Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
 

Digitálny elektrický radiátor Gabarrón ECOSECO RX12F 1500W

Výrobca: ELNUR s.a.

Elektrický radiátor Gabarrón predstavuje jedinečného a elegantného pomocníka s vykurovaním vhodného do vašej domácnosti, práce, prípadne víkendovej chaty a rovnako sa stane skvelým doplnkom pre centrálny vykurovací systém.

Digitálny radiátor RX12F má výkon 1500 W a je vhodný do miestnosti s objemom do 50m3. Na vykurovanie nevyužíva žiadne teplonosné tekutiny. Je symbolom energeticky úspornej prevádzky.

Konštrukcia radiátora je vyrobená z ocele. Predná strana je zhotovená z liateho hliníka s vysokou hustotou a je pokrytý epoxidovým náterom, ktorý je trvalý a vodotesný. Funkciou prednej strany, krytu radiátora, je odovzdávanie tepla sálaním. Predný kryt zároveň využíva najnovšiu technológiu vykurovania – a to zvrásnený povrch, ktorý zväčšuje celkovú plochu radiátora až o 50 % a zvyšuje efektivitu odovzdávania tepla. Pre efektívnejšie odvádzanie tepla do stredu miestnosti sú v hornej časti radiátora umiestnené naklonené mriežky. Mriežky uvoľňujú teplo prostredníctvom konvekcie (prúdenia tepla). Vďaka účinnosti zvrásneného povrchu a vrchných mriežok je zaručené postupné a rovnomerné uvoľňovanie tepla do miestnosti.

Medzi prednosti radiátorov značky Gabarrón patria ich unikátne akumulačné vlastnosti. Teplo je do miestnosti odovzdávané rovnomerne a postupne. Keď radiátor dosiahne požadovanú teplotu, preruší odber elektrickej energie a začína udržiavať zvolenú teplotu naakumulovaným teplom bez ďalšieho odberu energie až 4–krát dlhšie ako pri tradičných zariadeniach.

Radiátor ovládate prostredníctvom digitálneho panelu, ktorým nastavíte viacero užitočných funkcií. Ich používaním je možná úspora až 30 % nákladov na vykurovanie. Je možné nastaviť teplotu a zvoliť režim prevádzky (denný, nočný, proti zamrznutiu – temperovanie). Displej zobrazuje izbovú teplotu, požadovanú teplotu, čas a systémové hlásenia. Pri výpadku elektrickej energie ostávajú nastavenia v pamäti zariadenia, vďaka lítiovej batérii (nastavenia sú zapamätané min. 1 rok bez pripojenie do elektrickej energie). Súčasťou radiátorov je zabudovaná technológia regulácie spotreby elektrickej energie Electronic Triac Control Optimizer.

Radiátor má zabudovaný termostat, ktorý presne meria teplotu v miestnosti s odchýlkou +/- 1 °C. Počas prevádzky radiátor udržuje čo najnižšiu teplotu povrchu, aby nedochádzalo k popáleninám alebo znižovaniu vlhkosti vzduchu v miestnosti. Po odpojení z elektrickej energie radiátor vychladne po 30 – 40 minutách.

Radiátory Gabarrón sú šetrné k životnému prostrediu. Ich používaním nevznikajú žiadne spaliny ani iné škodlivé látky. Využívajú 100 % spotrebovanej energie, čím nedochádza k plytvaniu.

Zariadenie inštalujte min. 15 cm od zeme, 15 cm od stropu (parapety) a min. 10 cm od najbližšieho predmetu vľavo a min. 25 cm od najbližšieho predmetu vpravo (strana ovládacieho panelu).

VÝHODY:

 • Žiadne riziko úniku kvapaliny.
 • Rýchlejšie dosiahnutie požadovanej teploty v miestnosti.
 • Riadené a optimalizované odovzdávanie tepla.
 • Zníženie tepelných strát (predný kryt odovzdáva viac tepla ako zadný).
 • O 30 % účinnejší oproti tradičnému vykurovaniu.
 • Ľahké čistenie.
 • Jednoduchá montáž na stenu (prostredníctvom držiačikov).
 • Bezpečnostný spínač, detský zámok a zámok klávesnice.

