Farby Irsap | Dobrá Klíma

Farby Irsap

Talianska spoločnosť IRSAP vďaka výskumu v dizajne a úzkej spolupráci s prestížnymi dizajnérskymi ateliérmi a univerzitnými inštitúciami predstavuje koncepciu dizajnových radiátorov, ktoré ako úžitkové vykurovacie prístroje sú zároveň plnohodnotnými dekoratívnymi prvkami interiéru.

 

Kreativita a vynaliezavosť v oblasti dizajnu vykurovacích telies v súčasnosti rastie aj vďaka nepretržitému výskumu v oblasti technológií, inovácií a vývoja tvarov, povrchov a povrchových úprav. Tento mimoriadny proces technologického rastu  umožňuje spoločnosti IRSAP ponúkať výrobky, ktoré šetria energiu, znižujú náklady a rešpektujú životné prostredie.

Radiátory IRSAP sa vyznačujú nápaditými a multifunkčnými vlastnosťami, vďaka rôznym tvarom, štýlom a povrchovým úpravám zapadnú aj do vašej domácnosti. Aby u vás dokonale ladili, na výber máte množstvo farebných prevedení. Farebné prevedenia z rady Irsap zaistia harmóniu s akýmkoľvek interiérovým štýlom.

 

 

IRSAP svoju luxusnú kolekciu dizajnových radiátorov ponúka vo výbere klasických farieb RAL, špeciálnych farieb a špeciálnych povrchových úprav šitých na mieru konkrétnym modelom.

Povrchové úpravy a farebné prevedenia IRSAP sú farby špičkovej kvality na výber v lesklých (Glossy- L), matných (Matt - O) odtieňoch a v zrnitých autentických povrchoch (Rough – R).

 

 


Základná farba Standard White - Štandardná Biela je dostupná aj s antibakteriálnym prípravkom: farebný kód J5. Ideálna pre nemocnice a kliniky.

 

Chrómové povrchové úpravy niektorých kúpeľňových modelov (napr. radiátora Step, It is) Chróm a Čierny chróm sú skutočne na prvý pohľad výnimočné chrómové prevedenia. Každá časť týchto vykurovacích telies je spracovávaná procesom brúsenia a leštenia. Po dôkladnej kontrole kvality sa každá zložka posiela na oddelenie pre pokovovanie chrómom podľa zvoleného prevedenia. Povrchové úpravy sú vyrobené z chrómu, výrobným procesom, ktorý spĺňa najprísnejšie regulačné protokoly. Povrchové úpravy čierneho chrómu sa ďalej ošetrujú ochranným lakom.

 

Radiátory z rady Face zase nájdete v exkluzívnych povrchoch z nehrdzavejúcej ocele, ktoré navrhlo štúdio Citterio.Vysoká kvalita je zaručená použitím najlepších medzinárodných značiek ekologických epoxidových živíc a jedného z najväčších špičkových technológií lakovacieho systému v Európe. Rafinované povrchové úpravy dodajú radiátorom Face eleganciu a jedinečnosť.

 

 

Medzi ďalšími zaujímavými farebnými povrchmi nájdete Zlato, Striebro, Nikel, Platinu, Bronz, ale aj napríklad imitáciu steny – Wall finish.

 

 

 

 

 

 

 

 

Údržba:

• Čistite povrch radiátorov pomocou mäkkých handričiek, aby nedošlo k poškriabaniu laku

• Nepoužívajte čistiace prostriedky, ktoré by mohli poškodiť lak.

• Nepoužívajte pórovité zvlhčovače. 

 

Uvedené farby sa nepovažujú za záväzné. Rôzne postupy v oblasti lakovacích technológií a materiály použité na realizáciu nemusia mať perfektnú farebnú zhodu s dodaným výrobkom. Spoločnosť Irsap si vyhradzuje právo kedykoľvek vykonať akékoľvek zmeny potrebné na zlepšenie produktu.