Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
 

Digitálny elektrický radiátor Gabarrón ECOSECO RX12F 1500W

Výrobca: ELNUR s.a.

Elektrický radiátor Gabarrón predstavuje jedinečného a elegantného pomocníka s vykurovaním vhodného do vašej domácnosti, práce, prípadne víkendovej chaty a rovnako sa stane skvelým doplnkom pre centrálny vykurovací systém.

Digitálny radiátor RX12F má výkon 1500 W a je vhodný do miestnosti s objemom do 50m3. Na vykurovanie nevyužíva žiadne teplonosné tekutiny. Je symbolom energeticky úspornej prevádzky.

Konštrukcia radiátora je vyrobená z ocele. Predná strana je zhotovená z liateho hliníka s vysokou hustotou a je pokrytý epoxidovým náterom, ktorý je trvalý a vodotesný. Funkciou prednej strany, krytu radiátora, je odovzdávanie tepla sálaním. Predný kryt zároveň využíva najnovšiu technológiu vykurovania – a to zvrásnený povrch, ktorý zväčšuje celkovú plochu radiátora až o 50 % a zvyšuje efektivitu odovzdávania tepla. Pre efektívnejšie odvádzanie tepla do stredu miestnosti sú v hornej časti radiátora umiestnené naklonené mriežky. Mriežky uvoľňujú teplo prostredníctvom konvekcie (prúdenia tepla). Vďaka účinnosti zvrásneného povrchu a vrchných mriežok je zaručené postupné a rovnomerné uvoľňovanie tepla do miestnosti.

Medzi prednosti radiátorov značky Gabarrón patria ich unikátne akumulačné vlastnosti. Teplo je do miestnosti odovzdávané rovnomerne a postupne. Keď radiátor dosiahne požadovanú teplotu, preruší odber elektrickej energie a začína udržiavať zvolenú teplotu naakumulovaným teplom bez ďalšieho odberu energie až 4–krát dlhšie ako pri tradičných zariadeniach.

Radiátor ovládate prostredníctvom digitálneho panelu, ktorým nastavíte viacero užitočných funkcií. Ich používaním je možná úspora až 30 % nákladov na vykurovanie. Je možné nastaviť teplotu a zvoliť režim prevádzky (denný, nočný, proti zamrznutiu – temperovanie). Displej zobrazuje izbovú teplotu, požadovanú teplotu, čas a systémové hlásenia. Pri výpadku elektrickej energie ostávajú nastavenia v pamäti zariadenia, vďaka lítiovej batérii (nastavenia sú zapamätané min. 1 rok bez pripojenie do elektrickej energie). Súčasťou radiátorov je zabudovaná technológia regulácie spotreby elektrickej energie Electronic Triac Control Optimizer.

Radiátor má zabudovaný termostat, ktorý presne meria teplotu v miestnosti s odchýlkou +/- 1 °C. Počas prevádzky radiátor udržuje čo najnižšiu teplotu povrchu, aby nedochádzalo k popáleninám alebo znižovaniu vlhkosti vzduchu v miestnosti. Po odpojení z elektrickej energie radiátor vychladne po 30 – 40 minutách.

Radiátory Gabarrón sú šetrné k životnému prostrediu. Ich používaním nevznikajú žiadne spaliny ani iné škodlivé látky. Využívajú 100 % spotrebovanej energie, čím nedochádza k plytvaniu.

Zariadenie inštalujte min. 15 cm od zeme, 15 cm od stropu (parapety) a min. 10 cm od najbližšieho predmetu vľavo a min. 25 cm od najbližšieho predmetu vpravo (strana ovládacieho panelu).

