Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
 

Digitálny elektrický radiátor Gabarrón ECOSECO RX12F 1500W

Výrobca: ELNUR s.a.

Elektrický radiátor Gabarrón predstavuje jedinečného a elegantného pomocníka s vykurovaním vhodného do vašej domácnosti, práce, prípadne víkendovej chaty a rovnako sa stane skvelým doplnkom pre centrálny vykurovací systém.

Digitálny radiátor RX12F má výkon 1500 W a je vhodný do miestnosti s objemom do 50m3. Na vykurovanie nevyužíva žiadne teplonosné tekutiny. Je symbolom energeticky úspornej prevádzky.

Konštrukcia radiátora je vyrobená z ocele. Predná strana je zhotovená z liateho hliníka s vysokou hustotou a je pokrytý epoxidovým náterom, ktorý je trvalý a vodotesný. Funkciou prednej strany, krytu radiátora, je odovzdávanie tepla sálaním. Predný kryt zároveň využíva najnovšiu technológiu vykurovania – a to zvrásnený povrch, ktorý zväčšuje celkovú plochu radiátora až o 50 % a zvyšuje efektivitu odovzdávania tepla. Pre efektívnejšie odvádzanie tepla do stredu miestnosti sú v hornej časti radiátora umiestnené naklonené mriežky. Mriežky uvoľňujú teplo prostredníctvom konvekcie (prúdenia tepla). Vďaka účinnosti zvrásneného povrchu a vrchných mriežok je zaručené postupné a rovnomerné uvoľňovanie tepla do miestnosti.

Medzi prednosti radiátorov značky Gabarrón patria ich unikátne akumulačné vlastnosti. Teplo je do miestnosti odovzdávané rovnomerne a postupne. Keď radiátor dosiahne požadovanú teplotu, preruší odber elektrickej energie a začína udržiavať zvolenú teplotu naakumulovaným teplom bez ďalšieho odberu energie až 4–krát dlhšie ako pri tradičných zariadeniach.

Radiátor ovládate prostredníctvom digitálneho panelu, ktorým nastavíte viacero užitočných funkcií. Ich používaním je možná úspora až 30 % nákladov na vykurovanie. Je možné nastaviť teplotu a zvoliť režim prevádzky (denný, nočný, proti zamrznutiu – temperovanie). Displej zobrazuje izbovú teplotu, požadovanú teplotu, čas a systémové hlásenia. Pri výpadku elektrickej energie ostávajú nastavenia v pamäti zariadenia, vďaka lítiovej batérii (nastavenia sú zapamätané min. 1 rok bez pripojenie do elektrickej energie). Súčasťou radiátorov je zabudovaná technológia regulácie spotreby elektrickej energie Electronic Triac Control Optimizer.

Radiátor má zabudovaný termostat, ktorý presne meria teplotu v miestnosti s odchýlkou +/- 1 °C. Počas prevádzky radiátor udržuje čo najnižšiu teplotu povrchu, aby nedochádzalo k popáleninám alebo znižovaniu vlhkosti vzduchu v miestnosti. Po odpojení z elektrickej energie radiátor vychladne po 30 – 40 minutách.

Radiátory Gabarrón sú šetrné k životnému prostrediu. Ich používaním nevznikajú žiadne spaliny ani iné škodlivé látky. Využívajú 100 % spotrebovanej energie, čím nedochádza k plytvaniu.

Zariadenie inštalujte min. 15 cm od zeme, 15 cm od stropu (parapety) a min. 10 cm od najbližšieho predmetu vľavo a min. 25 cm od najbližšieho predmetu vpravo (strana ovládacieho panelu).

VÝHODY:

 • Žiadne riziko úniku kvapaliny.
 • Rýchlejšie dosiahnutie požadovanej teploty v miestnosti.
 • Riadené a optimalizované odovzdávanie tepla.
 • Zníženie tepelných strát (predný kryt odovzdáva viac tepla ako zadný).
 • O 30 % účinnejší oproti tradičnému vykurovaniu.
 • Ľahké čistenie.
 • Jednoduchá montáž na stenu (prostredníctvom držiačikov).
 • Bezpečnostný spínač, detský zámok a zámok klávesnice.