Vyradené u dodávateľa 08/18

Radi vám poradíme: +421 917 911 845 alebo napíšte na info@dobraklima.sk alebo navštívte náš showroom
Na stiahnutie

Vlastnosti

Napätie: 230-240 V
Príkon: 1500 W
Rozmery: 580x1055x100 (VxŠxH) mm
Hmotnosť: 21 kg
Termostat: áno

Môže sa vám páčiť aj:

Digitálny vlhkomer a teplomer StadlerForm Selina čierna
Od 26,90 € Vyberte si
variantu
INFO

Vlhkomer a teplomer Selina sa opäť radí medzi dizajnové kúsky výrobcu Stadler Form. Je elegantný a štýlový. Ponúka sa v 4 farebných prevedeniach: biela, čierna, bronz a lime.

Selina využíva najmodernejšiu technológiu a bez problémov zmeria vlhkosť vzduchu v rozmedzí 25 % až 98 %. Rovnako presne dokáže zmerať teplotu vzduchu od -10 °C až 50 °C.

Zariadenie nie je určené na montáž na stenu.

Súčasťou balenia2 batérie typu CR2016. Selina vás sama upozorní na potrebu výmeny batérie.

Na sklade 3 ks
Studený zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar big
Od 239,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Studený zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar je sympatická "krabica", ktorá zaujala aj porotcov v súťaži Reddot design award za rok 2013, z ktorej si odniesol 1. cenu za dizajn! Stadler Form Oskar big je dostupný v bielej a čiernej farbe.

Zvlhčovač Stadler Form Oskar big je ideálny aj do veľkých miestností s rozlohou 100 m2, čo zodpovedná objemu miestnosti 250 m3. Patrí medzi najväčších vo svojej triede aj vďaka jedinečnej technológii filtrovania V4.

Oskar big má až 6-litrovú nádobu na vodu a disponuje ionizačnou striebornou kockou, ktorá zabraňuje rozmnožovaniu mikróbov a baktérií vo zvlhčovači. Pracuje aj keď je zariadenie vypnuté. Oskar big je vybavený funkciou, ktorá pripomenie, že sa má vymeniť filter.

Funkcie:

 • výkon zvlhčovania je 700 g/h,
 • 3 úrovne výkonu  - normálny, stlmený (stlmenie LED indikátorov), režim s vypnutými indikátormi,
 • rozpyľovanie vôní - má nádobku na vônu (používajú sa  2 - 3 kvapky vône),
 • automatické vypnutie,
 • hydrostat s externým senzorom,
 • prieraz na kontrolu hladiny vody.
 
Ultrazvukový zvlhčovač LA120104 VAPO 360 s diaľkovým ovládaním
112,00 € Pridať Pridané
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač VAPO 360 predstavuje moderné zariadenie, u ktorého dominuje jeho ladný čierny dizajn. Veľkou výhodou je možnosť ovládania diaľkovým ovládačom okrem tradičného manuálneho nastavovania zariadenia.

Názov VAPO 360 bol odvodený od rozprašovacieho vývodu parnej trubice, ktorý je rotačný o 360°.

VAPO 360 pracuje najlepšie v miestnosti s rozlohou do 20 m2.

Medzi najväčšie výhody zariadenia patrí funkcia ionizácie zmäkčovania vody, ktorá zabraňuje tvorbe vodného kameňa.

Zásobník na vodu má objem 3,5 l. VAPO 360 dokáže nepretržite pracovať po dobu 10 hodín. Automaticky sa vypne po zistení prázdneho zásobníka na vodu.

V rámci nastavení sa ponúka funkcia časovača a nastavenie intenzity tvorby pary na jednej z 5 úrovní.

VAPO 360 je bezpečný, praktický, ľahko sa skladuje a jednoducho sa čistí.

Súčasťou balenia je demineralizačný filter.