VÝHODY:

 • Žiadne riziko úniku kvapaliny.
 • Rýchlejšie dosiahnutie požadovanej teploty v miestnosti.
 • Riadené a optimalizované odovzdávanie tepla.
 • Zníženie tepelných strát (predný kryt odovzdáva viac tepla ako zadný).
 • O 30 % účinnejší oproti tradičnému vykurovaniu.
 • Ľahké čistenie.
 • Jednoduchá montáž na stenu (prostredníctvom držiačikov).
 • Bezpečnostný spínač, detský zámok a zámok klávesnice.
402,00 € (s DPH) 335,00 € (bez DPH)
Radi vám poradíme: +421 917 911 845 alebo napíšte na info@dobraklima.sk alebo navštívte náš showroom
Na stiahnutie

Vlastnosti

Napätie: 230-240 V
Príkon: 1500 W
Rozmery: 580x1055x100 (VxŠxH) mm
Hmotnosť: 21 kg
Termostat: áno

Môže sa vám páčiť aj:

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stadler Form Anton
Od 99,00 €
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stadler Form Anton je zvlhčovač s malými rozmermi, ale so špičkovým výkonom. Jeho veľkým plusom je odvápňovacia kazeta, ktorá zapezpečí zvlhčovanie vzduchu bez zanechania stôp (bieleho prachu). Antona si môžete zakúpiť v bielej, čiernej, bronzovej a limetkovej farbe.

Zvlhčovač Stadler Form Anton je vhodný pre miestnosti s rozlohou 25 m2, čo zodpovedná objemu miestnosti 60 m3

Anton je z odolného materiálu, má jednoduché ovládanie, ktoré je skryté na spodnej časti. Štýlovým doplnkom je LED indikátor úrovne vody, ktorý sa pri prázdnej nádobke rozsvieti na červeno.

Zvlhčovač má ionizačnú striebornú kocku, ktorá bojuje proti rozmnožovaniu mikróbov a baktérií v zvlhčovači.

Funkcie:

 • výkon zvlhčovania je 170 g/h,
 • 3 úrovne výkonu  - normálny, stlmený a režim s vypnutými indikátormi,
 • rozptyľovanie vôní,
 • automatické vypnutie.
 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu LA120113 Trainy
66,00 €
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Trainy má podobu detského vláčika a je určený hlavne pre tých najmenších. Je to ideálny doplnok do detskej izby. Trainy si určite obľúbia aj rodičia pre jeho vlastnosti.

Zvlhčovač Trainy je určený pre miestnosti s rozlohou do 25 m2. Jeho odvlhčovací výkon je 200 ml/hod. 

Zvlhčovač Trainy má nádržku s objemom 1,8 litrov, ktorá sa dá jednoducho naplniť a vložiť do prístroja. Zvhlčovač produkuje studenú paru, a tým zabezpečuje požadovanú vlhkosť. Je schopný fungovať nepretržite viac ako 9 hodín a zabezpečí tak nerušený spánok.

Zvlhčovač je vybavený zásobníkom na esenciálne oleje.

Čo dokáže Trainy:

* Disponuje ukazovateľom prítomnosti vody.

* Má ventilátor.

* Má zabudovaný filter, ktorý odstraňuje vodný kameň.

* Transduktor  - keramická výplň, ktorá vytvára ultrazvuk.

 
Studený zvlhčovač vzduchu Boneco E2441
Od 122,00 €
INFO

Studený zvlhčovač Boneco E2441 patrí svojím vzhľadom k najmodernejším studeným zvlhčovačom. Je to zvlhčovač, ktorý je možné plniť vodou zhora (rovnako ako polievanie kvetov). Takéto prevedenie výrazne zjednodušuje manipuláciu. Možnosť použitia éterických olejov alebo vonných prísad. Model je vhodný aj pre oblasti s tvrdou vodou.

Zvlhčovač Boneco E2441 je určený pre miestnosti s rozlohou do 40 m2.

Jeho prevádzku je možné nastaviť na 2 režimy - normálne a nočné použitie. Je vhodný do kancelárie, ale aj pre miestnosti v domácnostiach.

Výparník zvlhčovača má minimálnu spotrebu elektriny, je ľahko ovládateľný a vymeniteľný. Ionizačná strieborná tyčinka využíva antimikrobiálne vlastnosti striebra a zabezpečuje kvalitu vody. Tyčinka začína pracovať, keď sa dostane do styku s vodou - aj v prípade, že je jednotka vypnutá.

Ponúkame vám dve farebné prevedenia - biele a čierne.