Vyradené u dodávateľa 08/18

Radi vám poradíme: +421 917 911 845 alebo napíšte na info@dobraklima.sk alebo navštívte náš showroom
Na stiahnutie

Vlastnosti

Napätie: 230-240 V
Príkon: 1500 W
Rozmery: 580x1055x100 (VxŠxH) mm
Hmotnosť: 21 kg
Termostat: áno

Môže sa vám páčiť aj:

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Boneco U7147
Od 169,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Komfortný ultrazvukový zvlhčovač Boneco U7147 je moderný prístroj s bohatým vybavením, pohodlným a intuitívnym ovládaním. Nesklame ani dizajnových nadšencov a v čiernom prevedení môže byť vkusným darčekom pre mužov.

Zvlhčovač je vhodný pre miestnosť s rozlohou do 60 m2. Elegantné prevedenie zvlhčovača sa osvedčí napríklad vo väčšej spoločenskej a konferenčnej miestnosti.

Zvlhčovač Boneco 7147 je vybavený hydrostatom (nastavenie vlhkosti) s digitálne nastaviteľným ovládaním a časovačom. Prevádzku zvlhčovača je tak možné nastaviť na 1 - 8 hodín alebo na nepretržitý chod. Jeho výkon možete regulovať pomocou troch úrovní.

Výhodou tohto modelu je funkcia predhrievania vody, čo zvyšuje zvlhčovací výkon. Dodáva sa spolu s demineralizačnou náplňou, ktorá zbavuje vodu vápenatých a minerálnych častíc.

Prístroj je vybavený úchytkami na ionizačnú tyčinku (nie je v balení), ktorá zbavuje vodu baktérií. Tyčinka má samoregulačné účinky. Nepotrebuje žiadnu elektrickú energiu a nie je založená na chemickej reakcii. Životnosť tyčinky je min. 12 mesiacov.

Vyberte si nenápadnú bielu alebo elegantnú čiernu farbu.

Rozidel medzi U7147 a U7145:

U7147 - digitálna verzia

- Výber medzi teplým alebo chladným zvhlčovaním

- Dotykový displej

- Časovač

- Na výber AUTO alebo SLEEP režim

- Pripomína údržbu

U7145 - analógova verzia

- Chladné zvlhčovanie

 
Soler & Palau HUMI ED zvlhčovač vzduchu - zvlhčovač
140,88 € Pridať Pridané
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu HUMI ED  predstavuje zariadenie s LCD displejom, ktorý zobrazuje ako teplotu tak aj relatívnu vlhkosť. Pomocou vysokofrekvenčného ultrazvukového oscilátora dokáže zariadenie vytvoriť malé kvapky vody, ktoré vyfukuje do okolia, aby sa ich odparovaním zvýšila vlhkosť vzduchu.  

Zvlhčovač vzduchu HUMI ED je vhodné použiť v miestnostiach do 33 m².

Elektronický hydrostat  umožňuje presné nastavenie požadovanej vlhkosti a to v rozmedzí od 45–90 %.

 
Ultrazvukový zvlhčovač Boneco U200 INFO

Ultrazvukový zvlhčovač U200 v sebe snúbi moderný a elegantný dizajn s kvalitou spájanou so zvlhčovačmi Boneco. Využíva studené zvlhčovanie.

Jeho vhodné umiestnenie je v miestnosti, ktorej rozloha nepresahuje 50 m2 môže to byť vaša obývačka, spálňa, detská izba alebo pracovisko.

Zariadenie môžete veľmi ľahko a šikovne ovládať pomocou otočného tlačidla, ktorým nastavíte výkon zvlhčovača.  Maximálny zvlhčovací výkon pri zvlhčovači U200 je 300 ml/hod.

Zásobník na vodu má objem 3,5 l. Ak je zásobník prázdny, zariadenie sa samé vypne a zásobník vody bude podsvietený červeným svetlom.

U200 je tichý zvlhčovač, ktorého hlučnosť dosahuje max. 25 dB(A).

Výhodou tohto ultrazvukového zvlhčovača je jeho aromatická funkcia. Na zadnej strane zariadenia sa nachádza malý zásobník, do ktorého jednoducho vložíte kúsok látky, vaty alebo kozmetického tampónu, ktorý ste vopred pokvapkali obľúbeným prírodným alebo éterickým olejom.

