Farby Terma

Spoločnosť Terma vyrába dizajnové radiátory najvyššej kvality, ktoré sa vyznačujú moderným a funkčným dizajnom. V úzkej spolupráci s poprednými dizajnérmi a inžiniermi vytvára trendy v súčasnom dizajne vykurovacích produktov. 

Terma spája vysoký technologický obsah a moderný dizajn do predmetov každodenného využitia. Radiátory Terma sú navrhnuté tak, že zapadnú ako do minimalistických moderných priestorov, tak aj do klasických domácností, ale aj do štýlových interiérov kaviarní a obchodných priestorov. 

 

Farba radiátora jeho dizajn počiarkne, alebo zjemní. Preto sú radiátory Terma na výber v obzvlášť širokej škále farebných prevedení, aby sa ich využitie stalo univerzálnejším.

Široké spektrum farieb (okolo 250 farieb) umožňuje vybrať si radiátor presne podľa vašich predstáv a prispôsobiť ho farbe pozadia, alebo práve naopak, zvýrazniť jeho farbu a urobiť z neho originálny doplnok interiéru.    

 

Vzorkovník farieb výrobcu Terma je rozdelený do dvoch skupín:

 1. Terma ponúka skutočne široký výber štandardných práškových farieb RAL, ktoré skvele ladia ku každému štýlu interiéru 
   
 2. špeciálne farby a povrchy zo vzorkovníka Terma sú lesklé a matné lakované povrchové úpravy, vďaka ktorým sa váš radiátor stane skutočne výnimočným dekoratívnym doplnkom:


   
 • odtiene čiernej 
   
 • odtiene sivej a metalické povrchy 
   
 • bronzové a medené povrchy 
   
 • zrnité a lesklé povrchy 
   
 • svetlé odtiene 
   
 • lesklé a matné farby

           

Chróm, Meď, Betón: 

Niektoré radiátory sú v ponuke aj v chrómovanom prevedení (špeciálny galvanický náter), ostatné sú k dispozícií vo farbe Chrome Effect - na výber z palety špeciálnych farieb Terma.

Vo vzorkovníku farieb Terma nájdete aj špeciálne úpravy pre konkrétne modely, napr. Meď - Copper pre radiátor Pajak, alebo povrch Betón pre radiátor Case Slim.

 

Článkové radiátory:

V ponuke Terma radiátorov majú jedinečné miesto článkové liatinové radiátory, ku ktorým sú k dispozícií okrem farieb RAL aj vlastné špeciálne farebné a dekoratívne povrchové úpravy.

Článkové radiátory Terma spájajú v sebe dokonalosť dizajnu a remeselného spracovania. Ich výrobe predchádza zložitá technológia procesov odlievania a dokončovania. Konečné spracovanie každého z nich je jedinečné, v závislosti od typu prevedenia.

 
Dekoratívne nátery umocňujú historický charakter týchto radiátorov. Galvanizácia medi dodáva materiálu pôvodný efekt starnutia. 

Oproti tomu plné farebné nátery so 100% nepriehľadnosťou, napríklad White Soft alebo Flat Black, umožňujú modernejší efekt a stávajú sa zaujímavým kontrapunktom k minimalistickému štýlu moderných interiérov. 

 

 

Vyberte si zo širokej ponuky farebných odtieňov Terma prevedenie šité na mieru. 

V prípade, že si nevyberiete farbu zo vzorkovníka RAL, ale špeciálny galvanický náter z ponuky farieb, vykurovací výkon radiátora sa tým znižuje.

Reprodukcia farieb na obrazovkách počítača a mobilných zariadení sa môže líšiť od farieb zobrazených na aktuálnych produktoch. Pre presnejší výber farieb je možné požiadať o vzorkovník Terma.