 
Ultrazvukový zvlhčovač Boneco U200
85,00 €
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač U200 v sebe snúbi moderný a elegantný dizajn s kvalitou spájanou so zvlhčovačmi Boneco. Využíva studené zvlhčovanie.

Jeho vhodné umiestnenie je v miestnosti, ktorej rozloha nepresahuje 50 m2 môže to byť vaša obývačka, spálňa, detská izba alebo pracovisko.

Zariadenie môžete veľmi ľahko a šikovne ovládať pomocou otočného tlačidla, ktorým nastavíte výkon zvlhčovača.  Maximálny zvlhčovací výkon pri zvlhčovači U200 je 300 ml/hod.

Zásobník na vodu má objem 3,5 l. Ak je zásobník prázdny, zariadenie sa samé vypne a zásobník vody bude podsvietený červeným svetlom.

U200 je tichý zvlhčovač, ktorého hlučnosť dosahuje max. 25 dB(A).

Výhodou tohto ultrazvukového zvlhčovača je jeho aromatická funkcia. Na zadnej strane zariadenia sa nachádza malý zásobník, do ktorého jednoducho vložíte kúsok látky, vaty alebo kozmetického tampónu, ktorý ste vopred pokvapkali obľúbeným prírodným alebo éterickým olejom.

Súčasťou balenia je:

 • Čistiaca kefka.
 • Strieborná ionizačná tyčinka (zbavuje vody viac ako 650 druhov mikroorganizmov a udržiava vodu čistú a hygienicky nezávadnú).
 • Demineralizačný filter (odstraňuje vápenaté čiastočky z vody).
 
Airbi MAXIMUM
430,00 €
INFO

Airbi MAXIMUM je výkonné zariadenie, ktoré pracuje na báze diskového zvlhčovania navyše s prepracovanou technológiou pre čištenie ovzdušia. Ak potrebujete vyriešiť problém so suchým a znečisteným vzduchom či už doma alebo v kancelárii, bude rozhodne vašou voľbou. Prístroj má zabudovaný senzor kvality ovzdušia. Užívateľ je vďaka nemu na ovládacom paneli informovaný o aktuálnej čistote ovzdušia.

Svojím výkonom dokáže dosahovať požadované výsledky v miestnosti do max 85 m2. Svojim maximálnym zvlhčovacím výkonom ( 750 ml/hod ) hravo porazí konkurenčné výrobky na trhu a tiež v oblasti čistenia ovzdušia nenájde vo svojej kategórii súpera, pred ktorým by sa musel skloniť.

Vysoký zvlhčovací výkon zabezpečuje 38 rotujúcich diskov, ktoré svojou obrovskou plochou absorbujú vodu a tá je ďalej rozpýľovaní do ovzdušia. Týmto spôsobom je voda rozkladaná vďaka prirodzenému odparu na malé a ľahké častice - dochádza tak k efektivnejšiemu rozptýleniu vodných mikročastíc do okolitého ovzdušia než je to pri tradičných zvlhčovačoch. Airbi MAXIMUM obsahuje najväčší počet zvlhčovacích diskov na trhu a vďaka tomu dosahuje jednu z najvyšších účinností zvlhčovania medzi domácimi zvlhčovačmi vzduchu.

Prirodzený odpar - voda je naturálne odparovaná do okolitého ovzdušia, čo znamená, že nedochádza k zachytávaniu minerálnych látok na nábytku, televízii apod., čo môže byť hlavne u parných či ultrazvukových zvlhčovačov nežiadúci efekt.

Filtrácia je tvorená pomocou umývateľných predfiltrov, vody ako prírodného filtra, HEPA filtrov a PLASMA systému. Taktiež je vybavený patentovaným filtrom BSS (Bio-Silver Stone), aby nedochádzalo k množeniu baktérií vo vode. Naviac sú rotujúce disky ošetrené špeciálnou antibakteriálnou úpravou eliminujúcou množenie baktérií. Vďaka tomu zachytí až 99,9% baktérií vyskytujúcich sa v okolitom ovzduší a vy môžete dýchať prirodzene čistý a zvlhčený vzduch.