Súčasťou balenia je:

 • Čistiaca kefka.
 • Strieborná ionizačná tyčinka (zbavuje vody viac ako 650 druhov mikroorganizmov a udržiava vodu čistú a hygienicky nezávadnú).
 • Demineralizačný filter (odstraňuje vápenaté čiastočky z vody).
 
Airbi TWIN ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
Od 90,00 € Vyberte si
variantu
INFO

TWIN patrí medzi viacúčelové prístroje, lebo okrem hlavnej funkcie zvlhčovať vzduch (ultrazvukový z.), pomáha čistiť ovzdušie v miestnosti pomocou ionizátora ( 3 000 000 iónov / cm3) a taktiež si vďaka nemu môžete prevoňať svoj domov prostredníctvom esenciálnych olejov.

Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach a je určený pre miestnosti s veľkosťou do 45 m2.

Na výber sú dva prevádzkové režimy. Manuálny s 3 stupňami výkonu a automatický kde si nastavíte požadovanú vlhkosť a prístroj ju udržiava.

Prehľadný a veľký LCD displej s údajom o okolitej vlhkosti a teplote, kedže zariadenie je vybavené hydrostatom a teplomerom. Okrem ionizátora je vo vnútri vymeniteľný vodný a antibakteriálny filter, hlavne na odstraňovanie vodného kameňa a následnej jednoduchšej údržbe. Výhodou ultrazvukového zvlhčovača je vysoký výkon pri veľmi nízkej spotrebe elektrickej energie.

Medzi ďalšie vlastnosti Airbi TWIN patrí časovač (nastavíte si kedy sa zariadenie vypne), indikátor prázdnej nádobky na vodu (zvuková aj svetelná signalizácia), diaľkové ovládanie, viacsmerná výstupná tryska pary a ľahko plniteľnú 5 litrovú nádobu na vodu.

 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Boneco U7145
Od 125,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu U7145 od firmy BONECO má moderné spracovanie a dizajn. Priesvitná nádržka na vodu je veľkou výhodou tohto zvlhčovača. Jednoducho vidíte, keď sa míňa voda a viete ju hneď doplniť. Jeho výkonnosť poteší aj náročnejších používateľov.

Zvlhčovač U7145 je vhodný do miestnosti s rozlohou do 60 m2. So svojím elegantným vzhľadom je výborným doplnkom do kancelárie alebo obývačky.

Zabudovaný hydrostat umožňuje udržiavať nastavenú vlhkosť medzi 40 - 60 % relatívnej vlhkosti. Spojenie malých rozmerov a vysokého výkonu z neho robí vyhľadávaný zvlhčovač medzi zákazníkmi.

Súčasťou balenia je demineralizačná náplň, ktorá zbavuje vodu vápenatých a minerálnych častíc a čistiaca kefka. Dokúpte si aj ionizačnú tyčinku, ktorá vám ochráni vodu proti baktériám.

Zvlhčovač BONECO 7145 si može zakúpiť v 2 farebných prevedeniach - biela alebo čierna.

Rozidel medzi U7147 a U7145:

U7147 - digitálna verzia

- Výber medzi teplým alebo chladným zvhlčovaním

- Dotykový displej

- Časovač

- Na výber AUTO alebo SLEEP režim

- Pripomína údržbu

U7145 - analógova verzia

- Chladné zvlhčovanie

 
Stadler Form Selina Little digitálny vlhkomer a teplomer
Od 14,90 € Vyberte si
variantu
INFO

Digitálny vlhkomer a teplomer Selina Little je ďalším z radu dizajnoviek značky Stadler Form. Jednoducho vám ukáže vlhkosť vzduchu a teplotu v miestnosti. Môžete si ho umiestniť kam len chcete. Vďaka nálepke ho jednoducho umiestnite na stenu a pomocou sklápateľnej nožičky zase postavíte na akúkoľvek rovnú plochu.

 

Ukazovateľom optimálnej vlhkosti vzduchu je inkona smajlíka. Ak je vzduch v miestnosti v poriadku, smajlík sa usmieva. Ikonka smutného smajlíka upozorňuje, že by ste so vzduchom v miestnosti mali niečo urobiť.  V prípade zníženia vlhkosti vzduchu pod 40% odporúčame využiť zvlhčovač vzduchu, v prípade zvýšenia vlhkosti nad 60% odvlhčovač vzduchu.

