Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
Na sklade 2 ks

Lanaform Heating Overblanket elektrická deka

Výrobca: Lanaform

Lanaform LA180105 Heating Overblanket je veľká elektrická vyhrievaná prikrývka s rozmermi 160 x 130 cm, ktorú môžete použiť na rýchle chvíľkové zahriatie, ale aj na celú noc.

Disponuje časovačom v rozsahu 1 - 9 hodín, pomocou LED ovládača možno ovládať 7 úrovní výkonu. Ochrana proti prehriatiu.

Je príjemná na dotyk a určite si ju obľúbite. Navyše je možnosť ju oprať šetrným spôsobom na 40 ºC. Napájací kábel s ovládačom je možné od prikrívky odpojiť.

Spoločnosť Lanaform úzko spolupracuje s nezávislými certifikačnými a skúšobnými orgánmi, ako je SGS, aby každý výrobok spĺňal súčasné národné a medzinárodné štandardy z hľadiska certifikácie a bezpečnosti zákazníkov. Každý výrobok sa tak skontroluje vo všetkých štádiách výroby predtým, ako sa ku spotrebiteľom dostane. Neustály vývoj nových produktov v špičkovej technológii je jedným z ambícií Lanaformu. Lanaform má nielen skvelé skúsenosti, ale aj know-how, ktoré ho radia medzi európskych lídrov v oblasti výrobkov osobnej starostlivosti o domáce zdravie.

54,90 € (s DPH) 45,75 € (bez DPH)
Radi vám poradíme: +421 917 911 845 alebo napíšte na info@dobraklima.sk alebo navštívte náš showroom
Na stiahnutie

Elektrická deka Lanaform Heating Overblanket

  • Vyhrievacia prikrývka s efektívnym vykurovacím systémom
  • 7 nastavení výkonu pomocou ovládača
  • časovač 1 - 9 hodín
  • Extra mäkká 100% polyester, možno prať na 40 ºC
  • Ochrana proti prehriatiu
  • Výkon 130 W

Vlastnosti

Hmotnosť: 1,25 kg
Napätie: 230 / 50 V/Hz
Príkon: 130 W
Rozmery: 160x130 mm