Článkové radiátory | Dobrá Klíma
Filtrovať

Článkové radiátory

Páčia sa vám tradičné článkové radiátory? Klasický a zároveň moderný vzhľad ich predurčuje do reprezentačných priestorov, rodinných domov či panelových budov, v priestoroch, kde je kladený dôraz na vykurovací výkon, a zároveň elegantný dizajn. Hodia sa všade, kde nahradia klasické rebrované radiátory prvej generácie.

Oceľové článkové radiátory často využívajú majitelia bytov pri výmene starého kúrenia, lebo sú výkonné a majú veľmi dobré rozdelenie prenosu tepla. Výhodou je tiež, že dizajnové vykurovacie telesá dostanete v rôznych odtieňoch a môžete ich ľahko prispôsobiť svojmu interiéru. Získate tak moderný radiátor, ktorý spĺňa aj kritériá bytového doplnku.

Konštrukcia článkových radiátorov vyhovuje najprísnejším bezpečnostným predpisom. Tieto vykurovacie telesá sú preto vhodné do škôl, nemocníc a priestorov, v ktorých musíte udržiavať bezprašné prostredie.

Jedná sa o moderný typ radiátora, ktorý vyhreje a navyše spoločne s vhodne vybranými ventilmi a príslušenstvom oživí celý interiér miestnosti (konkrétnejšie informácie a ceny sú uvedené v popisoch jednotlivých produktov).