Selina Little využíva najmodernejšiu technológiu a bez problémov odmeria vlhkosť vzduchu v rozmedzí 10 % až 98 %. Rovnako presne dokáže zmerať teplotu vzduchu od -10 °C až po 50 °.

Tento malý digitálny vlhkomer a teplomer so šírkou a výškou len 47 mm a váhou 15 g je jednoduché zbaliť do cestovnej tašky. Selina Little je ideálna aj na sledovanie vlhkosti počas cestovania.  

Obsahom balenia je batéria CR2016.

 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu LA120108 Charly INFO

Ultrazvukový zvlhčovač Lanaform Charly je vhodný predovšetkým do detských izieb k malým deťom, ktoré hneď na prvý pohľad upúta jeho vzhľad.

Svoju funkciu si dokáže svedomito plniť v miestnosti s maximálnou rozlohou do 30m2 (s objemom do 75 m3).

Charly dokáže pracovať nepretržite počas 17 hodín. Nádoba na vodu má objem 5 l a zariadenie hlási pomocou červeného svetelného signálu prázdnu nádobu. Sami si nastavujete intenzitu pary.

Zariadenie sa jednoducho skladuje a čistí, je tiché a predovšetkým zlepšuje kvalitu ovzdušia.

Milovníkov aromaterapie poteší možnosť používania esenciálnych olejov (nie sú súčasťou balenia).

 
Airbi MIST INFO

MIST je ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s výkonným zvlhčovaním za prijateľnú cenu. Optimálna veľkosť miestnosti pre jeho účinnosť je do 30 m2.

Ide o základný model zvlhčovača vybavený demineralizačným a antibakteriálnym filtrom pre zachytávanie nečistôt a minerálnych látok. 

Z hľadiska prevádzky je k dispozícii iba manuálny režim s otočným kolieskom na nastavenie intenzity zvlhčovania. Tlačidlo na ovládanie podsvietenia nádoby na vodu, užitočná funkcia do detských izieb.

Zvlhčovač vyniká dlhou životnosťou a plynulou reguláciou výroby pary.

 
Diskový zvlhčovač vzduchu Boneco W2055A
269,00 € Pridať Pridané
INFO

Zvlhčovač vzduchu BONECO W2055A sa vyrába v diskovom prevedení. Tento profesionálny diskový zvlhčovač má koncepciu 16 diskových filtrov, čo znamená, že nie je potrebný žiadny spotrebný materiál ani chemické prostriedky na čistenie.

Zvlhčovač vzduchu BONECO W2055A je vhodný do miestnosti s rozlohou do 50 m 2.

BONECO W2055 je nielen zvlhovač, ale prostredníctvom elektrostatickej ionizácie zabezpečí aj čistotu vzduchu a rovnako udrží prirodzenú vlhkosť vzduchu v miestnosti. Spojenie týchto funkcií je praktické a ekonomicky výhodné.

Má veľmi jednoduché ovládanie s veľkým výkonom, tichým ventilátorom a malou spotrebou elektrickej energie, čím sú zabezpečené mimoriadne nízke prevádzkové náklady.

Súčasťou prístroja je ionizačná strieborná tyčinka proti baktériám, ktorá sa postará o to, aby bola voda mikrobiálne čistá. Pôsobí proti 650 druhom baktérií a vírusov, ktoré sa vo vode nachádzajú a nie je potrebné ju meniť približne 12 mesiacov.

S BONECO W2055A si môžete rozvoňať vašu domácnosť, pretože tento zvlhčovač disponuje aj funkciou parfurmácia.

Model W2055D má navyše oproti modelu W2055A:

- programovateľný hydrostat

- pripomínanie údržby

300 g/hod 25 dB(A) 46 - 60 m²
 
Studený zvlhčovač vzduchu Boneco E2441
Od 122,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Studený zvlhčovač Boneco E2441 patrí svojím vzhľadom k najmodernejším studeným zvlhčovačom. Je to zvlhčovač, ktorý je možné plniť vodou zhora (rovnako ako polievanie kvetov). Takéto prevedenie výrazne zjednodušuje manipuláciu. Možnosť použitia éterických olejov alebo vonných prísad. Model je vhodný aj pre oblasti s tvrdou vodou.