 
Diskový zvlhčovač vzduchu Boneco W2055A
269,00 € Pridať Pridané
INFO

Zvlhčovač vzduchu BONECO W2055A sa vyrába v diskovom prevedení. Tento profesionálny diskový zvlhčovač má koncepciu 16 diskových filtrov, čo znamená, že nie je potrebný žiadny spotrebný materiál ani chemické prostriedky na čistenie.

Zvlhčovač vzduchu BONECO W2055A je vhodný do miestnosti s rozlohou do 50 m 2.

BONECO W2055 je nielen zvlhovač, ale prostredníctvom elektrostatickej ionizácie zabezpečí aj čistotu vzduchu a rovnako udrží prirodzenú vlhkosť vzduchu v miestnosti. Spojenie týchto funkcií je praktické a ekonomicky výhodné.

Má veľmi jednoduché ovládanie s veľkým výkonom, tichým ventilátorom a malou spotrebou elektrickej energie, čím sú zabezpečené mimoriadne nízke prevádzkové náklady.

Súčasťou prístroja je ionizačná strieborná tyčinka proti baktériám, ktorá sa postará o to, aby bola voda mikrobiálne čistá. Pôsobí proti 650 druhom baktérií a vírusov, ktoré sa vo vode nachádzajú a nie je potrebné ju meniť približne 12 mesiacov.

S BONECO W2055A si môžete rozvoňať vašu domácnosť, pretože tento zvlhčovač disponuje aj funkciou parfurmácia.

Model W2055D má navyše oproti modelu W2055A:

- programovateľný hydrostat

- pripomínanie údržby

300 g/hod 25 dB(A) 46 - 60 m²
 
Parný zvlhčovač vzduchu Boneco S450
199,00 € Pridať Pridané
INFO

Parný zvlhčovač vzduchu Boneco S450 sa vďaka svojmu elegantnému dizajnu a obdĺžnikovému tvaru stane nielen vaším pomocníkom, ale aj skvelým doplnkom vašej obývačky, spálne, detskej izby alebo kancelárie.

Boneco S450 sa odporúča používať v miestnostiach s maximálnou rozlohou do 60m2 (s objemom do 150 m3).

Zariadenie je moderné a praktické. Ovláda sa pomocou digitálneho displeja. V rámci nastavení zariadenia si môžete vybrať z 2 prevádzkových režimov (AUTO alebo ECON) a nastaviť úroveň vlhkosti (v rozmedzí 30 - 70 %). Taktiež si môžete ľubovoľne zvoliť po koľkých hodinách sa zvlhčovač automaticky sám zapne alebo vypne vďaka funkcii časovača.

Zvlhčovač má 7 l nádrž na vodu. Ako náhle je hladina vody nižšia ako minimálna stanovená úroveň, zariadenie sa samé vypne. Samotné zvlhčovanie vzduchu v miestnosti si môžete spríjemniť použitím aromatického oleja, ktorý sa pridáva do zásobníka v hornej časti krytu parnej trubice.

Boneco S450 má zabudovanú automatickú funkciu upozornenia na potrebu čistenia zariadenia. Na odvápnenie zvlhčovača sa odporúča používať prostriedok CalcOff od spoločnosti Boneco.

Súčasťou balenia je odvápňovací prostriedok CalcOffantiminerálna podložka, ktorá obmedzuje usadzovanie vápenatých častíc a vodného kameňa na zariadení.

 
Studený zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar Little
Od 119,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Oskar Little od overenej značky Stadler Form je odparovací zvlhčovač vzduchu. Tento dizajnovo atraktívny prístroj zabezpečí vyhovujúcu vlhkosť a zdravý vzduch v miestnosti.

Prednosťou odparovacieho zvlhčovača Oskar Little je ekonomická prevádzka. Vďaka modernej technológii dokáže spoľahlivo šetriť energiu.

Zvlhčovať Oskar Little sa hodí do miestnosti s celkovým objemom do 75 m3 (rozloha 32 m2). 

Tento pomocník do domácnosti má programovateľnú úroveň zvlhčovania a obsahuje špeciálnu  nádobku na rozptyľovanie vôní

Oskar Little má nádobu na vodu s objemom 2,5 l. Výrobok dostanete v štyroch farebných prevedeniach: biela, čierna, limetková, bronzová.

