Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
 

DeLonghi PAC NK 76 mobilná klimatizácia

Výrobca: DeLonghi
Chladiaci výkon klimatizácie:
 
 
2.10 kW

Mobilná klimatizácia DeLonghi PAC NK 76 predstavuje riešenie pre každý priestor, do ktorého nie je vhodné umiestniť štandardnú klimatizáciu, pozostávajúcu z vnútornej a vonkajšej jednotky. Má chladiacu kapacitu 8.200 BTU/h a je vhodná do miestnosti s objemom do 70 m3. Svojím estetickým prevedením vám bez problémov zútulní obývacie miestnosti, kuchyne, spálne, či kancelárie.

Klimatizácia pracuje na báze vzduch - vzduch. Má nastaviteľnú funkciu vetrania na 3 rôzne rýchlosti, funkciu odvlhčovania a diaľkové ovládanie a široký LCD ovládací panel pre jednoduchú obsluhu. 12-hodinový digitálny časovač a zabudovaný termostat zabezpečia maximálnu pohodlnosť užívania zariadenia, čím sa mobilná klimatizácia DeLonghi stane dokonalým spoločníkom vo vašej domácnosti či kancelárii. Vďaka energetickej účinnosti triedy A vám mobilná klimatizácia DeLonghi zaručí výhodný pomer výkonu a nákladov na elektrickú energiu.

 

Ku tomuto produktu odporúčame zakúpiť aj praktické príslušenstvo pre mobilné klimatizácie - tesnenie okien Trotec Airlock 100.

 

Nedostupné u dodávateľa 11/2018

Za kuriéra neplatíte, klimatizáciu vám vynesieme až domov!
Radi vám poradíme: +421 917 911 845 alebo napíšte na info@dobraklima.sk alebo navštívte náš showroom
Príslušenstvo
Na stiahnutie

Charakteristika mobilnej klimatizácie DeLonghi PAC NK 76:

 • mobilná klimatizácia báze vzduch - vzduch
 • príkon chladenia 850 W
 • chladiaca kapacita 8.200 BTU/h
 • pre miestnosti do 70 m3
 • funkcia odvlhčovania - až 30 l/deň
 • chladiaci plyn R410A
 • energetická účinnosť A

 

Výhody mobilnej klimatizácie DeLonghi PAC NK 76:

 • 12h digitálny časovač
 • zabudovaný termostat
 • diaľkové ovládanie
 • široký LCD ovládací panel
 • rukoväť a kolieska pre jednoduchú manipuláciu

Vlastnosti

Chladiaci výkon klimatizácie: 2,1 kW
Chladiaca kapacita: 8200 BTU/h
Odvlhčovací výkon: 30 l/deň
Termostat: áno
Energetická trieda: A
Hlučnosť: 60 dB(A)
Rozloha miestnosti: 26 - 35
Rozmery: 750x449x395 mm
Hmotnosť: 30 kg

Príslušenstvo

INFO

Mobilné klimatizačné jednotky majú pevne inštalovanú vzduchovú hadicu na odvod teplého vzduchu. Tieto hadice odpadného vzduchu sú však v 99% prípadov montované priamo do otvoreného okna. Bez inteligentného otvoru v okne je toto riešenie veľmi nehospodárne, pretože oknom taktiež prúdi teplý vonkajší vzduch naspäť do miestnosti a čiastočne tak znižuje výkon klimatizačnej jednotky. To znamená, že vaša mobilná klimatizácia musí chladiť nielen teplý vzduch v miestnosti, ale aj teplý vzduch prúdiaci zvonka.

Tesnenie okien Airlock 100 skoncuje s týmto plytvaním energie! Tohto praktického pomocníka je možné použiť pre všetky bežné typy okien s obvodom do 400 cm, je vynikajúcim riešením dokonca aj pre dvojkrídlové okná. Pri odchode z domu stačí okno jednoducho zavrieť, tesnenie Airlock 100 netreba zakaždým prácne skladať a následne znovu inštalovať. Spoľahlivo zabráni spätnému prieniku prúdu teplého vzduchu do klimatizovaného interiéru, chráni pred vlietnutím dotieravého hmyzu či pred dažďom. Pranie v pračke je bez problémov možné.

Tesnenie je vyrobené z pevného priehľadného materiálu, odolného voči vode, a s nízkou tepelnou vodivosťou. To zvyšuje účinnosť chladenia a znižuje náklady na spotrebu energií - investícia sa vám teda vráti za veľmi krátku dobu. Vďaka tesneniu Airlock 100 ušetríte nielen energiu, ale aj vaše peniaze!

Airlock 100 sa do okna upevňuje pomocou suchých zipsov, ktoré sú súčasťou balenia, takže je kedykoľvek možné tesnenie z okna odstrániť. Prvý suchý zips sa inštaluje samolepiacou stranou na čelnú alebo vnútornú stranu okna, zatiaľ čo druhý na samotný rám okna. Dôležité: Suché zipsy je potrebné lepiť od stredu čelnej/vnútornej strany okna a od stredu rámu okna rovnomerne smerom do strán. Nelepte suché zipsy na styčnú plochu rámu a krídla okna. Pri zatváraní okna taktiež dbajte na to, aby sa tesnenie nezaseklo medzi jeho krídlom a rámom. V oboch prípadoch totiž môže dôjsť k mechanickému poškodeniu tesnenia!

Na sklade > 5 ks