Zvlhčovač Boneco E2441 je určený pre miestnosti s rozlohou do 40 m2.

Jeho prevádzku je možné nastaviť na 2 režimy - normálne a nočné použitie. Je vhodný do kancelárie, ale aj pre miestnosti v domácnostiach.

Výparník zvlhčovača má minimálnu spotrebu elektriny, je ľahko ovládateľný a vymeniteľný. Ionizačná strieborná tyčinka využíva antimikrobiálne vlastnosti striebra a zabezpečuje kvalitu vody. Tyčinka začína pracovať, keď sa dostane do styku s vodou - aj v prípade, že je jednotka vypnutá.

Ponúkame vám dve farebné prevedenia - biele a čierne.

 
Studený zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar big 259,00 €
Od 239,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Studený zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar je sympatická "krabica", ktorá zaujala aj porotcov v súťaži Reddot design award za rok 2013, z ktorej si odniesol 1. cenu za dizajn! Stadler Form Oskar big je dostupný v bielej a čiernej farbe.

Zvlhčovač Stadler Form Oskar big je ideálny aj do veľkých miestností s rozlohou 100 m2, čo zodpovedná objemu miestnosti 250 m3. Patrí medzi najväčších vo svojej triede aj vďaka jedinečnej technológii filtrovania V4.

Oskar big má až 6-litrovú nádobu na vodu a disponuje ionizačnou striebornou kockou, ktorá zabraňuje rozmnožovaniu mikróbov a baktérií vo zvlhčovači. Pracuje aj keď je zariadenie vypnuté. Oskar big je vybavený funkciou, ktorá pripomenie, že sa má vymeniť filter.

Funkcie:

 • výkon zvlhčovania je 700 g/h,
 • 3 úrovne výkonu  - normálny, stlmený (stlmenie LED indikátorov), režim s vypnutými indikátormi,
 • rozpyľovanie vôní - má nádobku na vônu (používajú sa  2 - 3 kvapky vône),
 • automatické vypnutie,
 • hydrostat s externým senzorom,
 • prieraz na kontrolu hladiny vody.
 
Ultrazvukový zvlhčovač LA120117 Notus INFO

Ultrazvukový zvlhčovač Lanaform Notus je vysoko moderné zariadenie, ktoré zvlhčuje vzduch, zlepšuje kvalitu ovzdušia a odstraňuje elektrostatický náboj.

Umiestniť ho môžete kamkoľvek. Vďaka jeho módnemu dizajnu, vo farebnej kombinácii bielej a čiernej, má predpoklad stať sa interiérovým doplnkom vašej domácnosti alebo kancelárie. Najvhodnejšie je umiestniť Notus do miestnosti s objemom do 80 m3.

Na prednej lesklej bielej strane je dominantným prvkom LCD displej s dotykovým ovládaním. Zobrazuje napr. čas, vlhkosť alebo nutnosť čistenie zariadenia.

Zariadenie vie samé automaticky zistiť a zobraziť relatívnu vlhkosť prostredia, v ktorom sa nachádza. Sami si následne môžete naprogramovať požadovanú vlhkosť. Súčasťou je aj časovač.

Vybrať si môžete z 3 úrovní intenzity vypúšťania pary (slabá, stredná, vysoká) a zo 4 režimov prevádzky (pohotovostný, turbo, automatický a  normálny režim).

Nádoba na vodu má objem 4,8 l. Maximálny zvlhčovací výkon je 500 ml/hod. Zariadenie dokáže nepretržite fungovať počas 9,5 hodín. Samé sa vypne, ak je zásobník na vodu prázdny.

Lanaform Notus umožňuje prevádzku za využitia studenej alebo teplej pary.

Studenú paru používajte, ak:

 • sú v blízkosti malé deti – studená para je menej nebezpečná a nespôsobuje popáleniny,
 • chcete vzduch v miestnosti osviežiť,
 • chcete šetriť elektrickú energiu (pri teplej pare je väčšia spotreba elektrickej energie kvôli jej zohrievaniu).

Teplú paru používajte, ak:

 • chcete vzduch v miestnosti zohriať,
 • chcete odstrániť viac baktérií vo vode,
 • chcete zariadenie čistiť menej často (pri studenej pare je nutné čistiť zariadenie pravidelnejšie).