PLASMA systém je unikátna technológia, vďaka ktorej Airbi MAXIMUM útočí na vírusy šírené vzduchom, rozkladá ich a bráni tak ich pôsobeniu na ľudský organizmus. Táto technológia nie je závislá na filtračných systémoch, ale používá pozitívne (+) a negatívne ióny (-), ktoré pôsobia v celom priestore miestnosti a zvyšujú tak šancu na skutočnú likvidáciu vírusov.

Prístroj má zabudovaný hydrostat, dokáže pravidelne kontrolovať a udržiavať optimálnu vlhkosť vzduchu v domácnosti (40-60%).

V prípade nedostatku vody sa sám vypne a na ovládacom paneli upozorní užívateľa pomocou blikajúcej ikonky na to, že je potrebné doplniť nádobu na vodu. Rovnako tak prístroj dokáže užívateľa upozorniť na včasnú výmenu HEPA filtrov či BSS filtra.

Nízká hlučnosť a spotreba - Airbi MAXIMUM je takmer nepočuteľný (25-46 db) a medzi jeho ďalšie výhody patrí energetická nenáročnosť (len 7-24 W). Zariadenie je možné používať v 5 rýchlostných režimoch – automatický, vysoký výkon, stredný výkon, nízky výkon, nočný režim. Ovláda sa pomocou dotykového panela. 

25 - 46 dB(A) 61 - 85 m²
 
Ultrazvukový zvlhčovač BONECO U350
199,00 €
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač BONECO U350 spĺňa všetky požiadavky na zvlhčovanie vzduchu. Komfortný zvlhčovač vzduchu pre malé a stredné priestory s bezdotykovým plnením. Je vhodný do miestnosti s rozlohou do 60 m2.

Zvlhčovač možno naplniť vodou bezdotykovo z hornej časti. Je ovládaný pomocou LED displeja. Režim "AUTO" automaticky zvlhčuje vzduch v miestnosti do optimálnej relatívnej vlhkosti 50%. Táto hodnota sa meria pomocou vstavaného vlhkomeru a možno ju nastaviť aj manuálne podľa potreby.

Na displeji je uvedený prehľad všetkých funkcií. U350 ponúka v lete občerstvenie s chladnou hmlou a v zime príjemnú teplú hmlu. Môžu byť použité aj esenciálne oleje pre vytvorenie príjemnej vône v závislosti na vašich preferenciách.

Princíp ultrazvukového zvlhčovania. Vďaka efektívnej vysokofrekvenčnej technológii sa voda premieňa na jemnú hmlu a odvádza sa do vzduchu ventilátorom.

Vodný filter 2 v 1 A250 AQUA PRO zaisťuje čisté zvlhčenie. Obsahuje Ionic Silver Stick® využívajúce antibakteriálne účinky striebra a zaisťuje optimálnu kvalitu vody. Tieto prístroje s nízkym hlukom majú veľmi vysokú úroveň zvlhčovania, ktoré je možné individuálne regulovať.

 

 
Cestovný Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Boneco U7146
39,00 €
INFO

Veľa cestujete a potrebujete mať zvlhčený vzduch všade kam idete? Potom určite oceníte ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Boneco U7146. Je výborným spoločníkom pre cestovateľov alebo dovolenkárov. Vďaka svojej veľkosti a hmotnosti si ho viete pribaliť do každej batožiny a zabezpečiť tak sebe alebo svojej rodine primeranú vlhkosť vzduchu aj mimo domova.

Je vhodný pre menšie miestnosti s rozlohou do 20 m2. Bez problémov ho zapnete v hoteli, v kancelárii alebo pri detskej postieľke.

Ako zásobník vody sa používa PET fľaša s objemom 0,5 l, ktorá síce nie je súčasťou balenia, ale je možné použiť akúkoľvek PET fľašu. Použitie PET fľaše vysvetľuje jeho cestovateľské prevedenie a nízku hmotnosť. Okrem týchto benefitov disponuje možnosťou nastavenia prevádzky na 1 - 8 hodín alebo na nepretržitý chod. Jednoduchá regulácia jedným tlačidlom.

Súčasťou balenia je sieťový adaptér s redukciami pre rôzne druhy zásuviek, čistiaca kefka a ochranné textilné vrecúško.

