YIT plus

V spolupráci s developerom YIT prinášame špeciálnu ponuku pre členov portálu YIT PLUS.

Dobrá klíma je spoločnosť zameraná na vzduchotechniku, chladenie a kúrenie. Okrem možnosti zakúpiť si u nás chladenie s montážou, či kúrenie, predávame aj produkty, ktoré Vám spríjemnia vzduch v interiéri - ventilátory, zvlhčovače, odvlhčovače, čističky vzduchu. Naše bohaté skúsenosti, know-how a zanietenie pre to, čo robíme sú pre Vás zárukou kvality.

Vieme, že na kvalite ovzdušia v priestore, v ktorom trávite najviac času záleží, a preto pristupujeme k potrebám a požiadavkám našich klientov individuálne a zodpovedne. Snažíme sa poukázať na to, že kvalitná vzduchotechnika je dlhodobou investíciou, ktorá výrazne ovplyvňuje kvalitu Vášho života a preto na ňu treba klásť vysoké nároky.

Radi Vám poradíme pri výbere najvhodnejšej klimatizácie, či kúrenia na našej predajni, prípadne môžete využiť internetový obchod - https://www.dobraklima.sk, ktorý ponúka produkty popredných výrobcov klimatizácií zn. Daikin, Toshiba, LG, Mitsubishi, Samsung a Sinclair. Sme tu pre Vás od úvodného stretnutia, cez obhliadku, montáž až po následný servis klimatizácie.

Kvalitne odvedená práca a Vaša spokojnosť sú naším hnacím motorom, a preto chceme byť Vaším najstabilnejším partnerom do tepla aj do zimy.


Výhody pre členov YIT Plus :

1.  Zľava 5% na klimatizácie od popredných značiek, spolu s montážou.

Doprajte si svoju novú klimatizáciu za výhodnú cenu. Schlaďte si svoj nový domov s Dobrou klímou a horúčavy vás už nezaskočia. Klimatizácie od výrobcov: Daikin, Mitsubishi, LG, Samsung, Toshiba a Sinclair.

  • všetky typy a druhy a klimatizácií: nástenné, kazetové, parapetné, podstropné, kanálové
  • obhliadka vášho bytu
  • bezplatná cenová ponuka na mieru
  • realizácia predprípravy
  • montáž klimatizácie

 

2. Zľava 5% na všetky dizajnové radiátory spolu s montážou.

V našej ponuke nájdete radiátory v širokej farebnej škále a povrchovej úprave, vhodné do všetkých miestnosti vo vašom byte. Radiátor si viete nakombinovať podľa vašich požiadaviek tak, aby dokonale ladil s interiérom. V ponuke máme dizajnové radiátory od výrobcov: ISAN, TERMA a IRSAP.

  • nezískate len funkčný radiátor, ale aj interiérový doplnok
  • výber viete prispôsobiť vlastným predstavám - jednotlivé modely sú dostupné v 218 RAL odtieňoch a ďalších zákazkových farbách, podľa jednotlivých výrobcov
  • vodný alebo elektrický ohrev, podľa vlastnej preferencie (komfortné elektrické radiátory vhodné aj do kúpeľne)
  • radiátory spĺňajúce požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta
  • vzhľad radiátorov IRSAP navrhnutý od popredných dizajnérov: Antonio Citterio, Domenico De Palo, Silvana Angeletti & Daniele Ruzza, Synthesis Design

 

Na uplatnenie zľavy je nutné preverenie platnosti členstva vo YIT PLUS.