskar big je ideálny aj do veľkých miestností s rozlohou 100 m2, čo zodpovedná objemu miestnosti 250 m3. Patrí medzi najväčších vo svojej triede aj vďaka jedinečnej technológii filtrovania V4.

Oskar big má až 6-litrovú nádobu na vodu a disponuje ionizačnou striebornou kockou, ktorá zabraňuje rozmnožovaniu mikróbov a baktérií vo zvlhčovači. Pracuje aj keď je zariadenie vypnuté. Oskar big je vybavený funkciou, ktorá pripomenie, že sa má vymeniť filter.

Funkcie:

 • výkon zvlhčovania je 700 g/h,
 • 3 úrovne výkonu  - normálny, stlmený (stlmenie LED indikátorov), režim s vypnutými indikátormi,
 • rozpyľovanie vôní - má nádobku na vônu (používajú sa  2 - 3 kvapky vône),
 • automatické vypnutie,
 • hydrostat s externým senzorom,
 • prieraz na kontrolu hladiny vody.

 

Darček vlhkomer Selina Little Vám pribalíme automaticky k objednávke ZDARMA

*farbu darčeka Selina Little (biela, čierna) vyberá dodávateľ podľa aktuálnych skladových zásob

 
Ultrazvukový zvlhčovač Boneco U700 Healthy Air
259,00 € Pridať Pridané
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač Boneco U700 patrí k prvotriednym a najlepším zvlhčovačom značky Boneco. Predstavuje prístroj s veľkym zásobníkom vody (až 8 l) a zvlhčovacím výkonom (až 600 ml/hod).

Vysoký výkon - maximálny zvlhčovací výkon až 600ml/hod vysoko prevyšuje bežné ultrazvukové zvlhčovače. Vďaka tomuto vysokému výkonu je vhodný do priestorov o rozlohe až 80 m2.

Predhrev vody - zvyšuje zvlhčovací výkon. Pri predhreve nie je nutné používať striebornú ionizačnú tyčinku. Vychádzajúca hmla je hygienicky nezávadná.

Prevádzkové funkcie

- ovládacie prvky sú sústredené na dotykovom displeji

- po zapnutí prístroja začne zvlhčovač pracovať v režime AUTO a reguluje vlhkosť na úroveň 50%

- manuálne sa dá nastaviť vlhkosť v rozmedzí 30 - 70%

Aroma funkcia - na zadnej strane prístroja je zásobník na aroma esencie - môžete použiť akúkoľvek dostupnú vôňu

Časovač - je možné nastaviť dobu prevádzky alebo nastaviť zapnutie prístroja po uplynutí nastavenej doby

Čistiaci režim - slúži k odstráneniu vodného kameňa.

Hygienická nezávadnosť - Súčasťou balenia je strieborná ionizačná tyčinka, ktorá zaručuje hygienickú nezávadnosť vody a stúpajúcej hmly

ITC Technológia - ITC (Intelligent Temperature Compensation) monitoruje teplotu okolia a automaticky mení zvlhčovací výkon v prípade teplotných zmien

Zariadenie by nemalo byť umiestnené priamo na podlahe, nakoľko by uvoľňovaná vlhkosť mohla poškodiť koberce alebo parkety.

Súčasťou balenia je čistiaca kefka, strieborná ionizačná tyčinka, odvápňovací prostriedok CalcOff a demineralizačný filter.

 
Studený zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar + darček vlhkomer Selina Little
Od 149,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Studený zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar je sympatická malá "krabička", ktorá prinesie do miestnosti optimálnu vlhkosť a spotrebuje pri tom výnimočne málo energie. Stadler Form Oskar si môžete zakúpiť v bielej, čiernej, bronzovej a lime farbe.

Zvlhčovač Stadler Form Oskar je ideálny do miestnosti s rozlohou 50 m2, čo zodpovedná objemu miestnosti 125 m3

Oskar má 3,5-litrovú nádobu na vodu. V prípade prázdnej nádoby na vodu sa zariadenie vypne, čo je v tejto triede naozaj jedinečné a dokáže ešte viac znížiť spotrebu energie. 

Disponuje ionizačnou striebornou kockou, ktorá bojuje proti rozmnožovaniu mikróbov a baktérií v zvlhčovači. Pracuje aj vtedy, keď je zvlhčovač vypnutý. 

Funkcie:

 • výkon zvlhčovania je 370 g/h -  druhý najsilnejší zo zvlhčovačov Stadler Form,
 • 2 úrovne výkonu,
 • rozpyľovanie vôní - má nádobku na vôňu (používajú sa 2 - 3 kvapky vône),
 • automatické vypnutie,
 • hydrostat s externým senzorom,
 • prieraz na kontrolu hladiny vody.

 

Darček vlhkomer Selina Little Vám pribalíme automaticky k objednávke ZDARMA

*farbu darčeka Selina Little (biela, čierna) vyberá dodávateľ podľa aktuálnych skladových zásob