 

Funkcie:

 • výkon zvlhčovania 200 g/h,
 •  technológia vyparovania cez filtračné kazety,
 •  dve úrovne výkonu,
 •  nočný režim,
 •  antibakteriálny filter,
 •  zabudovaný vlhkomer.
 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Boneco U7145
Od 125,00 € Vyberte si
variantu
INFO

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu U7145 od firmy BONECO má moderné spracovanie a dizajn. Priesvitná nádržka na vodu je veľkou výhodou tohto zvlhčovača. Jednoducho vidíte, keď sa míňa voda a viete ju hneď doplniť. Jeho výkonnosť poteší aj náročnejších používateľov.

Zvlhčovač U7145 je vhodný do miestnosti s rozlohou do 60 m2. So svojím elegantným vzhľadom je výborným doplnkom do kancelárie alebo obývačky.

Zabudovaný hydrostat umožňuje udržiavať nastavenú vlhkosť medzi 40 - 60 % relatívnej vlhkosti. Spojenie malých rozmerov a vysokého výkonu z neho robí vyhľadávaný zvlhčovač medzi zákazníkmi.

Súčasťou balenia je demineralizačná náplň, ktorá zbavuje vodu vápenatých a minerálnych častíc a čistiaca kefka. Dokúpte si aj ionizačnú tyčinku, ktorá vám ochráni vodu proti baktériám.

Zvlhčovač BONECO 7145 si može zakúpiť v 2 farebných prevedeniach - biela alebo čierna.

Rozidel medzi U7147 a U7145:

U7147 - digitálna verzia

- Výber medzi teplým alebo chladným zvhlčovaním

- Dotykový displej

- Časovač

- Na výber AUTO alebo SLEEP režim

- Pripomína údržbu

U7145 - analógova verzia

- Chladné zvlhčovanie

 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu LA120108 Charly INFO

Ultrazvukový zvlhčovač Lanaform Charly je vhodný predovšetkým do detských izieb k malým deťom, ktoré hneď na prvý pohľad upúta jeho vzhľad.

Svoju funkciu si dokáže svedomito plniť v miestnosti s maximálnou rozlohou do 30m2 (s objemom do 75 m3).

Charly dokáže pracovať nepretržite počas 17 hodín. Nádoba na vodu má objem 5 l a zariadenie hlási pomocou červeného svetelného signálu prázdnu nádobu. Sami si nastavujete intenzitu pary.

Zariadenie sa jednoducho skladuje a čistí, je tiché a predovšetkým zlepšuje kvalitu ovzdušia.

Milovníkov aromaterapie poteší možnosť používania esenciálnych olejov (nie sú súčasťou balenia).

 
Diskový zvlhčovač vzduchu Boneco W1355A
195,00 € Pridať Pridané
INFO

Boneco W1355A je diskový zvlhčovač a zároveň aj čistička vzduchu. Má najnovšiu koncepciu 21 diskových filtrov, čo znamená, že nie je potrebný žiaden ďalší spotrebný materiál ani chemické prostriedky na čistenie. Zároveň čistí vzduch od prachu, roztočov, peľových častí, drobných nečistôt.

Zvlhčovač vzduchu Boneco W1355A je vhodný do miestnosti s rozlohou do 50 m2.

Má veľmi jednoduché ovládanie s veľkým výkonom, tichým ventilátorom a malou spotrebou elektrickej energie, čím sú zabezpečené mimoriadne nízke prevádzkové náklady.

Výhody:

 • Priehľadný, jednoducho plniteľný zásobník
 • Jednoduchá obsluha aj údržba
 • Vysoko kvalitné komponenty a zpracovanie zaisťujú vysokô životnosť a úžitkovú hodnotu
 • Ideálne pre domácnosti a firmy
 • Vhodné pre alergikov
 • 2 prevádzkové režimy: denný a tichý nočný
 • Automatické vypnutie prístroja pri nedostatku vody,

Zvlhčovač je dodávaný v bielej farbe.

