Silverline ITF 1200 nástenný infražiarič | Dobrá Klíma
gallery placeholder

Silverline ITF 1200 nástenný infražiarič

Výrobca: Silverline - Švédsko

Silverline nástenný infražiarič ITF 1200 je švédsky energeticky úsporný ohrievač, ktorý zaisťuje pohodlné teplo pomocou SilverLine C-Wave™ technológie. Vďaka nej infražiariče SilverLine poskytujú efektívne a príjemné teplo bez akéhokoľvek pocitu vysušovania alebo pálenia a k tomu všetkému spotrebuje len polovicu energie v porovnaní s inými druhmi ohrievačov. Zohreje vás tak, že stimuluje krvný obeh vo svaloch a zároveň nevysuší vašu pokožku.

Zariadenie je vyhotovené z vysoko kvalitných oceľových, nerezových a hliníkových materiálov. Vďaka krytiu IPX4 je vodeodolný, a preto je vhodný na vonkajšie i vnútorné použitie, napr. na terasách aj v kúpeľniach. Tento model je určený k montáži na stenu alebo strop.

Infražiarič má dve nastavenia úrovne výkonu 600 / 1200 W a pokryje priestor minimálne 10 m². Pripája sa priamo do elektrickej siete a je vyrobený z teplovzdorných materiálov, takže jeho povrch je chránený pred vzplanutím. 

 

Ak si infražiarič necháte poslať kuriérskou spoločnosťou, skontrolujte pred prepravcom či nie je produkt poškodený, z balenia sa neozývajú zvuky rozbitého skla. Pri poškodení s ním spíšte reklamáciu, lebo pri preprave sa niekedy zlomí žiarovka, bez ktorej je prístroj nepoužiteľný.
 

 

99,00 EUR (s DPH)

82,50 EUR (bez DPH)

Vlastnosti

Výkon 600/1200 W
Napätie 220-240/50 V/Hz
Trieda krytia, motor IPX4
Rozmery (ŠxVxH) 790 x 215 x 145 mm

Na stiahnutie

  • Silverline nástenný infražiarič ITF 1200 - English (4.47 MB) Stiahnuť