Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
 

Climecon CLIK 100 stenová difúzna mriežka - iné farebné prevedenie

Výrobca: Climecon

CLIK je jedným z najlepších prívodných prvkov na trhu. Vďaka svojmu štýlovému prevedeniu a funkčným vlastnostiam je používaný stále viac a viac vo svete a nie len vo Fínsku, ktoré je sídlom jeho výrobcu.

CLIK je možné regulovať magnetickými páskami na prietok vzduchu 20 – 60 m3/h. Tento koncový prvok je ideálny pre miestnosti s mechanickým ventilačným systémom a pre užívateľov s vysokými nárokmi na hladinu hluku a citlivosť voči prievanu.

Vďaka vymeniteľným predným panelom a farebným variáciám je navrhnutý tak, aby bol výstredným  doplnkom miestnosti alebo iba splynul s okolitým prostredím. Možnosti montáže sú na omietku alebo pod omietku. Súčasťou balenia je ochranná fólia s grafmi, ktorá chráni zariadenie pri prevoze a taktiež je užitočným pomocníkom pred uvedením do prevádzky pri nastavovaní požadovaného prepúšťania vzduchu. (viac info vo videu)

Je výborný pre domáce použitie, hotelové izby, kancelárske priestory, domovy dôchodcov, nemocnice a školy.

Farebné variácie:

  • Chladný kovový odtieň (RAL 9006)
  • Štýlová čierna (RAL 9005)

 

Farebné prevedenie prosím uveďte do poznámky v objednávke.

101,00 € (s DPH) 84,17 € (bez DPH)
Radi vám poradíme: +421 917 911 845 alebo napíšte na info@dobraklima.sk alebo navštívte náš showroom
Video
Na stiahnutie

Vlastnosti

Typ difúzora: Prívodný
Druh difúzora: Nástenný
Tvar potrubia: Kruhové
Priemer potrubia DP: 100 mm
Rozmery: 273x169 mm
Prietok vzduchu: 20-60 m3/h