Súčasťou prístroja je ionizačná strieborná tyčinka proti baktériám, ktorá sa postará o to, aby bola voda mikrobiálne čistá, zabraňuje množeniu baktérií vo zvlhčovači. Pomocou iónov striebra účinne likviduje baktérie spôsobujúce zápach vody a je zabezpečená 12-mesačná životnosť bez údržby. 

300 g/hod < 25 dB(A) 46 - 60 m²
 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu LA120113 Trainy INFO

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Trainy má podobu detského vláčika a je určený hlavne pre tých najmenších. Je to ideálny doplnok do detskej izby. Trainy si určite obľúbia aj rodičia pre jeho vlastnosti.

Zvlhčovač Trainy je určený pre miestnosti s rozlohou do 25 m2. Jeho odvlhčovací výkon je 200 ml/hod. 

Zvlhčovač Trainy má nádržku s objemom 1,8 litrov, ktorá sa dá jednoducho naplniť a vložiť do prístroja. Zvhlčovač produkuje studenú paru, a tým zabezpečuje požadovanú vlhkosť. Je schopný fungovať nepretržite viac ako 9 hodín a zabezpečí tak nerušený spánok.

Zvlhčovač je vybavený zásobníkom na esenciálne oleje.

Čo dokáže Trainy:

* Disponuje ukazovateľom prítomnosti vody.

* Má ventilátor.

* Má zabudovaný filter, ktorý odstraňuje vodný kameň.

* Transduktor  - keramická výplň, ktorá vytvára ultrazvuk.

 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu LA120601 Pure INFO

Ultrazvukový zvlhčovač Lanaform Pure predstavuje dizajnové zariadenie, ktoré vďaka svojmu netradičnému a originálnemu vzhľadu bude pôsobiť ako módna dekorácia každej miestnosti.

Lanaform Pure je možné využívať ako zvlhčovač vzduchu alebo difúzor esenciálnych olejov. Ideálne je jeho použitie v miestnosti s rozlohou do 15 m2.

K základným funkciám a vlastnostiam zvlhčovača Lanaform Pure patria:

 • 2 prevádzkové režimy (zvlhčovač alebo difúzor esenciálnych olejov).
 • Možnosť aromaterapie (esenciálne oleje nie sú súčasťou balenia).
 • 3 stupne uvoľňovania pary (nízky, stredný, vysoký).
 • Časovač (nastavenie prevádzky počas 2, 4 alebo 6 hodín).
 • Nepretržitá prevádzka počas 16 hodín.
 • Automatické vypnutie po vyprázdnení zásobníka vody.
 • Zariadenie je dodávané s 2 rôznymi nástavcami pre vývod pary.
 • Zásobník vody s objemom 1,6 l.
 • Maximálny zvlhčovací výkon zariadenia je 100 ml/hod.

Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou základného tlačidla v spodnej časti a je nenáročné na údržbu.

 
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu LA120116 Hello Kitty INFO

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Hello Kitty asi nemusíme veľmi predstavovať a zdôrazňovať, koho najviac poteší. Vaše ratolesti sa potešia detskému dizajnu a vy budete vedieť, že majú zabezpečený príjemný zvlhčený vzduch.

Zvlhčovač Hello Kitty je určený pre miestnosti s rozlohou do 25 m2. Jeho odvlhčovací výkon je 220 ml/hod. Je ako stvorený do detských izieb, kde bez problémov zapadne.

Zvlhčovač má nádržku s objemom 1,8 litrov, ktorá sa dá ľahko naplniť a vložiť do prístroja. Ventilačný systém vydáva studenú paru a tým zabezpečuje požadovanú vlhkosť. Je schopný fungovať nepretržite viac ako 8 hodín.

Čo dokáže Hello Kitty:

* Svetelný ukazovateľ prítomnosti vody.

* Nastavenie intenzity pary.

* Nastavenie dĺžky zvlhčovania (2, 4, 6 alebo 8 hodín).

* Snímač hladiny.

* Ventilátor.

* Filter.

* Transduktor  - keramická výplň, ktorá vytvára ultrazvuk.