Na sklade 3 ks
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Boneco U650
Od 209,00 €
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač Boneco U650 je spojením vynikajúcej kvality, vysokého výkonu a jedinečného moderného dizajnu. Je dostupný v 2 farebných prevedeniach – bielej a čiernej (základňa zariadenia so zásobníkom vody je čierna v oboch prípadoch, mení sa iba farba predného krytu).

Boneco U650 by mal byť využívaný v miestnostiach s rozlohou do 60 m(s objemom do 150 m3).

Zariadenie má jednoduché a intuitívne ovládanie prostredníctvom farebného digitálneho displeja.

V prístroji je použitá nová membrána pre tvorbu mlhy. Jej povrh je z titánu, čo zaisťuje dlhšiu životnosť a zvýšenú odolnosť.

Boneco U650 vám ponúka možnosť:

 • Naprogramovať si stupeň zvlhčovania.
 • Zvoliť si požadovaný zvlhčovací výkon (nízky, mierny, vysoký).
 • Použiť časovač (prevádzka prístroja medzi 1 – 8 hodinami).
 • Nastavenie nepretržitej prevádzky.
 • Zvolenie funkcie predhrievania vody (voda je ohrievaná na 80 °C, no para uvoľňovaná do miestnosti má iba 40 °C).
 • Vybrať si z 2 prevádzkových režimov AUTO (automatický stupeň zvlhčovania a vypnutia) a SLEEP (zariadenie sa vypne po 6 hodinách, pričom udržuje stupeň vlhkosti na 50 – 65 %, zapnuté je predhrievanie vody).
 • Kontroly stavu zásobníka vody (so signalizáciou potreby doplnenia vody) a potreby čistenia zvlhčovača.
 • Nastavenia  nočnej indikácie displeja (nastavenie nižšej svietivosti displeja).

Zásobník na vodu má 5,5 l. Maximálny zvlhčovací výkon je 550 ml/hod s predhrievaním vody (400 ml/hod bez predhrievania).

Boneco U650 patrí k tichým zvlhčovačom s hlučnosťou iba 25 dB(A).

Súčasťou balenia je kefka na čistenie, demineralizačný filter a strieborná ionizačná tyčinka.

 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu LA120116 Hello Kitty
73,00 €
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Hello Kitty asi nemusíme veľmi predstavovať a zdôrazňovať, koho najviac poteší. Vaše ratolesti sa potešia detskému dizajnu a vy budete vedieť, že majú zabezpečený príjemný zvlhčený vzduch.

Zvlhčovač Hello Kitty je určený pre miestnosti s rozlohou do 25 m2. Jeho odvlhčovací výkon je 220 ml/hod. Je ako stvorený do detských izieb, kde bez problémov zapadne.

Zvlhčovač má nádržku s objemom 1,8 litrov, ktorá sa dá ľahko naplniť a vložiť do prístroja. Ventilačný systém vydáva studenú paru a tým zabezpečuje požadovanú vlhkosť. Je schopný fungovať nepretržite viac ako 8 hodín.

Čo dokáže Hello Kitty:

* Svetelný ukazovateľ prítomnosti vody.

* Nastavenie intenzity pary.

* Nastavenie dĺžky zvlhčovania (2, 4, 6 alebo 8 hodín).

* Snímač hladiny.

* Ventilátor.

* Filter.

* Transduktor  - keramická výplň, ktorá vytvára ultrazvuk.

 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Boneco U7147
Od 169,00 €
INFO

Komfortný ultrazvukový zvlhčovač Boneco U7147 je moderný prístroj s bohatým vybavením, pohodlným a intuitívnym ovládaním. Nesklame ani dizajnových nadšencov a v čiernom prevedení môže byť vkusným darčekom pre mužov.

Zvlhčovač je vhodný pre miestnosť s rozlohou do 60 m2. Elegantné prevedenie zvlhčovača sa osvedčí napríklad vo väčšej spoločenskej a konferenčnej miestnosti.

