Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíteĎalšie informácie
Na sklade 2 ks

Lanaform Foot Warmer elektrický ohrievač na nohy

Výrobca: Lanaform

Lanaform LA180401 Foot Warmer je elektrický ohrievač nôh špeciálne navrhnutý tak, aby Vám dodal pocit tepla a pohody počas dlhých zimných večerov, ale aj vlhkých a chladných dní v priebehu celého roka.

Je vybavený pohodlnou a extra mäkkou vložkou zo 100% polyesteru, ktorú možno oprať v práčke. Má tri stupne výkonu, jednoduché ovládanie so signalizáciou výkonového stupňa a svojím výkonným vykurovacím systémom pomáha udržať vaš nohy v teple.

K bezpečnostným prvkom patrí zabudovaná tepelná ochrana proti prehriatiu a časový spínač, ktorý vypne ohrev po 90 minutách prevádzky Lanaform Foot Warmer.

Spoločnosť Lanaform úzko spolupracuje s nezávislými certifikačnými a skúšobnými orgánmi, ako je SGS, aby každý výrobok spĺňal súčasné národné a medzinárodné štandardy z hľadiska certifikácie a bezpečnosti zákazníkov. Každý výrobok sa tak skontroluje vo všetkých štádiách výroby predtým, ako sa ku spotrebiteľom dostane. Neustály vývoj nových produktov v špičkovej technológii je jedným z ambícií Lanaformu, Lanaform má nielen skvelé skúsenosti, ale aj know-how, ktoré ho radia medzi európskych lídrov v oblasti výrobkov osobnej starostlivosti o domáce zdravie.

33,00 € (s DPH) 27,50 € (bez DPH)
Radi vám poradíme: +421 917 911 845 alebo napíšte na info@dobraklima.sk alebo navštívte náš showroom
Na stiahnutie

Elektrický ohrievač nôh Lanaform Foot Warmer

  • Vyhrievacia papuča s efektívnym vykurovacím systémom, pomáha udržiavať nohy v teple
  • 3 nastavenia teploty pomocou LED indikátora
  • Po 90 minutách používania automatické vypnutie
  • Extra mäkká odnímateľná podšívka, možno prať na 30 ºC
  • Ochrana proti prehriatiu
  • Výkon 100 W

Vlastnosti

Hmotnosť: 1,25 kg
Napätie: 230 / 50 V/Hz
Príkon: 100 W
Rozmery: 22 x 32 x 32 (VxŠxH) mm

Súbory na stiahnutie