Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie

Elektrické konvektory ADAX Multi

Vykurovacie panely Adax Multi majú moderný, diskrétny a pritom elegantný design, a sú dostupné v širokom výbere v závislosti od rozmerov a výkonu. Výška modelov VP je 370 mm, a modelov VL je 140 mm, šírka je medzi 50 cm a 180 cm, a ich výkon je voliteľný medzi 400 W a 2000 W. Nízke a široké panely VL rovnako, ako aj a kompaktné VP panely spájajú v sebe vysokú mieru technológie a funkčného plánovania. Všetky tieto atribúty spolu robia vykurovacie panely Adax Multi spôsobilým, aby boli vhodným riešením pre Váš domov, chatu alebo kanceláriu.

Prečo si mám vybrať Adax Multi?

-    široký výber termostatov
-    kompaktný a elegantný dizajn
-    jednoduchá inštalácia
-    vymeniteľný termostat
-    pohodlná, nahore umiestnená riadiaca jednotka
-    ochrana proti prehriatiu

Zaručená kvalita

Nielen štýlovosť, ale aj bezpečnosť a kvalita sú dôležitými charakteristickými znakmi vykurovacích telies Adax. Maxmálnu bezpečnosť garantujú nasledovné vlastnosti:

-    nízka povrchová teplota
-    ochrana proti prehriatiu
-    nehorľavý oceľový rám

Výber termostatov

Adax Multi ponúka vysokú mieru flexibility čo sa týka výberu termostatu, resp. riadiaceho systému tak, aby najlepšie vyhovoval Vašim potrebám. Ak by ste sa po inštalovaní rozhodli pre vývoj riadiaceho systému, môžete tak ľahko spraviť pomocou našich jednoducho vymeniteľných termostatov. V záujme ľahšej dostupnosti a čitateľnosti každá riadiaca jednotka je umiestnená na hornej strane panelov.
Každý pripojiteľný termostat je elektronický, tým zabezpečuje nastaviteľnosť izbovej teploty, čo je nevyhnutné z pohľadu komfortu a hospodárnosti.

čítať viac zbaliť