Zvlhčovač Boneco 7147 je vybavený hydrostatom (nastavenie vlhkosti) s digitálne nastaviteľným ovládaním a časovačom. Prevádzku zvlhčovača je tak možné nastaviť na 1 - 8 hodín alebo na nepretržitý chod. Jeho výkon možete regulovať pomocou troch úrovní.

Výhodou tohto modelu je funkcia predhrievania vody, čo zvyšuje zvlhčovací výkon. Dodáva sa spolu s demineralizačnou náplňou, ktorá zbavuje vodu vápenatých a minerálnych častíc.

Prístroj je vybavený úchytkami na ionizačnú tyčinku (nie je v balení), ktorá zbavuje vodu baktérií. Tyčinka má samoregulačné účinky. Nepotrebuje žiadnu elektrickú energiu a nie je založená na chemickej reakcii. Životnosť tyčinky je min. 12 mesiacov.

Vyberte si nenápadnú bielu alebo elegantnú čiernu farbu.

Rozidel medzi U7147 a U7145:

U7147 - digitálna verzia

- Výber medzi teplým alebo chladným zvhlčovaním

- Dotykový displej

- Časovač

- Na výber AUTO alebo SLEEP režim

- Pripomína údržbu

U7145 - analógova verzia

- Chladné zvlhčovanie

 
Studený zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar Little
Od 119,00 €
INFO

Oskar Little od overenej značky Stadler Form je odparovací zvlhčovač vzduchu. Tento dizajnovo atraktívny prístroj zabezpečí vyhovujúcu vlhkosť a zdravý vzduch v miestnosti.

Prednosťou odparovacieho zvlhčovača Oskar Little je ekonomická prevádzka. Vďaka modernej technológii dokáže spoľahlivo šetriť energiu.

Zvlhčovať Oskar Little sa hodí do miestnosti s celkovým objemom do 75 m3 (rozloha 32 m2). 

Tento pomocník do domácnosti má programovateľnú úroveň zvlhčovania a obsahuje špeciálnu  nádobku na rozptyľovanie vôní

Oskar Little má nádobu na vodu s objemom 2,5 l. Výrobok dostanete v štyroch farebných prevedeniach: biela, čierna, limetková, bronzová.

 

Funkcie:

 • výkon zvlhčovania 200 g/h,
 •  technológia vyparovania cez filtračné kazety,
 •  dve úrovne výkonu,
 •  nočný režim,
 •  antibakteriálny filter,
 •  zabudovaný vlhkomer.
 
Parný zvlhčovač vzduchu Boneco S450
199,00 €
INFO

Parný zvlhčovač vzduchu Boneco S450 sa vďaka svojmu elegantnému dizajnu a obdĺžnikovému tvaru stane nielen vaším pomocníkom, ale aj skvelým doplnkom vašej obývačky, spálne, detskej izby alebo kancelárie.

Boneco S450 sa odporúča používať v miestnostiach s maximálnou rozlohou do 60m2 (s objemom do 150 m3).

Zariadenie je moderné a praktické. Ovláda sa pomocou digitálneho displeja. V rámci nastavení zariadenia si môžete vybrať z 2 prevádzkových režimov (AUTO alebo ECON) a nastaviť úroveň vlhkosti (v rozmedzí 30 - 70 %). Taktiež si môžete ľubovoľne zvoliť po koľkých hodinách sa zvlhčovač automaticky sám zapne alebo vypne vďaka funkcii časovača.

Zvlhčovač má 7 l nádrž na vodu. Ako náhle je hladina vody nižšia ako minimálna stanovená úroveň, zariadenie sa samé vypne. Samotné zvlhčovanie vzduchu v miestnosti si môžete spríjemniť použitím aromatického oleja, ktorý sa pridáva do zásobníka v hornej časti krytu parnej trubice.

Boneco S450 má zabudovanú automatickú funkciu upozornenia na potrebu čistenia zariadenia. Na odvápnenie zvlhčovača sa odporúča používať prostriedok CalcOff od spoločnosti Boneco.

Súčasťou balenia je odvápňovací prostriedok CalcOffantiminerálna podložka, ktorá obmedzuje usadzovanie vápenatých častíc a vodného kameňa na zariadení.

Na sklade 1 ks