Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
 

DeLonghi PAC NK 76 mobilná klimatizácia

Výrobca: DeLonghi
Chladiaci výkon klimatizácie:
 
 
2.10 kW

Mobilná klimatizácia DeLonghi PAC NK 76 predstavuje riešenie pre každý priestor, do ktorého nie je vhodné umiestniť štandardnú klimatizáciu, pozostávajúcu z vnútornej a vonkajšej jednotky. Má chladiacu kapacitu 8.200 BTU/h a je vhodná do miestnosti s objemom do 70 m3. Svojím estetickým prevedením vám bez problémov zútulní obývacie miestnosti, kuchyne, spálne, či kancelárie.

Klimatizácia pracuje na báze vzduch - vzduch. Má nastaviteľnú funkciu vetrania na 3 rôzne rýchlosti, funkciu odvlhčovania a diaľkové ovládanie a široký LCD ovládací panel pre jednoduchú obsluhu. 12-hodinový digitálny časovač a zabudovaný termostat zabezpečia maximálnu pohodlnosť užívania zariadenia, čím sa mobilná klimatizácia DeLonghi stane dokonalým spoločníkom vo vašej domácnosti či kancelárii. Vďaka energetickej účinnosti triedy A vám mobilná klimatizácia DeLonghi zaručí výhodný pomer výkonu a nákladov na elektrickú energiu.

 

Ku tomuto produktu odporúčame zakúpiť aj praktické príslušenstvo pre mobilné klimatizácie - tesnenie okien Trotec Airlock 100.

479,00 € (s DPH) 399,17 € (bez DPH)
Za kuriéra neplatíte, klimatizáciu vám vynesieme až domov!
Radi vám poradíme: +421 917 911 845 alebo napíšte na info@dobraklima.sk alebo navštívte náš showroom
Príslušenstvo
Na stiahnutie

Charakteristika mobilnej klimatizácie DeLonghi PAC NK 76:

 • mobilná klimatizácia báze vzduch - vzduch
 • príkon chladenia 850 W
 • chladiaca kapacita 8.200 BTU/h
 • pre miestnosti do 70 m3
 • funkcia odvlhčovania - až 30 l/deň
 • chladiaci plyn R410A
 • energetická účinnosť A

 

Výhody mobilnej klimatizácie DeLonghi PAC NK 76:

 • 12h digitálny časovač
 • zabudovaný termostat
 • diaľkové ovládanie
 • široký LCD ovládací panel
 • rukoväť a kolieska pre jednoduchú manipuláciu

Vlastnosti

Chladiaci výkon klimatizácie: 2,1 kW
Chladiaca kapacita: 8200 BTU/h
Odvlhčovací výkon: 30 l/deň
Termostat: áno
Energetická trieda: A
Hlučnosť: 60 dB(A)
Rozloha miestnosti: 26 - 35
Rozmery: 750x449x395 mm
Hmotnosť: 30 kg

Príslušenstvo

INFO

Mobilné klimatizačné jednotky majú pevne inštalovanú vzduchovú hadicu na odvod teplého vzduchu. Tieto hadice odpadného vzduchu sú však v 99% prípadov montované priamo do otvoreného okna. Bez inteligentného otvoru v okne je toto riešenie veľmi nehospodárne, pretože oknom taktiež prúdi teplý vonkajší vzduch naspäť do miestnosti a čiastočne tak znižuje výkon klimatizačnej jednotky. To znamená, že vaša mobilná klimatizácia musí chladiť nielen teplý vzduch v miestnosti, ale aj teplý vzduch prúdiaci zvonka.

Tesnenie okien Airlock 100 skoncuje s týmto plytvaním energie! Tohto praktického pomocníka je možné použiť pre všetky bežné typy okien s obvodom do 400 cm, je vynikajúcim riešením dokonca aj pre dvojkrídlové okná. Pri odchode z domu stačí okno jednoducho zavrieť, tesnenie Airlock 100 netreba zakaždým prácne skladať a následne znovu inštalovať. Spoľahlivo zabráni spätnému prieniku prúdu teplého vzduchu do klimatizovaného interiéru, chráni pred vlietnutím dotieravého hmyzu či pred dažďom.

Tesnenie je vyrobené z pevného priehľadného materiálu, odolného voči vode, a s nízkou tepelnou vodivosťou. To zvyšuje účinnosť chladenia a znižuje náklady na spotrebu energií - investícia sa vám teda vráti za veľmi krátku dobu. Airlock 100 sa do okna upevňuje pomocou suchého zipsu, ktorý je súčasťou balenia, takže je kedykoľvek možné ho odstrániť. Taktiež pranie v pračke je bez problémov možné.

Vďaka tesneniu Airlock 100 ušetríte nielen energiu, ale aj vaše peniaze!

Na sklade > 5 ks